MobiFactor PowerMp3 v1.17 S60v3 v5 Unsigned-Türkçe-Tam Sürüm Yeni İconlu+3 Harika Skin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tekorkmaz

tekorkmaz

Üye
    Konu Sahibi
MobiFactor PowerMp3 v1.17 S60v3 v5 Unsigned-Türkçe-Tam Sürüm Yeni İconlu+3 Harika Skin
MobiFactor PowerMp3 v1.17

Merhaba. Ben daha önce bu uygulamayı bu siteden indirmiştim fakat tam sürüm değilmiş. Ben de bu yüzden PowerMP3 1.17 nin Türkçe ve tam sürüm versiyonunu foruma kazandırmak istedim. Bu yüzden paylaşıyorum. Ayrıca bu da benim ilk paylaşımım.

PowerMP3 harika arayüzü olan bir müzik çalar. PowerMP3 neredeyse tüm ses formatlarını destekliyor(Ben daha desteklemediği bir durumla karşılaşmadım).Uygulama setup ı 1mb. Telefonda da yükleyince 1.7 mb fln yer tutuyor. Tamamen özelleştirilebilir bir kullanıcı arayüzü var. Ayrıca iconunu da değiştirdim. Eğer tema arkaplanını sevmezseniz E-C\Shared\Powermp3\Skins\-Tema adı- bu klasördeki bckg_240x320.png adlı dosyayı aynı adlı başka bir dosya ile değiştirirseniz o temanın arkaplanını değiştirmiş olursunuz.
:ehe Not: Yerine koyacağınız resim 240x320 boyutunda olmalı. Ben en çok ''Music'' adlı skini seviyorum çünkü albüm resimlerini en büyük onda görebiliyoruz.

Özellikler:

Versiyon 1.17 tamamen türkçe ve tam sürüm
MP3,OGG, AAC ve M4A ses formatlarını destekleme

İnternetten albüm resimlerini indirme(Ben özellikle albüm resimlerine önem verdiğim için benim için vazgeçilmez bir program)
Çarpıcı müzik kütüphanesiyle parçalarını kolayca ayarlama
Klasörü çalma özelliği
Birçok kulaklığı destekleme
Parçalarınızı düzenlemek için özel çalma listesi oluşturma
Çalma listesi için M3U formarı desteği
Özelleştirilebilir temalar
Spektrum analizi özelliği
Kulaklık tuşunu görme(Bazı telefonların mp3 çalarları örn C5-00 da k
ulaklık tuşunu görmüyor)
İstenmeyen mp3 lerin filtrelenebilmesi

Uygulama Unsigneddir. Hackli telefonlar yükleyebilir. Kendim sertifikalayıp hackli olmayan bir N78 de denedim. Sağlayıcıyı Nokia yapmama rağmen ''Güvenilmeyen Uygulama sağlayıcısı'' hatası aldım. Eğer çözümü varsa sertifikalayıp paylaşabilirim.

Daha ne söyleyebilirim bilmiyorum. Bence programın tek eksiği müziği ileri sardıramama fakat o da gülde diken misali hiçbir şey kusursuz olmuyor.

Alıntı değildir. Tamamen kendi yapıtımdır. İconunu da kendi temamdaki
hoş bir iconla değiştirdim.
Lütfen emeğe saygı
:rica:

Uygulama:

Skinler:

• Beğen
Tepkiler: rapci28415

anılbaran

anılbaran

Üye
:tşk:

rapperboy09

Üye
Harika bir paylaşım.teşekkürler

pusatt

pusatt

Üye
teşekkrler süper oldu

tekorkmaz

tekorkmaz

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

tekorkmaz

tekorkmaz

Üye
    Konu Sahibi
Bu nasıl bir iştir yahu!
Toplam 90 kişi indirmiş 3 kişi teşekkür ediyor. Yorum yapanlara teşekkür ederim. Teşekkür için paylaşım yapmıyorum fakat indirenlerin uygulama hakkındaki görüşlerini de merak ediyorum. Bir yorum yapmak bu kadar zor olmamalı yani...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt