MIUI V2.6.0 launcher'ı indirince bağımlısı olacaksınız. İlk ve tek Türkiye'de

Sponsorlu Bağlantılar

en-sel

en-sel

Üye
Dostum harika bi launcher paylaşım için teşekkürler sanki mıuı rom kurmuşum gibi oldu aynen ;)

aevrenm

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederm dostm ;)

aevrenm

Üye
    Konu Sahibi

aevrenm

Üye
    Konu Sahibi
malwsef mumkun deil :/

nikotin53

Üye
değil kardeşim. daha açık hale getir konuyu sen de faydalan ilgilenenler de faydalansın
sayfanın başında launcher diye yazmış arkadaş anlaşılmayan nedir . İnsanları birşeyler paylaşmaktan soğutuyorsunuz.

haqanguven

haqanguven

Üye
Denerim ama olursa belli bir ücret karşılıgı yapabilirim. Emegimin karsiligi olarak yani
Kardeşm telefonunuzn kendi launcherden rehbere girin. Görünen kisilerden sim karti secin. cihaz i secmiceksin. sonra launcheri kur
Elimde mevcut zaten dostum . Belli bir ücret alarak yardmci olabilirim. emegimin karsiligi yani
Var zaten de .
Ama sorunlu olur
Beni Symbian bölümünden bilen bilir, Yaptıklarımı anlatacak değilim....
Biz eskiden hiç bir karşılık beklemeden sabahlara kadar çalışır cfwler hazırlardık... Sıf insanların yüzlerine ufak bir tebessüm kazandırabilmek için... Üstüne yaşadığı sorunları çözmek için konularımızda sorularına cevaplar verirdik... Sen burda kalkmış iyilik yapacağına ücret karşılığı yaparım diyorsun... Bumudur senin forum anlayışın, Bu mudur paylaşım anlayışın... Ayrıca senin burda emeğin yok. Xda sitesinden veya herhangi bir sitede anlatılanları okuyup birşeyler becerebilmiş olabilirsin, peki onların anlattıklarını ve paylaştıklarını para ile mi aldında başkasının yaptıkları üzerinden para kazanmaya çalışıyorsun...

• Beğen
Tepkiler: -Empat-, mesut1979, .NeXuS. ve 3 diğerleri

aevrenm

Üye
    Konu Sahibi
Beni Symbian bölümünden bilen bilir, Yaptıklarımı anlatacak değilim....
Biz eskiden hiç bir karşılık beklemeden sabahlara kadar çalışır cfwler hazırlardık... Sıf insanların yüzlerine ufak bir tebessüm kazandırabilmek için... Üstüne yaşadığı sorunları çözmek için konularımızda sorularına cevaplar verirdik... Sen burda kalkmış iyilik yapacağına ücret karşılığı yaparım diyorsun... Bumudur senin forum anlayışın, Bu mudur paylaşım anlayışın... Ayrıca senin burda emeğin yok. Xda sitesinden veya herhangi bir sitede anlatılanları okuyup birşeyler becerebilmiş olabilirsin, peki onların anlattıklarını ve paylaştıklarını para ile mi aldında başkasının yaptıkları üzerinden para kazanmaya çalışıyorsun...
peki kardes insan emeginin karsiligini istemesi cok mu. Pazarlik bile islamda var . ticaret bile. yalan mi

haqanguven

haqanguven

Üye
peki kardes insan emeginin karsiligini istemesi cok mu. Pazarlik bile islamda var . ticaret bile. yalan mi
download siteleri ile anlaş indirmeden para kazan. direk insanlarin isteklerinden faydalanip ticarete dokmek yanlis. o zaman xda dakiler zengin olmustu. o adamlar enayimi karsilik beklemeden paylasim yapiyorlar? hala emek diyorsun ya yazik... daha soylwyecek biseyim yok sana. iyi forumlar...

• Beğen
Tepkiler: -Empat-, AKDELİKAN, mesut1979 ve 5 diğerleri
mürteza16

mürteza16

Üye
Konuya meraktan girdim. İşe yarar bir şey çıkmadı. Sen işi paraya vurmuşsun. Altı üstü bi rom portluyosun. Konu launcher üzerine diyorsun ama rom portluycam diyerek para kazanmaya çalışıyorsun. Rom ve launcher sana mı ait?

• Beğen
Tepkiler: mesut1979, .NeXuS. ve çaminci
Respect60

Respect60

Üye
Teşekkürler. :)

aevrenm

Üye
    Konu Sahibi
Güncell

KELGER

KELGER

Üye
23 mb launcher türkçe mi bari?

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Türkçe olsa müthiş bir arayüz . Forum çevirici leri el atsa hayra geçer

aevrenm

Üye
    Konu Sahibi
:D konu eskicek yapmaynnn

suathalit

Üye
Launcheri kurdum tat vermedi miui rom kurdum 2 haftadir sanki android kullanmiyorum ios android arasi bisey takilma tikanma yok

Üst Alt