=> Mobil Radyo 14 Şubat güncellemesi By Bulgay

Sponsorlu Bağlantılar

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Beni Facebook'tan takip etmek için=>>

hakanrayna

Üye
Virtual Radyo'nun 14 Şubat güncellemesi.Tüm s60v2 ve s60v3 modellerinde çalışır. Tüm radyolar çalışıyor.Kusura bakmayın.Istek radyoların bir çoğu çalışmadığı için eklemedim.Kusuruma bakılmasın lütfen.Mobil interneti olanlar güzel güzel kullansınlar.Paketi olmayanlara tavsiye etmiyorum.Kontur gider.

eyvallah güzel kardeşim.. Yaklaşık bir yıldır her istediğim programı senin sayende buldum kurdum ve sorunsuz kullandım..

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim hocam :)

askci74

askci74

Üye
radyo dinlemek tv izlemek telde güzel ama bide şarjı fazla harcamasa. Grogram güzelmiş :)

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
O kadar da olacak hocam :)

sedat_17

sedat_17

Üye
Tesekkurler

Efsane Hınıslı

Üye
emeqine saqlık. Usta güzel olmuş, Erzurumdaym 4radyo çalıştı. N70 tlfn modelim

nevzet

Üye
Virtual Radyo'nun 14 Şubat güncellemesi.Tüm s60v2 ve s60v3 modellerinde çalışır. Tüm radyolar çalışıyor.Kusura bakmayın.Istek radyoların bir çoğu çalışmadığı için eklemedim.Kusuruma bakılmasın lütfen.Mobil interneti olanlar güzel güzel kullansınlar.Paketi olmayanlara tavsiye etmiyorum.Kontur gider.
arkadasm , bu program kulaklıkla mı çalısıyor, ben yükledım ,calıyor gıbı gözukuyor ama ses gelmyr, sesı tam açmama ragmen ses yokarkadaslar bu program kulaklıkla mı çalısıyor . Programı yükledim , bağlanıyor diyor , sesı açıyorum ama ses gelmıyor , acaba kulaklık yok diye mı ?benim hattım avea , acaba onunla bi ilgisi varmı radyo çalmamasının . . .

Üst Alt