Mobil Hukuk Projesi Meyvelerini Verdi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Mobil Hukuk Projesi Meyvelerini Verdi
Bir avukatın geliştirdiği ve cep telefonlarında mevzuatın taşınabilmesine olanak veren Mobil Hukuk Projesi genişlemeye devam ediyor. Bu hizmetten tüm avukatlar ücretsiz yararlanabiliyor.

Proje sahibi avukatın açıklaması:

Mobile Hukuk Projesi Nedir ?

PocketPC, Symbian cep telefonu, PalmOS, ve SmartPhone için geliştirilmiştir. Mobile Hukuk Projesi sayesinde Mobipocket Reader Programını kullanılarak mobil cihazınız aracılığı ile Kanunların ve tüm mevzuatın cebinizde taşınması amaçlanmıştır. Proje kapsamında geliştirilen paketler tamamen ücretsiz olup, GPL Lisansına sahiptir.

Proje Adresi

Mobile Hukuk Sözlük Projesi BETA 1

Uzun çalışmlar sonucunda Pocket Pc, SmartPhone, PalmOS ve symbian telefonlara uyumlu e-sözlük geliştirdim. Sözlük Hukuk terimlerimlerinden oluşuyor, sözlüğü kullanmak için Mobipocket Reader isimli ücretsiz e-book okuyucu kullanılabilir. (PocketPC, PalmOS, Symbian Telefonlar, SmartPhone için Programın versiyonu mevcut) Sözlük şu anda beta aşamasında sadece A harfi içeren kelimeler girilmiştir. Yeni başladığım bir proje olduğu için kısa zamanda tam versiyonunu geliştireceğim. Kullanımı oldukça basittir, tam versiyon tamamen ücretsiz olacak ve ortalama 10.000 den fazla Hukuki terim içerecektir. Arama ekranından girdiğiniz hukuki terimin anlamını size gösterme özelliği yanında siz harfleri girerken, girdiğiniz harflerle uyumlu kelimeleri alt taraf da listeliyerek doğru harf girmenizi sağlıyan veya tüm sözlük haznesinin Alfabetik olarak listelendiği menüden istediğiniz kelimeye tıklamakla o kelimenin anlamına ulaşabilirsiniz.

beyazgulum2

Üye
bu programı kurdum ama prc dosyalarını açamıyor yada ben yanlış yere kopyalıyorum dosyaları bu dosyaları telefoda nereye kopyalamak gerekiyor..

ssever1985

Üye
bu programı kuran bi arkadaş acaba bana kurulum dosyasını yollayabilir mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...