Haber Microsoft 4 Eylül’de İFA’da Yeni Cihazlarını Görücüye Çıkartıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

dakamon

dakamon

Üye
Görmemek elde değil bende yıllardır gördüğüm halde nokia kullanıyorum ama hani bir adam hep yanlış yaparda savunursun sevdiğinden ama en sonunda arkasından sende çekilirsin ya nokia'nın işi ona dönecek en sonunda sevenleri samsun yada apple'a dönecek yazık aşırı derecede tolerans gösterdik doğrusu 920 bozulsun değiştireceğim zaman baktım nokia hala geride benim tahminim 2016 yarısına denk geliyor o zaman başka marka arkadaşlar ama düzelirse nokia ya devam

Aslında nokianın yüzde 50 si kalite geri kalan donanım yazılım. Tamam kalite tamam yazılım fazla donanıma ihtiyaç duymuyor ama azıcıkta olsa kullanıcıların gonlunu alacak şekilde şeyler yapmalı. Yalan yok 830 tasarım harika keşke oyle bir telefonum olsa ama içinde en az snap600 işlemci bide 1.5 gb falan tam olsa o zaman olsun isterim işte. He en onemlsi. De pil kardeşim pili de iyi olmalı. Artık nokianın pil konusunda da atılım yapması lazım şunu demeli normal kullanımda 1.5 gün garanti veriyoruz demesi lazım. Bir yenilik vermeli. Biz nokianın iyiliği için konuşuyoruz burada aslında

Yağız Ryan

Yağız Ryan

Üye
Neyse orta seviye cihazlar tanıtıldığında göre phablet'e yonelirler umarım :)

dakamon

dakamon

Üye
Şöyle ucuz ein8.1 li tabletler çıksın ya :) belki alırım :D:P

Yağız Ryan

Yağız Ryan

Üye
Aynen artık dev cihaz çıkartmalılar:)

dakamon

dakamon

Üye
Surface pro 3 beni çok heyecanlandıran tablet ama onunda fiyatı 5 bin tl olur turkiyede :)

• Beğen
Tepkiler: emz ve Yağız Ryan
GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
    Konu Sahibi
Ben yayını izleyemedim vaktim olmadı da mesajlarda 1520ye 4K video geliyor falan denmiş Denim güncellemesiyle, doğru mudur? Bir de bir şey daha sorayım, ilk 930 ve 1520 alacak denmiş güncellemeyi; diğerleri 4.çeyrek dendiğine göre 1520 ve 930 ekim gibi mi alacak yoksa bu ayın sonlarında alır mı?

...decode...

...decode...

Üye
Ben yayını izleyemedim vaktim olmadı da mesajlarda 1520ye 4K video geliyor falan denmiş Denim güncellemesiyle, doğru mudur? Bir de bir şey daha sorayım, ilk 930 ve 1520 alacak denmiş güncellemeyi; diğerleri 4.çeyrek dendiğine göre 1520 ve 930 ekim gibi mi alacak yoksa bu ayın sonlarında alır mı?
1520, 930, Icon gibi amiral gemisi telefonlar muhtemelen Ekim gibi almaya başlarlar, tüm cihazlar için de Kasım'da sonlanır diye düşünüyorum.

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
    Konu Sahibi
1520, 930, Icon gibi amiral gemisi telefonlar muhtemelen Ekim gibi almaya başlarlar, tüm cihazlar için de Kasım'da sonlanır diye düşünüyorum.
Galiba 4K olayı da doğruymuş. Oooh 1520nin şimdi tadını almaya başlıyorum :)

• Beğen
Tepkiler: Yağız Ryan
GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
    Konu Sahibi
dakamon

dakamon

Üye
Valla sırf video çekmek için aldığım 32 gb hafıza kartım var. 32 de telefonun hafızası var. Çekerim hiç durmam :)
Telefonun ısınacağını da hesaba katmayı unuymayın da :) sonra video sırasında telefon kapanmasın :)Şöyle bir düşünüyorum MWC var önümüzde ve orada da bir chaz tanıtılsa sanırım 1520 nin devam modeli tanıtılır amiral gemi olarak. 5 inç yada o dolaylarda bir telefon beklemiyorum. 930 un satışlarını batlayacak bir model ancak ki yaza doğru build te falan yada daha sonra tanıtılır diye düşünüyorum. Bakalım görelim. Telefondan yana değilde yazılımdan yana gelecek gelişmelerde olacak kulağımız daha çok. Wp9 da bakalım neler olacak. @papakudioflu

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Telefonun ısınacağını da hesaba katmayı unuymayın da :) sonra video sırasında telefon kapanmasın :)Şöyle bir düşünüyorum MWC var önümüzde ve orada da bir chaz tanıtılsa sanırım 1520 nin devam modeli tanıtılır amiral gemi olarak. 5 inç yada o dolaylarda bir telefon beklemiyorum. 930 un satışlarını batlayacak bir model ancak ki yaza doğru build te falan yada daha sonra tanıtılır diye düşünüyorum. Bakalım görelim. Telefondan yana değilde yazılımdan yana gelecek gelişmelerde olacak kulağımız daha çok. Wp9 da bakalım neler olacak. @papakudioflu
Benim tahminim GDR2 (Update2) güncellemesi, Windows Phone 9'u düşünmemiştim pek fırsat vermeyeceği yönünde. Actionable Notification (Aksiyon yapılabilen bildirimler) ve Split Multitasking Screen konuşmak ve uğraşmak için epeyce zaman kazandırır. Umarım bu iki özellik Windows Phone 9'a sarkmaz.

Bay H

Bay H

Üye

Büyük ihtimalle bu ay içerisinde güncelleme yayınlanır zira 3. çeyreğin son ayındayız. Eğer bu ay yayınlanmazsa onlarda 4. çeyreğe sarkmış olacak.

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Büyük ihtimalle bu ay içerisinde güncelleme yayınlanır zira 3. çeyreğin son ayındayız. Eğer bu ay yayınlanmazsa onlarda 4. çeyrekte yayınlanacak.
Eğer 4K geliyorsa hafıza kartsız bir telefon düşünemiyorum ya hem herkesin evine 4K olan TV ler girmediki gerçi onlarında fiyatı düşer

dakamon

dakamon

Üye
Benim tahminim GDR2 (Update2) güncellemesi, Windows Phone 9'u düşünmemiştim pek fırsat vermeyeceği yönünde. Actionable Notification (Aksiyon yapılabilen bildirimler) ve Split Multitasking Screen konuşmak ve uğraşmak için epeyce zaman kazandırır. Umarım bu iki özellik Windows Phone 9'a sarkmaz.
Bence sarkar gibi geliyor yoksa wp9 gibi adı büyük olan bir güncellemeye ufak tefek güncellemeler yada az sayıda yenilik kalabilir diye düşünüyorum. Ben gdr2 nin bir geçiş evresi şeklinde olacağını düşünüyorum hazırlık evresi ama yinede vereceklerdir bir şeyler. Dediğiniz özellikler tam ana güncelleme özelliği :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Bence sarkar gibi geliyor yoksa wp9 gibi adı büyük olan bir güncellemeye ufak tefek güncellemeler yada az sayıda yenilik kalabilir diye düşünüyorum. Ben gdr2 nin bir geçiş evresi şeklinde olacağını düşünüyorum hazırlık evresi ama yinede vereceklerdir bir şeyler. Dediğiniz özellikler tam ana güncelleme özelliği :)
Bu iki özelliğin interaktif live tile desteğiyle, GDR2 ile birlikte verileceği iddiaları olduğu için belirttim.

dakamon

dakamon

Üye

Üst Alt