MobiXplorer ( File Manager ) Symbian^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
MobiXplorer ( File Manager ) Symbian^3 Signed
MobiXplorer uygulama sadece ama temel dosya yönetimi işlemlerini yapar, hem de ekran yakalama, dosya şifreleme, sıkıştırma, dosya koruması, görev yöneticisi ve daha birçok benzer özelliklere sahip, çok işlevleri bakımından zengindir. Cep telefonunuzda bu uygulaması başlatılması üzerine, mobil cihazınız üzerindeki klasörleri görüntüler. Eğer bu klasörler arasında gezinebilirsiniz.

Ekranın sol alt Seçenekler menüsünden, aşağıdaki işlemleri gerçekleştirmek için edebiliyoruz-

1. Dosyaları (Açık, serinletmek, Özellikler)
2. Dosya Utils (Bul)
3. Araçları (Görev yöneticisi, Start Screen Capture, Telefon yeniden başlatın ve On ışık açın)
4. Misc (Switch Düzen, Telefon Bilgileri, Ağ Bilgisi)
5. Ayarları (Genel Komutanlığı Kısayol, Hex Viewer ve Screen Capture)

Bir dosyayı vurgulayarak dosya işlem yapabilir ve sonra "Seçenekler"i seçin -> "Dosyalar". De şifreleyebilir / "Seçenekler" girerek bir dosya sıkıştırma -> "Dosya utils". Şifreleme özelliği de yetkisiz kullanıcı tarafından açık olamaz böylece multimedya dosyaları şifrelemek için iyidir. Ekran yakalama fonksiyonu mobil cihazınızın güncel ekran yakalamak için kullanılır. Uygulama arka planda çalışır ve sipariş bir ekran görüntüsü almak için Kamera tuşuna basmanız gerekir.

Ayrıca "Seçenekler"i seçerek (Mobil Ülke Kodu, Mobil Şebeke Kodu) ağ bilgi ve (Telefon OS, Sistem Bilgisi) telefon bilgi alabilirsiniz - "Çeşitli">. > "Ayarlar" menüsünden - Ayrıca "Seçenekler"üzerinden yapılabilir dosyalarınızı yanı sıra kısayol yapılandırma için şifre koruması uygulayabilirsiniz.

dil- ingilizcedir

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: nurillahh, slipknot6562, iatis ve 2 diğerleri

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
teşekkürler

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
teşekkürler

tuncayaltin

tuncayaltin

Üye
Teşekkürler

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
intifada arkadaşım gerçekten yürekten teşekkürler çok dosya yöneticisi kullandım ama böylesini görmedim ellerin dert görmesin

• Beğen
Tepkiler: tragedie
tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
intifada arkadaşım gerçekten yürekten teşekkürler çok dosya yöneticisi kullandım ama böylesini görmedim ellerin dert görmesin

eyvallah Arkadaşım Yorumun İçin teşekkür :oke:

serinaga

serinaga

Üye

Arkadaşlar X-Plore çakıldı bende, vızır vızır dosya yöneticisi arıyorum, nasıl iyi birşey mi bu ???

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
teşekkür ederim eline sağlık

u_cosar

u_cosar

Üye
teşEKKÜRLER

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim Arkadaşlar YorumLarınız İçin teşekkürler

joe_cenk

joe_cenk

Üye
:tşk:

taşyürek

Üye
Arkadaşlar X-Plore çakıldı bende, vızır vızır dosya yöneticisi arıyorum, nasıl iyi birşey mi bu ???

x-plore 1.51 signed tek ikon hem crackli mevcut hackli ise x-plore 1.56 crackli var çok hoş ben bunu kullanıyorum y-browseri de tavsiye ederim

ekol13

Üye
merhaba arkadaşlar tel den giriyorum forum a. yeniyim sitede... 5800 için dosya yöneticisi var mi arkadaşlar ? Şimdiden teşekkürler

sanalbaykus

Üye
Öncelikle teşekkür ederim.Bu N8 ile uyumlu değil midir acaba ?Çalışmıyor bi türlü

- - - Eklendi - - -

Öncelikle teşekkür ederim.Bu N8 ile uyumlu değil midir acaba ?Çalışmıyor bi türlü

boleybolcu

Üye
Tşkr

Üst Alt