Metalurjist V52 Mod&Hack 72.9 Mb Ram

Sponsorlu Bağlantılar

Metalurjist19

Metalurjist19

Üye
    Konu Sahibi
tesekkur ederım kardesım sımdı daha yenı kuruyorum bıttıkten sonra bakacagım ama cok tesekkur ederım ram super gercekten goruntude oldugu gıbı sımdı yukluyorum bakacagım cok sagol

umarım beğenirsin dostum bu arada yeni versiyonu tamamladım bi tema arıyordum onu buldum Undertaker'a ve sado_27 arkadaşlara teşekkürler

--------------- Ekleme ---------------

Yeni versiyonu bitirdim arkadaşlar,bir öncekinden farklı olarak N8 ikonları,samsung widget ev ekranı ve Symbian Latino V6'daki tema olacaktır(Undertaker'a teşekkürler) hızı yine eskisi gibi olacak.Salı günü upload edeceğim çünkü netim çok yavaş.2 farklı versiyon hazırladım,birinde samsung ev ekranı yok,diğerinde var

wadegame

wadegame

Üye
umarım beğenirsin dostum bu arada yeni versiyonu tamamladım bi tema arıyordum onu buldum Undertaker'a ve sado_27 arkadaşlara teşekkürler

Yeni versiyonu bitirdim arkadaşlar,bir öncekinden farklı olarak N8 ikonları,samsung widget ev ekranı ve Symbian Latino V6'daki tema olacaktır(Undertaker'a teşekkürler) hızı yine eskisi gibi olacak.Salı günü upload edeceğim çünkü netim çok yavaş.2 farklı versiyon hazırladım,birinde samsung ev ekranı yok,diğerinde var

kardesım ellerıne saglık gercekten super ucuyor adeta yalnız keske su kaydırma kilidi olsaymıs daha super olurdu ınsallah onuda yaparsın sımdıden cok sagol

kardes emeklerın ıcın tesekkurler yalnız temalar bolmunden atıyor gırmıyor kardes sunu bır halletsen bırde kaydırma kilitide koysan super olacak tesekkurler

kardesım ellerıne saglık gercekten super ucuyor adeta yalnız keske su kaydırma kilidi olsaymıs daha super olurdu ınsallah onuda yaparsın sımdıden cok sagol

kardes emeklerın ıcın tesekkurler yalnız temalar bolmunden atıyor gırmıyor kardes sunu bır halletsen bırde kaydırma kilitide koysan super olacak tesekkurler

tamam kardes sımdı yaptım megerse jaf taki Ape Variantta sectiğim RM-356_52.0.007_026_000_U01.uda.fpsx dosyası sorunluydu galiba bende tekrar flaslarken RM-356_52.0.007_026_000_U01.uda.fpsx yerine RM-356_52.0.007_C01_prd.rofs3.fpsx kurdum oldu kardes saol ama su ekran kaydırma kilidini bence ekle

Metalurjist19

Metalurjist19

Üye
    Konu Sahibi
malesef şu anda o tuş kilidi v52 için yok dostum sadece çağrı geldiğinde süreklemeli tuş kilidi var zaten oda aktif oluyor hemen çağrıda.geç cevap yazdığım için kusura bakma netim yoktu ceptende zor oluyor yazmak.

wadegame

wadegame

Üye
ben yeni fw ni bekliyorum bugun yukleyeceksin galiba ya icine kaydirm tus kilidi katarsin insallah cunku senin fw gercekten hizli simdiden tesekkurler

malesef şu anda o tuş kilidi v52 için yok dostum sadece çağrı geldiğinde süreklemeli tuş kilidi var zaten oda aktif oluyor hemen çağrıda.geç cevap yazdığım için kusura bakma netim yoktu ceptende zor oluyor yazmak.

sorun degil kardesim sen super is cikardin ben yeni fw ni bekliyorum bugun yukleyeceksin galiba cunku senin fw gercekten hizli simdiden tesekkurler

Metalurjist19

Metalurjist19

Üye
    Konu Sahibi
şu anda yüklüyorum dostum :) birazcık daha değiştirdim dediğim halden zaten bundan daha iyisini yapamam herhalde :)

abdullahsafa

Üye
hadi dostum bekliyoruz nerde kaldin yukle artik

Metalurjist19

Metalurjist19

Üye
    Konu Sahibi
deneyen arkadaşlar yorumlarınızı yazarsanız sevinirim

ahmetcancanturk

Üye
nası indircez

14931493

Üye
kardes nerden indiriliyo bu

Hypernoxia

Üye
dostum rm-368 d15800 yok bende rm-356 5800 d1 var nasıl yapıcam ya acil yardım edermisin telefon usb de çıkartmadım daha

erhanhhh

Üye
arkadaşlar 1.si nereden indirebiliriz,2. 5800 v60 da çalışır mı..3.sü bu işlemcinin yediği ramı azaltma işlemini başka yoldan yapmanın yolu yok mudur ..

b.m_53

Üye
bi sorum olcaktı Use ini'ye basıp RM-368 5800 D1'İ seçin diyorsunuz ya bnde sadece RM-368 mevcut 5800 D1 yazmıyor fark ediyormu
şimdiden teşekkürler

ByKatre

ByKatre

Üye
368 değilki 356

veysel001905

Üye
5250 için çıkar mı bundan

- - - Eklendi - - -

ya bu modları göndeerinde bn yapayım kendim olmaz mı

evr3n

Üye
emegine saglik tesekkurler aga.

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Link rahmete kavuşmuş, yetkili yada konu sahibi bi el atabilir mi ?

Üst Alt