mmc şifre çözümü

Sponsorlu Bağlantılar

crawling

crawling

Üye
    Konu Sahibi
mmc şifre çözümü
MMC Şifre Çözme

Hafıza Kartının Şifresini Çözme

Öncelikle telefonumuza Psiloc - eFileManager programını kuruyoruz. Telefounumuza Psiloc - eFileManager programını kurduktan sonra programı calıştırarak

C: üzerinde Find-Simple seçeneği ile mmcstore dosyasını aratıyoruz. Psiloc - eFileManager programı aracılığı ile bulmuş olduğumuz mmcstore dosyasını telefonumuzda çalıştırma imkanımız olmadığı için Bluetooth yardımı ile bilgisayarımıza yolluyoruz. Bilgisayarımıza yollamış olduğumuz dosyayı birlikte aç seçeneği ile Not Defterinde açıyoruz ve önümüze asağıdaki gibi bir pencere çıkıyor

Ayrıca aşağıdaki linkteki programla mmc şifrelerini görebilmektesiniz..
http://www.maxicep.com/forums/index.php?showtopic=3518

• Beğen
Tepkiler: alperenoz87

profescobar

profescobar

Üye
Saol mystery_sss baya iyi bir iş çıkarmışsın.
Ellerine sağlık.

crawling

crawling

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah hocam..

doganmizrap

Üye
bu mmc sifre cozme olayini hic deneyen varmi ben denedim ama olmadi daha dogrusu mmcstore diye bi dosya bulunamiyor
gerci ben fexplorer ve selex le denemistim ama bisey farkedecegini sanmiyorum yada farkeder mi???

crawling

crawling

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by doganmizrap@Jan 13 2005, 06:14 PM
bu mmc sifre cozme olayini hic deneyen varmi ben denedim ama olmadi daha dogrusu mmcstore diye bi dosya bulunamiyor
gerci ben fexplorer ve selex le denemistim ama bisey farkedecegini sanmiyorum yada farkeder mi???
format attıktan sora denediysen işe yaramaz çünkü mmcstore dosyası silinmiştir..

profescobar

profescobar

Üye
Yaptın yine numaranı mystery_sss :D

doganmizrap

Üye
Originally posted by mystery_sss+Jan 13 2005, 08:48 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (mystery_sss &#064; Jan 13 2005, 08:48 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-doganmizrap@Jan 13 2005, 06:14 PM
format attıktan sora denediysen işe yaramaz çünkü mmcstore dosyası silinmiştir.. [/b][/quote]
haklisin dostum ben format attiktan sonra denemistim acikcasi bu benim aklima gelmisti de baglanti kuramadim... acaba karti takip tekrar sifreyi girsem o dosya tekrar olusurmu diye dusundum denedim ama olmadi... neyse yinede sagol enh azindan aklimdaki soru isareti giittiiii.....

crawling

crawling

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by profescobar@Jan 14 2005, 08:12 AM
Yaptın yine numaranı mystery_sss :D
şımartıyosun beni hocam..bu arada mızrap ne demek yani ayıpsın bi sorun olursa herzaman burdayız.. B)

galas

Üye
Originally posted by mystery_sss+Jan 13 2005, 08:48 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (mystery_sss @ Jan 13 2005, 08:48 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-doganmizrap@Jan 13 2005, 06:14 PM
format attıktan sora denediysen işe yaramaz çünkü mmcstore dosyası silinmiştir.. [/b][/quote]
peki nasıl çözeriz

alperak

Üye
Originally posted by galas+Jan 19 2005, 04:53 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (galas @ Jan 19 2005, 04:53 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
Originally posted by mystery_sss@Jan 13 2005, 08:48 PM
<!--QuoteBegin-doganmizrap
@Jan 13 2005, 06:14 PM

format attıktan sora denediysen işe yaramaz çünkü mmcstore dosyası silinmiştir..
peki nasıl çözeriz [/b][/quote]
kartı atın gitsin çözümü yok çünkü arkadaşlar yeni bir kart alın kendinize

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
swedeniz

swedeniz

Üye
bu isi yaparken izlenmesi gereken yollar

fonex-dortmund

Üye
MMC+MNC
Bir handy nin Proveider sunucusudur.
BU cihazin hangi ülke ve hangi netz anbiter oldugunu gösterir.
Ya cihazi kart takarak bulabilirsin yada COM üzeri bu dosyadan
okutabilirsin ...

SELAMLAR..

FONEX_DORTMUND

Bana ulas dosyayi göndereyim.
Ps.Site kurallari gergi acik olarak istek disi göndermek istemiyorum..

brktpl

Üye
crawling dosyayı telde açamayız demişsin ama fexplorer mmcstore dosyasını açabiliyor telefonda

Ozan

Ozan

Admin
Evet tıpkı bilgisayardaki gibi, bilinmeyen olarak görünen bu dosyayı, özelliklerinden, noepad ile açı seçme durumunda, direk telefonda da açabiliyorsunuz ..

MiCoX

Üye
eywallah güzel bişi bulmuşun Tşk..

cavityaman

Üye
arkadaşlar ben yeniyim ama telefoncu dükkanım var önceden format attığınız telefonların dahi şifrelerini çözebiliyorum saygılar uğraşmayın eğer format attıysanız ;)

sanane

sanane

Üye
NAsIl CozUyon BiZe de Soylesen

cavityaman

Üye
arkadaşlar uzun bi iş bu işte iyi para da var bi telefon cu olarak :P iş biraz para kazansın öyle çünkü benimdükkan ii bi uerde yer söylemek istemiyorum burada bu site yi takip eden çok onun için daha değil ;;)

mnk

Üye
nokia 9210 i ile kart şifresinin formatlandığını duydum deneyen varmı (telefona format atılmış olsa bile)

crawling

crawling

Üye
    Konu Sahibi
onu bende duydum 9210 vw sl45de formatlanırsa şifrenin kalkdığını duydum..ama sl45ten emin deiğilim başka bişide olabilr..

Üst Alt