Mobil Oyun Hileleri

Sponsorlu Bağlantılar

aLp!!

aLp!!

Üye
    Konu Sahibi
Mobil Oyun Hileleri
-WİLD WEST GUNS

Ana menüde 1973* tuşuna basın. Yukarıda mavi renkte yazılar göreceksiniz.
Oyuna girin. * tuşuna bastığınızda hile listesini göreceksiniz. Buradan seçenekleri evet yada hayır olarak değiştirebilirsiniz..
Ayrıca görevlerde # tuşuna bastığınızda görevi bitirmiş sayılırsınız. Ve bir sonraki hedefe gidersiniz.

-DRİVER SAN FRANCİSCO

*1379# tuşuna basın. Tüm görevler bitmiş sayılır. 1.000.000 $'nız olur. Tüm yarışlar ve arabalar açılır.

-REAL FOOTBALL 2012

24462 : Ana menüdeyken hilelerimizi aktif hale getiriyor. İlk önce bunu yazmanız gerekir.

Şimdi,

*Ana menü içerisindeyken * veya # oyun modunu seçmemize yarıyor, CPU vs CPU/LEGEND/NORMAL vb.

*Maç oynanırken sağ tuşa basarsanız, Tanrının eli sizde olacaktır :)
1-Serbest vuruş kullanırsınız.
2-1 Gol atmış olursunuz.
3-Rakip serbest vuruş kullanır.
4-Maçı Kazanırsınız.
5-Maç berabere biter.
6-Yenilirsiniz.
7-Köşe vuruşu kullanırsınız.
8-Rakip 1 gol atmış olur.

2468 : ENTER THE LEGEND menü içerisindeyken basmamız gerekiyor, 255 tecrübe puanı kazanırız.
2468 : CLUB MASTER menü içerisindeyken basmamız gerekiyor, 650,000 para kazanırsınız ve herşeyi açarsınız.

-
DUNGEON HUNTER 3

Oyun oynarken pause'a basın. 9713* ile god mode , 9731* ile hız hilesi kazanıyorsunuz. Her telefonda çalışmayabilir. Kendi telefonumda denemedim. God mode herhalde ölümsüzlük falan.

-
THE AVENGERS

Menüdeyken
#1379* yazın. Daha sonra tüm leveller açılır. Uçabilirsiniz. God mode sahibi olabilirsiniz.

Yeni oyunların hileleri eklenmeye çalışılıyor..

• Beğen
Tepkiler: HELL BREAKER ve tempestshine

tempestshine

tempestshine

Üye
2 oyunda bende var.Özellikle Wild West Guns bağımlısımdır.Sürekli oynuyorum.Ama bazı bölümler hakkaten zor.Böyle kolay olucak :ehe

Dumbledore

Dumbledore

Üye
Wild West Guns paylaşabilir misiniz ?

aLp!!

aLp!!

Üye
    Konu Sahibi
Hileleri zaten burada !! Oyununu arıyorsan benim paylaştığım konulara bak orada var !

merveatasoy

merveatasoy

Üye
:tşk:

3mremr3

3mremr3

Üye
baska oyun hilesi varmi

aLp!!

aLp!!

Üye
    Konu Sahibi
Real Football 2012 istek üzerine eklenmiştir.. Alıntıdır.. Oyun hilesi isteklerinizi mesajla gönderebilirsiniz..

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
teşekkürler

texastalip

Üye
pes 11

aLp!!

aLp!!

Üye
    Konu Sahibi
Pes 2011 hilesi yok kardeş..

mc fb li

Üye
wolfenstein ve worms hile var mı?

memolika

Üye
doodle jump

ragib111995

Üye
WILD WEST GUNS CALISMIYOR HILE W810i telim

aLp!!

aLp!!

Üye
    Konu Sahibi
Wolfenstein ( Denemedim !! )

Oyun sırasında 0'a basın. Sonra da 3666 tuşlayın..

Doodle Jump İphone için var..
Worms da malesef yok !!
Hileleri ben bulmuyorum. İnternette olan hileleri bende sizin gibi deneyerek çalıştırıyorum..
Wild West Guns Nokia 6303'da çalışıyor hilesi !!

adler03

Üye
modern combat 2 hilesi:ana menü:kare+1379 oyun içinde *a basarak hızlanın.seviyeyi kolayca bitirin.

tempestshine

tempestshine

Üye
saol :)

adler03

Üye
Asphalt 4 hilesi:ana menu:21683.Bu kod kariyer modundaki hedefleri tamamen acar.Seviyeleri gecmek icin oyun icinde #1379'a basarak yarisi tamamlarsiniz.

çetow

Üye
kardesim 3d nfs most wanted ın hilelelrni bulabilrmsn?

cengizea

Üye
Süper:)

emptyokan

Üye
Pes 2011 varmi

Üst Alt