Metalurjist V52 Mod&Hack 72.9 Mb Ram

Sponsorlu Bağlantılar

Metalurjist19

Metalurjist19

Üye
    Konu Sahibi
Metalurjist V52 Mod&Hack 72.9 Mb Ram
Merhaba arkadaşlar orjinal v52'yi değiştirerek kendime yaptığım fw'yi sizinle paylaşmak istedim.Beğenen varsa yüklesin bu ilk fw çalışmam ama hata göremedim ve hızı ve şarjı gayet tatminkar. 2. çalışmamıda bitirdim ondada n8 ikon var eğer hatasız samsung widget bulursam onuda ekleyecem.Şimdi onu deniyorum 1 haftaya kadar onuda upload ederim.Beğenen teşekkür eder etmeyeninde canı sağolsun.Ama fw'de hata varsa yada geliştirebilir bir yer varsa lütfen söyleyin daha iyi fw ortaya çıkması için.

İndirme Linki:

Yapılan Modlar:

+Sohbetler mesajlara eklenmiştir.
+3 adet ev ekranı içerir.
+3 adet tema içerir(Resimleri aşağıdadır)
+Ekran dönüş hızı arttırıldı.
+Sistem UI hızı arttırıldı.
+Cache boyutu arttırıldı.E: ye taşındı.
+Fota önebellekleme kapalı.
+C: ilk açılışta 81.9 Mb
+Ram 73 Mb(Temel ev ekranında ramblow ile elde edildi)
+Başlangıçta Mesaj gönderimi kapatıldı
+Menü yeniden yapılandırıldı...(Açılışta klasör isimleri ingilizce ama yeniden isimlendirebilirsiniz)
+Uygulamalar başlangıçta devre dışı bırakıldı ve kapandıktan sonra arkaplanda çalışması engelledi(Ram tüketimi yapmaması için)
+Gereksiz programlardan bazıları kaldırıldı.
+Kinetik Scrolling iyileştirildi
+Tuş kilidi titreşimi iptal edildi.
+Yeniden başlat tuşu eklendi
+Mesaj saklama kapasitesi 999'a ayarlandı.
+Batarya modu eklendi.
+Kamera iyileştirilmesi yapıldı.
+Kameranın çıkışta ram tüketimi engellendi.
+Ovi rehber iptal edildi
+Müzik çalar sadece Hafıza kartındaki Music klasörünü tarar...

Not:

Yapılan bu değişiklere rağmen reklam vs. gibi şeyler orjinalliği bozan şeyler yoktur.Program eklenmemiştir isteyen istediğini yüklesin.Ovi suite 1.7'yi yükleyerek açabilirsiniz.Garmin kullanlardada hafıza kartını çıkarmadan açılmama problemi olanlar card runner dosyalarını silin fw ile alakalı değildir.

Yükleme talimatları:

1-Jaf'tan bb5 seçip telefon modu offline seçin
2-Manuel flash,dead usb,normal mod ve factory set seçili olsun(Diğerlerini seçmeyin crt felan)
3-Use ini'ye basıp RM-368 5800 D1'İ seçin.
4-Flash'a basıp search phone derken kısaca açma tuşuna basın bırakın.Ayrıntılı anlatım sitede mevcuttur.Ben kısaca anlattım.

Not:Flash'dan önce hafıza kartına format atın yada sistem dosylarını silin.

İndirme linki:

• Beğen
Tepkiler: MEnesCansiz, Neville, cratec ve 11 diğerleri

MURAT1425

MURAT1425

Üye
emeklerine tşkjler

Hiçişleri

Hiçişleri

Üye
Arkadaşlar 5800 rm-428 var c6 fw yükleyeceğim. elimde rm-428 için core dosyası da var acaba diğer v02 ile biten yazılım dosyasını rm-356 için yapılmış bir fw den alsam olur mu? olmazsa hangi dosyaları değiştirmem gerekecek, sıfırdan fw yapmak istemiyorum o yüzdeb soruyorum lütfen cevap verirseniz sevinirim.

Metalurjist19

Metalurjist19

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar 5800 rm-428 var c6 fw yükleyeceğim. elimde rm-428 için core dosyası da var acaba diğer v02 ile biten yazılım dosyasını rm-356 için yapılmış bir fw den alsam olur mu? olmazsa hangi dosyaları değiştirmem gerekecek, sıfırdan fw yapmak istemiyorum o yüzdeb soruyorum lütfen cevap verirseniz sevinirim.

arkadaşım bence deneme çünkü çekirdek dosyaları farklı galiba

Hiçişleri

Hiçişleri

Üye
çekirdek dosyaları farklı zaten aradaki fark da o zaten ben diğer dosyadan bahsediyorum düzenlediğimiz dosyayı iki çekirdek dosya ile de çalışır mi onu soruyorum

Metalurjist19

Metalurjist19

Üye
    Konu Sahibi
çekirdek dosyaları farklı zaten aradaki fark da o zaten ben diğer dosyadan bahsediyorum düzenlediğimiz dosyayı iki çekirdek dosya ile de çalışır mi onu soruyorum

dediğin dosyanın boyutlarına baktımda çok farklı boyutlar yani olmaz,zaten jafla atıyorsan büyük ihtimal hata verir

filozof66

Üye
eline sağlık kardeşim 10 numara olmuş acayip hızlı gereksiz programlarıda kaldırmışsın ovi rehber,yardım felan

tugrul_27

tugrul_27

Üye
dediğin dosyanın boyutlarına baktımda çok farklı boyutlar yani olmaz,zaten jafla atıyorsan büyük ihtimal hata verir[/QUOTE

iyide ben n97 mini nin kamera dosyalrını aldım rm 356 c6 fw rofs dosyasının içine attım çalışıyor şuan hiç bir sorun yok belki olabilir bi dene eğer jafla flash attıktan sonra tel hata verirse hiç beklemeden hemen eski yazılımı at yok eğer vermezse devam et kullan yani:oke:

Metalurjist19

Metalurjist19

Üye
    Konu Sahibi
ben direk rof2.v02 yi alcan zannettim evet dediğin çalışıyor bazı dosyalar bazılarıda hata veriyor ben c6daki galeri modu dosyasını entegre edemedim mesala kamera hatası verdi tel.ama çoğu çalışır öyle özür dilerim yanlış anlamışım başta

Hiçişleri

Hiçişleri

Üye
evet rofs2.v02 yi aldım açılmadı cihaz yani rm-428 core ile rm-326 rofs2 yi attım olmadı, orjinali indiriyorum şimdi acaba rm-356 rofs2 yi rm-428 e nasıl uyarlayabilirim?

Metalurjist19

Metalurjist19

Üye
    Konu Sahibi
evet rofs2.v02 yi aldım açılmadı cihaz yani rm-428 core ile rm-326 rofs2 yi attım olmadı, orjinali indiriyorum şimdi acaba rm-356 rofs2 yi rm-428 e nasıl uyarlayabilirim?

senin cihazın galiba rm-428,eğer ona rm356 yüklemek istiyorsan product kodunu değiştirmen lazım arkadaşım.yok ben core dosylarını düzenleyecem diyorsan onu sadece pnht yapıyor ama sitede galiba bi konu var bunun hakkında yardımcı oldummu bilmiyorum ama

Hiçişleri

Hiçişleri

Üye
Tam olarak nasıl yapacağım anlatır mısın nasıl yapacağımı. Elimde 428 core dosyası ve 326 rofs2 var bu product code nerden ve nasıl değişiyor? core dosyasında mı yoksa rofs2 de mi?

Metalurjist19

Metalurjist19

Üye
    Konu Sahibi
Tam olarak nasıl yapacağım anlatır mısın nasıl yapacağımı. Elimde 428 core dosyası ve 326 rofs2 var bu product code nerden ve nasıl değişiyor? core dosyasında mı yoksa rofs2 de mi?

http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...mi-en-yeni-firmware-yuklemek-icin-328201.html

şu konuya bi bak yardımı olur ben ihtiyaç duymadığım için yapmadım daha önce

--------------- Ekleme ---------------

deneyen arkadaş varsa yorumlarınız yazın lütfen beğensenizde beğenmesenizde

--------------- Ekleme ---------------

ne yaptın arkadaşım baktınmı konuya

Hiçişleri

Hiçişleri

Üye
inceliyorum arkadaşım sağol sonra yazarım buradan.

Metalurjist19

Metalurjist19

Üye
    Konu Sahibi
eline sağlık kardeşim 10 numara olmuş acayip hızlı gereksiz programlarıda kaldırmışsın ovi rehber,yardım felan

teşekkür ederim bi eksik olursa bildirin bidahaki fwde gidermeye çalışıyım

kerim5534

kerim5534

Üye
Emege saygı bu arada produck kodla rm kodlar degismez bildigim kadarıyla site de n97 rm degıstırmeyle ılgı konu gormustum bı ara onu bulman lazım

wadegame

wadegame

Üye
kardesim oncelikle emegine saglik cok guzelmis fw ben hemen telefondan indirip aksam yukleyecegim size sorum su pip sorunu varmi mesela ben opera nin 5.0 surumunu kullaniyorum eger onu kurupta herhangi bir fw olsun eger calistirmaz ise genellikle yuklemem cunku telefondan dowload cok yapiyorum ozellikle film ha birde kendi web browseri bazi sitelerde zorlaniyor hafiza dolu uyarisi veriyor bunda varmi oyle bir sorun yoksa super

Metalurjist19

Metalurjist19

Üye
    Konu Sahibi
kardesim oncelikle emegine saglik cok guzelmis fw ben hemen telefondan indirip aksam yukleyecegim size sorum su pip sorunu varmi mesela ben opera nin 5.0 surumunu kullaniyorum eger onu kurupta herhangi bir fw olsun eger calistirmaz ise genellikle yuklemem cunku telefondan dowload cok yapiyorum ozellikle film ha birde kendi web browseri bazi sitelerde zorlaniyor hafiza dolu uyarisi veriyor bunda varmi oyle bir sorun yoksa super

pips sorunu yok.çünkü orjinal fwde çalıştım ovimaps 3.06 olanlarda oluyor o sorun.ben opera 10.1 kullaorum bi sorun görmedim dostum.webden atmaz olmaz çünkü rami yüksek fwnin eğer bi sorun olursa yine elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım dostum

wadegame

wadegame

Üye
pips sorunu yok.çünkü orjinal fwde çalıştım ovimaps 3.06 olanlarda oluyor o sorun.ben opera 10.1 kullaorum bi sorun görmedim dostum.webden atmaz olmaz çünkü rami yüksek fwnin eğer bi sorun olursa yine elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım dostum

tesekkur ederım kardesım sımdı daha yenı kuruyorum bıttıkten sonra bakacagım ama cok tesekkur ederım ram super gercekten goruntude oldugu gıbı sımdı yukluyorum bakacagım cok sagol

Üst Alt