MOBISCOPE 2.9 YENİ!!Telefondan Evinizi veya İşyerinizi Kameralı kontrol edin (N8 de test edildi) SPY

Sponsorlu Bağlantılar

akinkptn

akinkptn

Üye
    Konu Sahibi
MOBISCOPE 2.9 YENİ!!Telefondan Evinizi veya İşyerinizi Kameralı kontrol edin (N8 de test edildi) SPY

Mobiscope yardımı ile evinizde veya işeyerinizdeki kamerala bağlanıp 3g veya wifi ile bağlanıp eş zamanlı görüntü alabilir görüntüleri telefondaki menüden kaydet dediğinizde pcye kaydı gerçekleşecektir kaydedebilirsiniz.Daha sonra Pc ye kurduğunuz yazılından önce recordings sekmesi ordan içindeki sağ alttla bulunan EXPORT video yu tıklatıp tamam karşınıza çıkana yes diyince dosyayı nereye kaydetmek istiyeceğinizi soruyor. çok basit bir işlem.

Yapmanız gereken önce programı bilgisayarınıza kurmak. Bu işlemi yaptıktan sonra tanımlama yapmanız için geçerli bir e-mail adresi yazmalı ve şifre belirlemelisiniz. Sonrasında cep telefonumuzdan bu şifreyle giriş yapacağız.

Bu işlemden sonra program bize bir kullanıcı adı verecek; 20091547 gibi. Kurulum işlemi tamamlanacak, program kameranıza bağlanacak ve sağ üst köşede online yazacak.

Telefonunuzdan gönderdiğimiz aktivasyon kodu ile programı aktifleştirin. Sonrasında bir kaç bağlantı yapacak ve menüye girebiliyor olacağız. Menüden New camera'yı seçiyoruz.
Karşımıza çıkan ekrandan computer number'ı seçiyoruz. Computer number kısmına programın bize atamış olduğu kullanıcı adını giriyoruz "30091253" gibi bir ad. Zaten bu kullanıcı adı bilgisayarınızda programın tam üstünde yazıyor olacak. Password kısmına da programı bilgisayarınıza kurarken tanımladığımız şifreyi yazıyoruz. Save tuşuna basıp çıkıyoruz.

Şimdi menüde my cameras diye bir seçenek var. Oraya giriyoruz ve orda kaydettiğimiz kamera ismini görüyoruz. Kayıtlı olan numaranın üzerine gelip connect diyoruz ve kameranız hazır!
Artık online kameranızdan siz evde yokken bile olup bitenleri anında görebileceksiniz.

1.PC ye kurulum
2.Telefona kurulum

• Beğen
Tepkiler: comez, kartal076, imparator34 ve 2 diğerleri

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
teşekkürler

akinkptn

akinkptn

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim..:bigstar:

karci2005

Üye
kardes bu lisans kodu ister benden nasil olacak anladim telefona kurdum giris icin bend kod istiyor bir yardim

akinkptn

akinkptn

Üye
    Konu Sahibi
programı telefonda aç sol alt köşede seçenekler çıkacak ordan trial ı işaretle varsa wirless a bağlanıcak ok de işlemi bukadar çok basit.:yuru

karci2005

Üye
tamam kardes sagol simdi oldu galiba deniyeyim

J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
bakalım bi teşekkürler

imparator34

Üye
link ölü kardeş yenilersen bilginden bizde istifade edelim

akinkptn

akinkptn

Üye
    Konu Sahibi
krdş link çalışıyor:oke:

senbaharlar

Üye
her şeyi kurdum program çok güzele benziyor yanlız activasyon kodu istiyor telefonda onu bulamadım vede sitesinde paralı kod yardımcı olursanız sevinirim

akinkptn

akinkptn

Üye
    Konu Sahibi
programı telefonda aç sol alt köşede seçenekler çıkacak ordan trial ı işaretle varsa wirless a bağlanıcak ok de işlemi bukadar çok basit.:yuru

burda anlattım program paralı şuanda s e r i a ii mevcut değil trial 7 günlük bir kullanım hakkı sağlıyor ama mükemmel bir uygulama..programı beyeniirsen satın alabilirsiniz ..

murat0288

murat0288

Üye
uzun süredir böyle bi program arıyodum ilk önce teşekkür ederim. ayrıntılı anlatayım. tel n8 evdeki güvenlik kamerası bsayar kasasına güvenlik kamera kartı takarak hallettim. yani direk kayıt cihazı değil anlayacağın 3g sini felan açamıyosun. kamera bsayar kasasına bağlı bsayardan programı ile açıyosun. sorum şu bu program direk kamerayamı bağlanıyor yoksa teamviewer gibi masaüstünümü ele geçiriyor, yada daha kolayı n8 için teamviewer bulamadım hepsi bsayar için telefon için yok eğer biliyosan maille bilgilendirirsen çok sevinirim saygılar. [email protected]

gurkan0484

gurkan0484

Üye
çok güzel bi program ben kullanıyorum lisans kodu istiyo onuda 15 tl ye alabiliyosun

Cane®

Cane®

Üye
program suresı dolmus kardesım yınede tesekkurler denemeden de 15 lıra vermek ıstemıyorum

kraldost

kraldost

Üye
kardeş bu web camda çalişiyormu

yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
Trialdir,satın almazsanız 1 hafta kullanabilirsiniz.

neco1234

neco1234

Üye
Ah android ah yerini Symbian dolduramıyor keşke android sistemli alsaydm tel i :D

serbest888

serbest888

Üye
trial olmuyor denemek için bir çözüm yokmu

yunus4554

yunus4554

Üye
:tşk: