Mif Dosyaları Nasıl Editlenir Videolu anlatımı

Sponsorlu Bağlantılar

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Mif dosyası sis içinde tema dosyasımı ? bunu siscontent ile ayrıştırdıktan sonra ilistrator açmıyorsa inkscape diye bir program daha var onu indir onda açmayı dene kardeş.

year_one_26

year_one_26

Üye
tesekkurler...

• Beğen
Tepkiler: Nextman
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
teşekkürler çok güzel anlatım olmus inkscape yi tavsiye ederim png yi svg yapması güzel

• Beğen
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
teşekkürler çok güzel anlatım olmus inkscape yi tavsiye ederim png yi svg yapması güzel

Rica ederim Levent kardeş fırsat buldukça bişeyler yapmaya çalışıyorum.İnkspace kullamıyorum da adobe daha çok elime alışkın olduğu için sanırım :D

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
adope zaten vazgeçilmez ben biraz eskide kaldım cs2 de nasıl üst sürümler e geçmeye değer mi bu türkçe olduğu için vaz geçemiyorum alışkanlık işte

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
adope zaten vazgeçilmez ben biraz eskide kaldım cs2 de nasıl üst sürümler e geçmeye değer mi bu türkçe olduğu için vaz geçemiyorum alışkanlık işte

Ben genelde ingilizce kullandığım için işim gereği, şu an cs6 master collection kullanıyorum gayet memnunum

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
Eline sağlık abi çok güzel anlatmışsın :) Sesinde uykumu getirdi :)

• Beğen
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Harika bir anlatım olmuş,teşekkürler

• Beğen

nbjoker

Üye
nextman ben elimdeki bir kaç avkon.mif in hangisinin ne olduğunu öğrenmek istiyorum ama bunu her seferinde flash atmadan bu programla öğrenebilir miyim ?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
nextman ben elimdeki bir kaç avkon.mif in hangisinin ne olduğunu öğrenmek istiyorum ama bunu her seferinde flash atmadan bu programla öğrenebilir miyim ?

Tabiki arkdaşım siscontent ile mif dosyasını ayrıştırıp bakabilirsin sonrası kolay zaten

nbjoker

Üye
Tabiki arkdaşım siscontent ile mif dosyasını ayrıştırıp bakabilirsin sonrası kolay zaten
fakat dosya svgb uzantısı ile çıkıyor, yani olmuyor gibi zahmet olmaz ise her hangi bir avkon2.mif le siz bi deneyebilir misiniz ? Teşekkürler

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
dostum çok güzel anlatım yapmışsın. teşekkürler. bir sorum olucak birde ricam. sorum:photospace veya pcasa vs programlar ile mif düzenleyebilirmiyiz?

ricam ise bu işlem için gerekli araçlara link verebilirmisin? teşekkürler

- - - Eklendi - - -

dostum çok güzel anlatım yapmışsın. teşekkürler. bir sorum olucak birde ricam. sorum:photospace veya pcasa vs programlar ile mif düzenleyebilirmiyiz?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

Mifleri sadece icindeki image dosyalarını cıkartmak icin siscontent kullanırsınız.image dosyalarını editlemek icin ise tayvsiyem photoshop yada illustrator kullanman.takıldıgın bir konu olursa yardımcı olurum aksama ;)

GT-I9100 mobilden yazılmıştır.

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
tamam teşekkür ederim olayı çözdüm galiba kendi boot ekranımı yapıcam n8ime

• Beğen

Üst Alt