[Mobileways.de] Gravity v2.85(7302) S60v3/S60v5/S^3 Signed (Türkiye Gündemi Destekli)

Sponsorlu Bağlantılar

şugar_klavyeci

şugar_klavyeci

Üye
    Konu Sahibi
[Mobileways.de] Gravity v2.85(7302) S60v3/S60v5/S^3 Signed (Türkiye Gündemi Destekli)
Gravity, tüm özellikleri barındıran, harika gözüken ve çokça övgü alan kullanıcı arabirimli bir Twitter istemcisidir. Birden fazla Twitter hesabını, MobyPicture üzerine görüntü yüklemeyi, TwitPic ve diğerlerini, birden fazla Twitter Aramasını, Twitter Trendlerini, Gruplarını, Uyarılarını, Auto-Connecti ve çok daha fazlasını destekler. Aynı zamanda Foursquare, Facebook ve tam teşekküllü Google Reader dahil edilmiştir.

Gravity'nin Genel Özellikleri:
  • Telefonunuzda tüm fonksiyonları kullanabilme; Tweet, yanıtlama, retweet, DM, takip etme & takibi bırakma, engelleme, favori oluşturma, arama, otomatik güncelleme ve daha fazlası...​
  • Sekmeli görünüm özelliği; Zaman çizelgesi, Cevaplar, Mesajlar, Arkadaşlar...​
  • Twitter kullanıcılarının profilini görüntüleme ve hakkında bilgi edinebilme.​
  • Sesli uyarılar, zaman çizelgesi, yanıtlar, DM ve aramaları yapılandırabilme.​
  • Bağlantı koptuğu zaman otomatik olarak başkar bir erişim noktasına bağlanabilme.​
  • Aynı anda istediğiniz kadar hesapı kurup kullanabilirsiniz.​
  • Kullanıcı tanımlı filtreler ile özel grup sekmeleri oluşturabilme.​
  • Twitter'daki yazılarınızı del.icio.us ya da Instapaper gibi servislere URL olarak iletebilme.​
  • Twitter arama bölümünde birden fazla sekmede Twitter Trendleri arayabilirsiniz.​
  • Resimlerinizi MobyPicture, TwitPic, TwitGoo, Posterous, Yfrog ya da img.ly gibi hizmetlere aktarabilirsiniz.​
  • TwitPic, TwitGoo, Posterous, Yfrog ya da img.ly gibi hizmetlerdeki resimlerinizi görüntüleyebilme.​
  • Ping.fm servisine haber ve grup mesajı gönderebilme desteği.​
  • Herhangi bir Tweet'in URL'sini açabilme.​
  • Tema desteği.​
  • Tam ekran mod.​
  • Dahili otomatik güncelleme özelliği ile sürekli son sürümü kullanabilme.​

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: asigsasi

asigsasi

asigsasi

Üye
türkiye gündem desteği varmı ?

şugar_klavyeci

şugar_klavyeci

Üye
    Konu Sahibi
Evet var. Ayrıca bazı kullanıcılar tam sürümde Fousquare hesabına erişemiyordu. Ben de tam sürüm olan versiyonda [2.70(7069)] error alıyordum ama bu sürümde Foursquare sorunu halledilmiş. Bir de Twitter'da DM gönderilemiyordu. Tam sürümde takip ettiklerimizi ve takipçilerimizi de görüntüleyemiyorduk. Bu sürümde hem Foursquare hem de Twitter'daki sorunlar çözülmüş görünüyor.

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
Evet var. Ayrıca bazı kullanıcılar tam sürümde Fousquare hesabına erişemiyordu. Ben de tam sürüm olan versiyonda [2.70(7069)] error alıyordum ama bu sürümde Foursquare sorunu halledilmiş. Bir de Twitter'da DM gönderilemiyordu. Tam sürümde takip ettiklerimizi ve takipçilerimizi de görüntüleyemiyorduk. Bu sürümde hem Foursquare hem de Twitter'daki sorunlar çözülmüş görünüyor.
paylaşım için teşekkürler konu üst konu ile yer değiştirmiştir .)

00_prototype_00

Üye
her türlü tweetian daha iyi üstelik türkçe :D türkiye gündemi falan da var

• Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka
celilcemre

celilcemre

Üye

bunu dene 2.82 gözüküyor ama 2.85
[/URL]

Son düzenleme:

arrdaakyz

Üye
gifleri resim olarak gösteriyor bu da bi çözümü yok mudur

Hasand.

Hasand.

Üye
teşşekkürler

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
:tşk:

celilcemre

celilcemre

Üye
Arkadaşlar gravity v2.85 7308 son sürüm çalıştı bende. Youtube googleye giremedim.

mustafaltundal

Üye
arkadaşlar gravity v2.85 7308 de foursquare error veriyor hala düzelmemiş durumda. twitter ve facebook a normal girebiliyorum ama foursquare de hata veriyor erişim yok

celilcemre

celilcemre

Üye
Foursquare daha önce ben giremiyordum. Şimdi tamam giriyor. Youtube server değiştiği için daha giremeyiz. Googleye neden girmiyor, anlayamadım.

mustafaltundal

Üye
Bende de girmiyor Google a aynı şekil foursquare de hata veriyor twitter ve facebooktan memnunum

4evernokia

Üye
twittera giriş yapmıyor bende şifreyi yazıyorum tekrar giriş ekranı çıkıyor

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
:tşk:

Üst Alt