Mobil site ile ilgili

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Εthnic

Εthnic

Üye
Mobil site ile ilgili
Arkadaslar bildiginiz gibi bir sure once maxicep'in mobil sitesi faaliyete gecti.. sitenin ilk mobil temasi cok kullanissizdi ve bunun uzerine siteye cok kulllanisli olan mobile-light temasi eklendi... 5800 kullanirken maxicep'in mobile light temasini kullaniyordum..
fakat daha sonra androidli samsung galaxy ace aldim ve bu telefonla ne zaman mobile-light temasini acmaya calissam beni kullanissiz olan -mobile- temasina yonlendiriyor.. tarayicudan kaynaklaniyor demeyin cunku telefonun kendi tarayicisi dahil diger opera ucweb skyfire dolphin miren firefox xscope gibi tarayicilardada ayni sekilde sorun yaratiyor... yani su kullanissiz olan -mobile- temasini kaldirilsa zaten kimse kullanmiyor...

Εthnic

Εthnic

Üye
profil ayarlarimdan kullanilan temayi degistirince sorun cozuldu.. konu kilitlenebilir...

Ozan

Ozan

Admin
mobile teması daha profesyonel ve dokunmatik ekranlar için özel bir sürüm. Neden kaldıralım ki ?

Εthnic

Εthnic

Üye
mobile teması daha profesyonel ve dokunmatik ekranlar için özel bir sürüm. Neden kaldıralım ki ?

yani aslinda hangisene tiklasam ayni temayi actigi icin hangisin (-mobile- veya -mobile-light- ) dokunmatik ekranlar icin oldugunu cozemedim.. ben -mobile-light- saniyordum.. ama profilimden forum ayarlarindan temayi degistirince istedigim forumun hemen hemen butun ozelliklerini kullanabildigim gorunume kavustum.. zaten sorunu cözdugumu belirttim.. cozmus oldugum sorun uzerine daha fazla konusmaya gerek yok.. konu kilitlenebilir...

• Beğen
Tepkiler: buketcik
buketcik

buketcik

Üye

ama pc sürümü için olan gibi özellikler yok sadece tek bir sayfa ve gelen giden msjlar.diğer ayarlar ve profille ilgili hiç bir şey yok gibi.benmi yanlış yapıyorum diye düşünürken aklıma birden foruma giriş yapamadığım gün geldi ve birdaha asla denemedim.gelişmeleri takip etmek adına şimdi giriş yaptım ama yine aynı.bilgisayar temasını kullanıyorum

Εthnic

Εthnic

Üye
evet bu seferde profil ayarlarimdan mobile temasini sectigim icin bilgisayar gorunumune gec dedigim zaman bile yine mobil temayi aciyor.. degistirmek icin profil ayarlarindan degistirmek gerekiyor ama mobil gorunumde profil ayarlari yok.. yani mobil gorunumde mahsur kaldim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt