Mobiola Headset v2.0.15 Symbian S60v3 - Cebinizi hem kullaklık hem mikrofon yapın

Sponsorlu Bağlantılar

LO®D

LO®D

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ben yaptım oldu :) demiyorum.. anlatımı yaptım kendim test ettim ve tam sürüm olduktan sonrada buraya ekledim nasıl yapılacağını anlattım vaktim olursa resimli anlatım yaparım..

cebastyan

Üye
eline saglık deneyelim bakalım

_ardaa

_ardaa

Üye
kod düzgün çalışıyor eline sağlık ama konuda pc deki sesi telefona iletme(tümüyle) diye bir ibare var ama öyle birşey bulamadım ben, yapmak istediğim wifi üzerinden bağlanıyorum pc ye filmi koyup sesi cep telefonundan almak, ona benzer birşey söylemişsin ama ben bulamadım o özelliği.

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
:tşk:

cnkst

Üye
arkadaşım telefon görüşmelerini pcden yapayım dedim sanırım desteklemiyor:hmmm

Adilx05

Adilx05

Üye
Çok Sağol Deneyecem :oke:

mygreeneagle

Üye
ben yanlış anlamdım demi mesela bilgisayardan müzik dinlerken falan sesi telefona verebilirmiyim herşeyi yaptım bağlandı hatta ses kayıt özelliği ile telefonun mikrofonundan bilgisayarda kayıt yapıyor ama bir türlü yukarıda dediğim şeyi yapamadım ya

mygreeneagle

Üye
xpde çok güzel çalışıyor ama windows 7de programın ses sürücüsünü yükleyemiyor hata veriyor

srooyunu

Üye
çalışmıyor winxp hangi guncellemeyı yuklemelıyım ?

berk bilgin

berk bilgin

Üye
Teşekkür

blueking

blueking

Üye
süper teşşekkürler

knry1544

knry1544

Üye
"runme" yi açmamla kaybolması bir oluyor yani olmuyor dediğin headset fingerprint diye yazan kısım nerede ben göremedim yani ben H/W ID e yazacağım karakterleri göremedim lütfen yardım edin |-)

kenan1984

Üye
çok teşekkür ederim arkadaşım emeğine sağlık...

knry1544

knry1544

Üye
eyvallah kardeş...

aristo06

Üye
n82 ye yüklenirken güncelleme hatası diyor arkadaşlar en son sürümüde buldum başka yerden gene aynı oldu bi fikriniz var mı

mert_1638

Üye
yaa kardesim nokia c5-03 kullaniyorum symbion islemcili 5800 gibi ama 5800 in herseyini desdekliyor üstelik programı pc sorunsuz kurdum keyide yapdimda .. telefona akdardim sis dosyasini telefondada kurdum sorunsuz programı aciyorum bi hata cilkiyor evt ve hayir die hayir dion program kapaniyor ... evet dedim programi aciyom acilmiyor bi yardim etseniz ama web cam isi calisiyor sorunsuzz

soylemez

Üye
Teşekkürler emeğe saygı mükemmel bir paylaşım!
Programı kurdum Win 7 32 bit Nokia E52 çalıştırdım Wifi-Usb ve Bluetooth ile bağlantıları kurdum fakat ses kalitesi çok düşük.Wifi ile bağlantı bile normal bluetoothlu kulaklıklardan bile daha düşük ses kalitesi ile transfer sağlıyor ama yinede mükemmle bir program.
Tekrardan Teşekkürler!

mertko12

mertko12

Üye
telefon ile pc yi hangi modda bağlayacağız com1 com2 hangisini seçeceğiz ????

farcon

Üye
Bu program cep telefonunuzu kullaklık ve mikrofon haline getiriyor nasılmı? Programı tanıyalım ozaman...

Daha önceki programla telefonunuz bir webcam haline gelmişti hemde kablosuz. Bu program ile de aynı şekilde usb,Bluetooth yada wifi ile bilgisayara bağlantı kurularak gerek bilgisayarın sesini telefona aktarma işlemi gereksede telefondan sesimizi aktarmakta kullanabiliyoruz. Kablolu mikrofonunuzu atın bir kenara gerçekten kaliteli bir ses için en iyi donanım telefonunuzda zaten mevcut. Yapmanız gerekenleri ve kurulumu anlatımcam programla neler yapılabileceğini birazdaha açalım.

- Skype, Yahoo, YouTube, MSN, AOL IM, ICQ gibi programlarla tam uyumlu.
- Ses kayıt özelliği mevcut.
- Usb,Bluetooth ve wifi ile bağlantı imkanı
- Telefondan sesi dışarı aktarma özelliği
- Bilgisayarın sesini telefona akatarma (Tümüyle)
- Mikrofon ve kullaklık özelliği

Telefon görüntüsü:

Pc Görüntüsü:

Arkadaşlar bu sürümü bulmak kolay olmadı,ama gerçekten çok işe yarar bir program ben N95 ile test ettim ve kullanıyorum.Şimdi Etkinleştirmeye geçelim.

İndireceğiniz klasör içinde ayrı ayrı klasörler halinde ayırdım.Öncelikle bilgisayarınıza yükleyin ve programı kapatıp telefonunuza atmanız gerek programı atıp yükleyin.
Daha sonra etkinleştirme için gerekli olan klasörü açın. 'k e y g e n' klasörü içerisinde bulunan 'runme.bat' Dosyasını programın kurulu olduğu dizine atın ve yönetici olarak çalıştırın.Karşınıza bir şifre ekranı gelecek onu kapatmayın ve K e y g e ni açın oradan kullanıcı adı ve şifreyi tamam diyin. aktivasyon tamamdır. :)

Bağlantı türünü telefondan ve bilgisayardan aynı seçmelisiniz.
arkadasım ben bu programı su anda win 8 de kurdum hersey tamam ama baglantı surekli kesiliyor ustelik usb baglantı acaba sebep ne olabilir?

blackbad1999

Üye
arkadaşlar nokia c601 yükledim açılmıyor ilk yaptığımda açıldı şimdi açılmıyor telefonda symbian 3

Üst Alt