mmc şifre çözümü

Sponsorlu Bağlantılar

denizhanxx

denizhanxx

Üye
arkadaşlar ben mmcstore dosyasını buldum ama orda hiçbişey yazmıo napıyım tele format atmadım başka bi tele takmıştım sonra başka tele takınca şifre istedi

Ozan

Ozan

Admin
Muhtemelen taktığın alette şifrelenmiştir, o yüzden şifrelenmiş alette mmcstore dosyasının içine bakmanız gerekiyor ..

partner_mask

Üye
Originally posted by doganmizrap+Jan 14 2005, 06:11 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (doganmizrap @ Jan 14 2005, 06:11 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
Originally posted by mystery_sss@Jan 13 2005, 08:48 PM
<!--QuoteBegin-doganmizrap
@Jan 13 2005, 06:14 PM
bu mmc sifre cozme olayini hic deneyen varmi ben denedim ama olmadi daha dogrusu mmcstore diye bi dosya bulunamiyor
gerci ben fexplorer ve selex le denemistim ama bisey farkedecegini sanmiyorum yada farkeder mi???

format attıktan sora denediysen işe yaramaz çünkü mmcstore dosyası silinmiştir..
haklisin dostum ben format attiktan sonra denemistim acikcasi bu benim aklima gelmisti de baglanti kuramadim... acaba karti takip tekrar sifreyi girsem o dosya tekrar olusurmu diye dusundum denedim ama olmadi... neyse yinede sagol enh azindan aklimdaki soru isareti giittiiii..... [/b][/quote]
siteninin birinde okuduğum kadarıyla simens sx1 de kartın hangi telefonda şifrelendiği önemli olmadığı aynı sistemle çözüldüğünü okudum. denersen iyi olur sonuçtanda bilgi verirsen sevinirim ;)

rakbu

Üye
Bu MMC&#39;ye kim şifre koymuş yaw :) Ne çözüp duruyorsunuz annamadım

pisikopat_5

Üye
mcc e format atıldıysa bence sole cozulur
kartı kart okuyucuya takarız hard-sik gibi gorunur
sonra sıfresını kırmak zor olmayaagından basit bir kırıcı ıle bırkac dk da hallolur. sizce bu dusunce yanlısmI ???

diazem

Üye
ben yadımcı olurum arkadaşlar bana ulaşın ben mmc şifrelerini çözüyorum

manumistral

Üye
Biraz arayınca gerçekten bulunuyormuş..

teşekkürler arkadaşlar önceki bilgileriniz için..
birinin başına gelincer demek çözüm var :))

akcadag01

Üye
umarım bu program etkili olur

jason

Üye
ben dede 3660 var önceden tel çalışırken, mmc kartın şifresini değiştim sonrada kitlendi eski ve yeni şifreyi girdim ama nanay sonrada 512 lik kart aldım doğal olarak öteki kartda 256 lıkdı 512 i kullanırken tel bozuldu formatladım mmc store silindi silinmeden önce 256 lığı takıyordum dosyayı buluyor ama şifre uymuyor du bir de kart garantili önceki kartım yazıcıoğlundan kadiköyden almıştım, bu kilitlenme garanti kapsamına girermi ? mmcpwd işe yararmı acaba

firazor

Üye
yav olmuyor

darkface

Üye
mmc store diye bir dosya bulmuyorum

hecebay

Üye
Originally posted by alperak+Jan 19 2005, 05:58 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(alperak &#064; Jan 19 2005, 05:58 PM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by galas@Jan 19 2005, 04:53 PM
Originally posted by mystery_sss@Jan 13 2005, 08:48 PM
<!--QuoteBegin-doganmizrap
@Jan 13 2005, 06:14 PM
bu mmc sifre cozme olayini hic deneyen varmi ben denedim ama olmadi daha dogrusu mmcstore diye bi dosya bulunamiyor
gerci ben fexplorer ve selex le denemistim ama bisey farkedecegini sanmiyorum yada farkeder mi???

format attıktan sora denediysen işe yaramaz çünkü mmcstore dosyası silinmiştir..

peki nasıl çözeriz
kartı atın gitsin çözümü yok çünkü arkadaşlar yeni bir kart alın kendinize
[post=6001]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
ya arkadaşlar ben bu karta şifre felan koymadım nerden çıktı bu şifre olayı açamıyorum :&#39;(

canpolat_21

Üye
arkadaşlar ben gsm sektöründe çalışıyorum bu konuyu bayagı bi araştırdım gittiginiz yol dogru hafıza kartı şifre konuldugu telefonda şifre istemez nedeni şifre konulurken telefone ve karta mmcsotre isminde dosya atar siz kartı başka bir telefona taktıgınızda dosyalardan biri diger telefonda kaldı gı için şifre ister ve dolaysiyle sx1 de dosya yöneticisi tarafından mmcstore dosyasına ulaşmanız mümkün degil....
kart okuyucuyla bu işi halledemezsiniz çünkü kafıza kartının yedi tane bacagı vardır ve bu bacaklardan
1-artı 2 volt
2-video
3-audio
4-artı 2volt
5-eksi
6-artı 2volt
7-şase dir.bu devreler tamamlanmadan hafıza kartını görmeniz veya formatlamanız mümkün degildir..
her neyse yav konuyu fazla uzatıp aklınızı karıştırmıyayım kısa devre yapmadan o kartı açamazsınız kısa devre yapıp hafıza kartını resetlemeniz lazım saygılar........

hasank

Üye
YAhu ne gerek var o kadar uzun yola valla dosyalar dan mmc pasword diye bi program var onu indirin 3 kb mi ne Hem de SORUNSUZ caLisiyo

pasa

pasa

Üye
Originally posted by canpolat_21@Jun 13 2005, 11:42 PM
arkadaşlar ben gsm sektöründe çalışıyorum bu konuyu bayagı bi araştırdım gittiginiz yol dogru hafıza kartı şifre konuldugu telefonda şifre istemez nedeni şifre konulurken telefone ve karta mmcsotre isminde dosya atar siz kartı başka bir telefona taktıgınızda dosyalardan biri diger telefonda kaldı gı için şifre ister ve dolaysiyle sx1 de dosya yöneticisi tarafından mmcstore dosyasına ulaşmanız mümkün degil....
kart okuyucuyla bu işi halledemezsiniz çünkü kafıza kartının yedi tane bacagı vardır ve bu bacaklardan
1-artı 2 volt
2-video
3-audio
4-artı 2volt
5-eksi
6-artı 2volt
7-şase dir.bu devreler tamamlanmadan hafıza kartını görmeniz veya formatlamanız mümkün degildir..
her neyse yav konuyu fazla uzatıp aklınızı karıştırmıyayım kısa devre yapmadan o kartı açamazsınız kısa devre yapıp hafıza kartını resetlemeniz lazım saygılar........
[post=84068]Quoted post[/post]​
iyi güzel herşeyi açıklamışsın ama arkadaşım nasıl kısa devre yaptıracağız hafıza kartına :huhu:

dontpanic

Üye
DOSTUM MMC ŞİFRELERİNİ KIRIYORMUSUN BEN FORMAT ATTIKTAN SONRA BİR DAHA AÇAMADIM MMC KARTI BİR YARDIMCI OLURSAN SEVİNİRİM BANA KARTI ATTIRMAYIN ÇOK ACİL YARDIM ARKADAŞLAR SİTEDEKİ HER ŞEYİ DENEDİM O YÜZDEN BAŞKA BİR YÖNTEM SAYGILAR. BENİM MAİL
[email protected]

dontpanic

Üye
arkadaşım bana yardımcı olursan sevinirim format attıktan sonra mmc şifresini nasıl çözeriz bi yolu varsa bana bir yardım etsen en kısa zaman da bekliyorum yardımlarını şimdiden teşekkürler..

jason

Üye
önemli olan içindeki dosya müzik resim vs silinmeden şifreyi kırmak silinirse ben ne yapıyım o kartı gider yenisini alırım&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;

060606

Üye
nie bilgisayara yolluon akıllı dosya yönticisiprogramından yeni ad ver de .txt uzantısını yap

Üst Alt