Mobile İnternet Kullanıcıları İçin Core Playerdan Tv Keyfi Sizleri Bekliyor...

Sponsorlu Bağlantılar

merdemyar

merdemyar

Üye
    Konu Sahibi
Mobile İnternet Kullanıcıları İçin Core Playerdan Tv Keyfi Sizleri Bekliyor...
Cepten Tv İzlemek İsteyenler İçin Core Playerden Tv İzlemenin Yolunu Anlatacağım...Arkadaşlar Aşağıdaki Resimlerdede Olduğu Gibi Core Playeri Açıyoruz ve Sonra Menu>Open URL Girdikten Sonra Zipte Verdiğim txt Dosyasının İçindeki URLELERDEN Birini Yapıstırın...

Program GPRS Bağlantısı İsteyecektir...Eğer İnternet Paketiniz Varsa veya Mobile Internet Kullancısıysanız Tv Izlemek İçin Güzel Bir Yöntem...
NOT:ARKADAŞLAR BENDE SADECE Birkaç Tv'nin URL Sİ VAR EĞER INDIRIP DENEYEN ARKADASLAR BASKA URL LER BULUPTA PAYLASIRSA COK SEVINIRIM...

BİR TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEYELİM...:)
Sorunlarınızı Yazarsanız Sevinirim:)
вυяακArkadaşıma Sonsuz Teşekkürlerle...:)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: siptes, nalbantt, ersantaran ve 40 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Güzel paylaşım teşkkürler :d:

merdemyar

merdemyar

Üye
    Konu Sahibi
Ben Teşekkür Ederim Güle Güle Kullanın...:D

skyorte

Üye
Teşekkürler. Bizim kedi artık fare değil fareler tutuyor :D:D

merdemyar

merdemyar

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah Abim Senin Eserinim Ben :D:D

ilo53

ilo53

Üye
ındırdım denıyorum paylasım ıcın tessekkur

ersoyw

Üye
cık guzel bi paylasımm tesekkurler

hunter41

hunter41

Üye
acaba 1 saatte ne kadar tl harcar deneyen varsa bizimlede paylasabılır mı :)

jeki01

jeki01

Üye
selam
cok guzel paylasim

merdemyar

merdemyar

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle Ben Hepinize Teşekkür Ederim Arkadaşlar Sağolun...Kardeşim Turkcell i Hiç Bilmiyorum Ama Vodafoneda Günlük ve Aylık Sınırsız Cepnet Paketleri Var Ben Onu Kullanarak İzliyorum ve Arada Donsada Fene Değil İzliyorum...:D

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Sağolasın :emzik:

aydoğdu43

aydoğdu43

Üye
ben vodafone sınırsız internet paketini kullandığım için sorun olmuyor :)
ama görüntünün kesilmemesi yayının donmaması için sinyalin çok iyi olması lazım.
Yine de bazen donuyor o yüzden en güzel 3g ile izlenir bence. Ama şu an bulunduğum yerde 3g olmadığı için idare ediyorum artk.

Başka kanallar yokmu kimsede?

merdemyar

merdemyar

Üye
    Konu Sahibi
ben vodafone sınırsız internet paketini kullandığım için sorun olmuyor :)
ama görüntünün kesilmemesi yayının donmaması için sinyalin çok iyi olması lazım.
Yine de bazen donuyor o yüzden en güzel 3g ile izlenir bence. Ama şu an bulunduğum yerde 3g olmadığı için idare ediyorum artk.

Başka kanallar yokmu kimsede?
3G Olursa Daha İyi Olur Elbet Çünkü GPRS ile İzliyorsunuz...Bağlantının Kôtü Olması Etkiler Tabiki ve Arkadaşlar Arada "url acılamıyor" Gibisinden Uyarı Alırsanız Telefonu Kapatıp Açın Yada Diğer İnternete Bağlı Olan Uygulamaların Bağlantisını Kesip CorePlayer İle Bağlanın...Tekrar İyi Seyirler...:)

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Sağol n95 te işe yaradı elinde başka kanal adresi olan yokmu:D

merdemyar

merdemyar

Üye
    Konu Sahibi
Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
sınırsız paket lazım dakikada 1800 kb harcıyor yaklaşık olarak saatte 108 mb harcar:hmmm vodafone hat almak lazım

merdemyar

merdemyar

Üye
    Konu Sahibi
sınırsız paket lazım dakikada 1800 kb harcıyor yaklaşık olarak saatte 108 mb harcar:hmmm vodafone hat almak lazım

Vallaha Kardeş Vodafone Kullanıyorum Geçen Ay Yaklaşık 1GB Kullandım...Çok İyi Oldu Sınırsız Olması Çünkü Telefonumu PC Niyetine Kullanıyorum Konularımı Bile Cepten Açıyorum...Mobile İnternetin Zevki Bir Başka Ya :D:D:D:D

xErKaNx

Üye
Paylasimin icin tesekkur ederim. Gunlerdir calisan url ariyordum. Goruntu edge oldugu icin berbat. Surekli donuyor. Benim asil sorum gunlerdir arayip ta bulamadigim ve konu acmama ragmen cevap alamadıgım sorum lalegulf radyoyu cora playerden nasil dinlerim bu lalegulfm radyonun bu adresini nasil bulurum acil lazim

Üst Alt