Mobiola Media Player 2.1 (Sorunsuz)

Sponsorlu Bağlantılar

nobodytr

nobodytr

Üye
    Konu Sahibi
Mobiola Media Player 2.1 (Sorunsuz)
Mobiola Media Player 2.1 signed (imza sorunu yok)

Desteklediği formatlar: avi, 3gp, mov, mpeg, mpg, mjpg, mp4, mg2, mve, m4v, mkv, flv, smk, str, vob, rm, fli, flc, vwe, uv2, wma, 3g2, asf, m4a

İngilizce açıklaması:

Mobiola Video Studio v2.1.29 and Pro Ed. v2.1.30 Features: *Converts DVD, You Tube, Google Video, majority of video file formats, groups of files or folders with files to the BEST video format played by your device. Automatic presets for converting video to BlackBerry, iPhone, Smartphone, PocketPC, Nokia, Sony Ericsson, Palm and Sony PSP devices. *ONLY IN PRO: flexible output format. *Unique DRAG AND DROP to device functionality of DVD's, files and folders or videos from the browser( You Tube, Google video) *LANGUAGE selection functionality for DVD *SUBTITLE support for most languages for DVD *DRAG AND DROG/CONVERT to pc also works *AUTOMATIC DISCOVERY of the device and device model.

Kurulum notu: Programı kurmadan önce telefonun tarihini 04.08.2008 olarak ayarlayın.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: kurucaovalı, kral2580, gebze18 ve 47 diğerleri

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Teşekkürler.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Teşekkürler..n78 problemsiz kuruldu yalnız hiçbir dosyayı bulmadı..open dediğimdede hiçbir klasöre gitmiyor.

acati

acati

Üye
altyazı açabiliyor mu? SmartMovie den daha mı iyi?

jackalx_06

jackalx_06

Üye
güzele benziyor deneyelim. saol.

lifet666

Üye
avi açmıyorrr..

nobodytr

nobodytr

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar smart movie yada benzer bir programla karşılaştırmadım. Bu yüzden ne kadar iyi olduğuna siz karar verin. Paylaşmamın sebebi benim gibi telini hacklemeden kullanan arkadaşlara bir program seçeneği sunmaktı sadece

Program benim n79'umda sorunsuz olarak çalışıyor ve otomatik olarak tüm medya dosyalarını buluyor. Open dediğinizde seçili dosyayı açıyor zaten. Find seçeneğini kullanın.

afakolostra

Üye
qzel n73 calışıyo yalnız videoları isim şeklinde qösteriyo görüntü yok saol yinede:pro:

o-lan

o-lan

Üye
çok teşekkürler böle bi pro. arıyodum günlerdir

'Davut

'Davut

Üye
teşekkürler

o-lan

o-lan

Üye
malesef hocam hiç bi video açamadım

lifet666

Üye
3gp hariç hiç bir video çalıştırmıyor (n95 8gb)

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Benim tavsiyem corecodec playerdir

silop_kms

silop_kms

Üye
paylaşım için teşekkürler emeğine sağlık...

fazo

fazo

Üye
eyvallah kardeş

blackwhite_52

blackwhite_52

Üye
teşekkürler

celilcemre

celilcemre

Üye
dalgamı geçiyon bizle avi mp3 oynatıyor kardeş