Mobiola Web Camera 3.0.19 - Cep telefonunuzu webcam yapın

Sponsorlu Bağlantılar

izleyici25

Üye
Bravo harika bir iş çıkarmışsın arkadaşım ellerine emeğine sağlık

kaancıkım

Üye
teşekkürler

abdulyılmaz

abdulyılmaz

Üye
ellerine sağlık

atalay-76

Üye
arkadaşım çok güzel olmuş ama ya ben beceremedim yada benim telde bi hata var ben 5800 kullanıyorum ve telefona yolladığım dosyayı kabul etmiyor sertifika hatası diyor bi yardımcı olsan

chupper67

Üye
Muhteşem bir pro teşekkürler.N82 de çalıştı

milah34

Üye
virüslü bu dosyaaa

• Beğen
Tepkiler: seryak
zordayim

zordayim

Üye
tesekkurler

zordayim

zordayim

Üye
tesekkurler

muserkaplan

Üye
çok güzel çalışıyor, güvenlik kamerası almama gerek kalmadı, görüntü kalitesi telefona bağlı olarak değişiyor, fena değil iş görür.
TŞK...

craluser

Üye
thank you wery much..! :)

amerty95

amerty95

Üye
teşekkürler,
işe yaradı,
güzel anlatım ve
iyi program ;)

kigilierkan

Üye
çok teşekkürler

beysehirden

beysehirden

Üye
teşekkürler

maxxis39

Üye
Program için öncelikle teşekkürler. Programı telefona kurdum. Pcye de kurdum. Fakat bi türlü bağlantı kuramadım birbirleriyle. Usbden bağlantı kurmak için Com4 ( 7 de olabilir hatırlayamadım şimdi ) portu kullanılması gerektiği yazıyor bazı sitelerde ama bende sadece Com1 portu var. Acaba bundan kaynaklı mıdır nasıl düzeltebilirim bunu ?

Jitou

Jitou

Üye
:tşk:

ugurbayram14

Üye
ellerine sağlık kardeşim sadece bir sorum olacak her şey tamam program telefonu görüyor goruntu açılıyor ama msn de araçlar - ses ve görüntü kurulumunda bu gozukmuor nasıl yapıcaz onu

denizci_79

Üye
teşekkür

ilkin656

Üye
Allah bin kere razi olsun senden cok guzel programdir daha onceler anlamazdim ne ise yaradigini, iyiki eklemissin ile birge tesekkurler

hsakallim

hsakallim

Üye
teşekkürlerrr ustam

4045

Üye
android için de yapar mısınız bu sanki sadece nokialar sist desteyen tlfnlar için gecerli

Üst Alt