MIUI V2.6.0 launcher'ı indirince bağımlısı olacaksınız. İlk ve tek Türkiye'de

Sponsorlu Bağlantılar

akman_12

akman_12

Üye
Galaxy A800f 5.1.1 e geri dönüp rootlayıp bu launcher root Explorer ile yükledim gayet güzel çalışıyor.

SM-A800F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aevrenm

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy A800f 5.1.1 e geri dönüp rootlayıp bu launcher root Explorer ile yükledim gayet güzel çalışıyor.

SM-A800F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Nasil yaptigini anlatirsan bende denemek istiyorum

akman_12

akman_12

Üye
Cihazın root lu olması lazım buradaki launcher indir root Explorer ile system e gir priv-app ye indirdiğin launcher apk yı kopyala dosya nın üzerine basılı tut üç nokta olan yerde permission gir izinleri r r yap telefonu yeniden başlat bu kadar rootsuz çalışmaz

SM-A800F ile uygulamasından gönderildi.

aevrenm

Üye
    Konu Sahibi
Cihazın root lu olması lazım buradaki launcher indir root Explorer ile system e gir priv-app ye indirdiğin launcher apk yı kopyala dosya nın üzerine basılı tut üç nokta olan yerde permission gir izinleri r r yap telefonu yeniden başlat bu kadar rootsuz çalışmaz

Peki her telefon icin olurmu benim tel lg g2 android 5.1 uygulama yuklenmiyor dedigini yapsam telefona zarar verir mi ve calisirmi

akman_12

akman_12

Üye
Cihazın root lu mu

akman_12

akman_12

Üye
Blackmarket veya Google dan root Explorer indir izinleri r r yapın yeniden başlatın ana ekranda soracak miui home seçin en fazla durduruldu der ilk etapta her zamanı seçmeyin eğer hata verirse uygulamayı Explorer girip silin

aevrenm

Üye
    Konu Sahibi
yeni link eklenmiştir.

Üst Alt