Mobiola WebCam USB v1.04 S60v3

Sponsorlu Bağlantılar

epiepi23

Üye
ben bunda komik bir şey göremiyorum arkadaşım? her şeye atlamak değil nerden bilelim böyle bir şey olabilceni kaç kere yaşadık ki sonuçta ilk defa geliyor başıma böyle saçma bir şey. yardım etmeyeceksen gereksiz yorumlar yapıp insanı kızdırma.

emre3017

emre3017

Üye
:)D

wolkican

Üye
benimde msn kilitlendi..yardım lütfen

ozi44

Üye
ya nası aktıve edcez serı no dıo ımeı dıo aynı sey deılmıı

laykin74

Üye
tyuug

erdal43

Üye
eywallah

hamza_emre_42

Üye
n70te çalışıormu

jarni

Üye
Burada arkadasın verdiği sürümle N73 calısmadı tam calısıcakmıs gibi oluyor ama bağlanmıyor orjinal sitesinden 3.0.2 sürümünü indirdim anında calıstı ancak 3.2mp kamera olmasına rağmen pcdeki webcamdan kötü gösterdi son sürümde usb wi-fi bluetooth bağlantısı mevcut ancak 3 günlük kullanım:(

fertun

Üye
asdasdasdasdas

eklektik

Üye
register istiyormu

coolll

coolll

Üye
n95 de denedim çok güzel çalışıyor fakat ses yok msn de çalışıyor pc. de msn son versiyonu yüklü sorun yok ben çalıştırdımsa herkes çalıştırabilir. ses sorunu var

baykarabay

Üye
ya bu connect olmuyor bi türlü neden

0.0.0

Üye
arkadaşlar n73 webcam usb kablosuyla olan bi program yokmu? tlf num var bide usb kablom var pc de bluetoth filan yok olurmu böyle bişi deyin yaaaaaaaa bekliyorum şimdiden teşkkürler..

murty3565

Üye
program için saol ama program pc nin içine etti :S

cesaretli

cesaretli

Üye
ellerine sağlık

o1r2k3

Üye
arkadaşlar ben o kada forum gezdim,,,, ama msn mi bitürlü açamadım bu programı yüklediim için,,,son çare olarak formatı bastım,,,,sonra bu prog. yine kurmaya çalıştım,,,,,,yine pc de msn açılmadı ve imei falan istedi,,, sonra anladım bundan dolayı olduunu,,,,o yüsden formatı bas düzelir kardeşim ve bide böle teşekkür hak etmek için program koymayın lütfen

martenzit88

Üye
teşekkürler....

erkan_34

erkan_34

Üye
sağol kardes paylasım icin

MR.HackerPoard

Üye
Çok teşekkürler umarım çalışır

mhmtozturk

mhmtozturk