Mobile Doc Scanner (MDScan) v2.0.49 Apk


halilatici

halilatici

Üye

Mobil Doc Tarayıcı ( MDScan ) Android cihazınız için özel olarak yeni bir iş aracıdır. Son derece kullanışlı mobil araç , kullanıcıların PDF formatında içine herhangi bir dosya dönüştürmek ve cihazınıza paylaşmak için güç verir.

Mobil Doc Tarayıcı ( MDScan ) Android cihazınız için özel olarak yeni bir iş aracıdır !
Son derece kullanışlı mobil araç , kullanıcılara , herhangi bir belge türü tarama PDF formatında dönüştürmek ve cihazınıza sağ paylaşmak içingüç verir .

★ 35 ülkede Top 5 İş uygulaması (12 Mart 2013) sırada .
★ ( 12 Mart 2013 ) 43 ülkede en iyi 10 İş uygulamasında sırada

MDScan kullanıcılarher yerde ve her zaman gitmek üzerine , makbuz metin sayfalar arasında hemen hemen her şeyi değişen , herhangi bir belge türü taramak için ücretsiz sahip .

Yoğun kullanıcılar için mükemmel bir arkadaşı , MDScan herkesin kolayca , pay bunları ihraç ve başkalarına e - posta amacıyla veya başka bir nedenle faturalardan yazı tahtaları ve sınıfları notlar , dergi makaleleri ve PDF formatında içine daha fazla şeyi dönüşümü sağlar onlar ile gelebilir . MDScan otomatik , sınırları tespit bozulmaları düzeltir ve size kolaylık sağlamak için çok yüksek bir hızda net , okunaklı belgeler oluşturmak için parlaklığı eşitler.

Yukarıda ve kullanıcıların kolayca saniye içinde çoklu sayfaları taramak ve daha sonra toplu işleme için taranmış dosyaları kaydedebilirsiniz böylece bir süper hızlı tarama için Toplu çekim modu sunuyor MDScan diğer mobil tarama çözümlerinin ötesine gidiyor .

App tüm belge dönüştürme sağ kullanıcının cihazında yerel olarak gerçekleştirilir yanı sıra yükleme açısından parlar . Bu bir aksama olmadan , çabuk gitmek için garanti Dropbox , Google Docs , Box.net veya , e-posta hizmetleri ya da Facebook ve Twitter gibi bulut depolama hizmetleri , ve herhangi bir potansiyel hassas bilgilerin riski olmadan belgeleri yükleyebilirsiniz anlamına gelir tehlikeye olma .

Basitçeihtiyaç doğması halinde PDF'leri içine dosyaları taramak ve dönüştürmek için kendi yolumdan gitmek zorunda kalmadan endişelenmenize ve şimdi MDScan onun bir endişe ile asla olmaz için yeterince var koydu .

★ ★ ★ ★ ★
Ana avantajları ve faydaları
========================
★ PDF formatında içine herhangi bir görüntü Transform .
★ Otomatik , yüksek kaliteli belge kenar algılama ve perspektif düzeltme .
★ kalitesiz görüntü ve belgeleri geliştirmek Manuel ücretsiz Gelişmiş görüntü işleme .
★ hızlı tarama vehalindeyken çok sayfalı belgeleri yönetmek
★ Tarama , yükleme veya makbuz , haber ve dergi makaleleri , faturalar , kuponlar, posterler ve çok daha fazlası dahil olmak üzere , hızlı bir şekilde herhangi bir belge göndermek
★ Bulut depolama ve erişilebilirlik ve paylaşım için sosyal ağ entegrasyonu

Her zaman bize ve bizim destek e-posta için önerilerinizi veya sorularınızı göndermek için tereddüt etmeyin . Biz en kısa sürede yorumlarına cevap için elimizden geleni yapmaya çalışacağız .

Neler Yeni
Android 2.x cihazlarda Sabit kamera hatası
PDF dosyaları artık desteklenir ithalat

Gereksinimleri : Android 3.0 +
Скачать файл MDScan_2.0.49»{HaLiLGsM}«.rar. Скачать бесплатно и без регистрации с TurboBit.net
 
  • Beğen
Tepkiler: Sin007
ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
teşekkürler
 
Sin007

Sin007

Üye
Tesekurler
 
halilatici

halilatici

Üye
Rica ederim Arkadaşlar iyi günlerde kullanın....
 
Üst Alt