mini rc arabam

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
onurca06

onurca06

Üye
:tşk:

foreverthe

foreverthe

Üye
Ne kadar yakıyor ya bu ? :D

kmesne

kmesne

Üye
eline alıp foto cekermisin boyutunu merak ettim bende almayı düşünüyorum fiyatı ne

Legendary.

Legendary.

Üye
:eller:

İlerde alıcam ben benzinli daha büyük e daha hızlı :D

Gerçel arabayı birisi sürerken bende önden rc'i sürcem 80-90 km hızla en az :D İçimde kaldı somuru:

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
:eller:

İlerde alıcam ben benzinli daha büyük e daha hızlı :D

Gerçel arabayı birisi sürerken bende önden rc'i sürcem 80-90 km hızla en az :D İçimde kaldı somuru:

benimde öyle bir planım var :eller: bu dandik ya halının üstünde falan gitmiyor :D zaten bir hafta kurcaladım hevesimi aldım şimdi odamda öyleduruyor eve gelen bir çocuğa veririm çok para etse satarım ama 15 tl bir şey :D

Legendary.

Legendary.

Üye

benimde öyle bir planım var :eller: bu dandik ya halının üstünde falan gitmiyor :D zaten bir hafta kurcaladım hevesimi aldım şimdi odamda öyleduruyor eve gelen bir çocuğa veririm çok para etse satarım ama 15 tl bir şey :D

Youtube'yi aç izle :D Olum deli oluyorum ya bunlara saatte 120 km hız yapanlar bile var :D Off-roadlar felan :D Geçen bi tane gördüm Çocuk kumandalı bi tır var (akülü arabada boyutundan biraz daha büyük) bAĞLAMIŞ ARKASINA 4X4Ü Bildiğin çekiyor :D

Symbianize

Symbianize

Üye
Rc heli var olmazmı :D

Legendary.

Legendary.

Üye
Onlarda çok güzel somuru:

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi

Youtube'yi aç izle :D Olum deli oluyorum ya bunlara saatte 120 km hız yapanlar bile var :D Off-roadlar felan :D Geçen bi tane gördüm Çocuk kumandalı bi tır var (akülü arabada boyutundan biraz daha büyük) bAĞLAMIŞ ARKASINA 4X4Ü Bildiğin çekiyor :D
:ohannes:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt