Merhaba dostlar :)

Sponsorlu Bağlantılar

H/\S/\N

H/\S/\N

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba dostlar :)
Yeni üye değilim, kayıt tarihi beni belli ediyor ancak uzun bir zamandırlı foruma hiç bakmadım. Şimdi şöyle bir inceledim de bayağı değişmiş ya! vbulletinden xenforo'ya geçilmiş. @Ozan adminimiz negative nickinden ve de avatarından vazgeçmiş, yönetim değişmiş. Ne bileyim sitede aylık online üyelik sıralaması falan vardı onlar kalkmış ya bir YGS-LYS sınavına hazırlanırken girdim en son, neler olmuş 6-7 yıl içinde(Belki 1 kere fire vermişimdir). Benim gibi kalan üyeler ve yeni üyelere selam olsun aktiflerse :D

Saygılarımla...

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Coolwhisper ve TheNightMare.

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Hoşgeldiniz :)

• Beğen
Tepkiler: H/\S/\N
H/\S/\N

H/\S/\N

Üye
    Konu Sahibi
hoşbuldum dostum :)

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
2009 da kayıt olmuşun.
Bende eski üyelerden 2008 :)
Aramıza tekrardan hoşgeldinız :)

• Beğen
H/\S/\N

H/\S/\N

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare. ve Muhammed CR7
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Tekrar hoşgeldiniz :)

• Beğen
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Aynen ya! Maillerimi kontrol ederken bir mesaj gördüm üzerine geldim. Haltie'askere gidiyordu. Abimiz askerden gelmiş üzerinden yıllar geçmiş vay be!

Vay be eski bir toprak görmek güzel oldu gerçekten. Hoşbuldum, Nasılsın Muahmmed :)

Eywallah iyi olmaya çalışıyoz.
Maxicep eskisi gibi değil. Ben hatırlıyom, günde 1 milyon kişi giriyodu, maxicepte yazıyodu yanlış hatırlamıyorsam. Eskiden fenaa iyidi. Eskiler eskiden güzeldi..
Heygidi eski günler hey #tbt :D

• Beğen
H/\S/\N

H/\S/\N

Üye
    Konu Sahibi
Tekrar hoşgeldiniz :)
hoşbuldum sayın yöneticim :)
Eywallah iyi olmaya çalışıyoz.
Maxicep eskisi gibi değil. Ben hatırlıyom, günde 1 milyon kişi giriyodu, maxicepte yazıyodu yanlış hatırlamıyorsam. Eskiden fenaa iyidi. Eskiler eskiden güzeldi..
Heygidi eski günler hey #tbt :D

Aynen ya :) Bilmiyorum o zaman ayın üyesi için uğraşıyordu millet. Bir sefer internet kafede counter strike oynerken arkadaşlarla abinin biri
- mahsicebe gir orada barbi oyunları indirirsin kızın oynasın diye.
şimdi appstore ve google play var. Dikkat ettimde n8'li yıllarım :D

• Beğen
Tepkiler: Muhammed CR7 ve TheNightMare.
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
hoşbuldum sayın yöneticim :)

Aynen ya :) Bilmiyorum o zaman ayın üyesi için uğraşıyordu millet. Bir sefer internet kafede counter strike oynerken arkadaşlarla abinin biri
- mahsicebe gir orada barbi oyunları indirirsin kızın oynasın diye.
şimdi appstore ve google play var. Dikkat ettimde n8'li yıllarım :D

Hahaha :D benimde öyle benzeri oldu
Okullar açılmıştı bi arkadaş İnternet cafeye gidelim dedi, o zaman N73 vardı,
Google emmi ye N73 uygulamalar yazdım o sırada ( NokiaTürk ve MaxiCep) buldum kayıt oldum 2008 de, 2011 de ilk konumu açtım, o konuyuda bugün sildirttim :)

• Beğen
H/\S/\N

H/\S/\N

Üye
    Konu Sahibi
Hahaha :D benimde öyle benzeri oldu
Okullar açılmıştı bi arkadaş İnternet cafeye gidelim dedi, o zaman N73 vardı,
Google emmi ye N73 uygulamalar yazdım o sırada ( NokiaTürk ve MaxiCep) buldum kayıt oldum 2008 de, 2011 de ilk konumu açtım, o konuyuda bugün sildirttim :)

Ben real football 2008 ile üye olmuştum. Zaten ilk defa o zaman bir siteye üye oluyorum ki o da bu site(!). O gün şartlarında hotmail'i site saymıyoruz, hotmail'da değil MSN :D sonrasında ise konu açmayı öğrendim konu açtım birkaç tane. Hatırlıyorumda spor bölümüne açtığım konular öyle bir seçmeye çalışıyordum ki, sırf millet arasında tartışma ortamı çıksın yok ya desin diye. Bazende online üyeler arasında en fazla zaman geçirenlerde 9 olmuştum yada 10. Şimdi dikkat ettimde o zaman yarbay albay gibi rütbeler vardı şimdi o da değişmiş. Ayrıca kaç telefon eskittim burada. 6600, N70, 5800(N97 vardı ama ömrü uzun olmadı), N8 gidişat böyle. s4 miniden sonra siteye giriş yaptığımı hatırlamıyorum.

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Ben real football 2008 ile üye olmuştum. Zaten ilk defa o zaman bir siteye üye oluyorum ki o da bu site(!). O gün şartlarında hotmail'i site saymıyoruz, hotmail'da değil MSN :D sonrasında ise konu açmayı öğrendim konu açtım birkaç tane. Hatırlıyorumda spor bölümüne açtığım konular öyle bir seçmeye çalışıyordum ki, sırf millet arasında tartışma ortamı çıksın yok ya desin diye. Bazende online üyeler arasında en fazla zaman geçirenlerde 9 olmuştum yada 10. Şimdi dikkat ettimde o zaman yarbay albay gibi rütbeler vardı şimdi o da değişmiş. Ayrıca kaç telefon eskittim burada. 6600, N70, 5800(N97 vardı ama ömrü uzun olmadı), N8 gidişat böyle. s4 miniden sonra siteye giriş yaptığımı hatırlamıyorum.
Benim başlangıç N73, 5800, n79, piranha zen. Enson şuan S5 :)
Siz kaç yaşındasınız ? Merak etti, o mahsicep diyen kişi, kızına barbi oyunları..
Ondan sordum yaşınız büyük galiba 25- 30 ?

• Beğen
H/\S/\N

H/\S/\N

Üye
    Konu Sahibi
Benim başlangıç N73, 5800, n79, piranha zen. Enson şuan S5 :)
Siz kaç yaşındasınız ? Merak etti, o mahsicep diyen kişi, kızına barbi oyunları..
Ondan sordum yaşınız büyük galiba 25- 30 ?
Yaklaştın sayılır, ben 23 yaşındayım. O olay ise oyun sırasında yanımda telefonuna oyun yüklemek isteyen bir abi ve yanında da ya akrabası yada arkadaşı olan biri vardı. O ikisinin muhabbetine şahit oldum. orada müdahalem olmadı 3.tekil kişi :ehe . Siz kaç yaşındasınız en az benim yaşlarımdasınızdır.

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Ben biraz büyük tahmin ettim şaşırdım 23 diyince.
Bende 24.

H/\S/\N

H/\S/\N

Üye
    Konu Sahibi
haha olabilir. kafanızı karıştıranda büyük ihtimalle o hikayeyi anlatmam olabilir. Bu arada tanıştığıma memnun oldum :)

• Beğen
Tepkiler: Muhammed CR7
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
haha olabilir. kafanızı karıştıranda büyük ihtimalle o hikayeyi anlatmam olabilir. Bu arada tanıştığıma memnun oldum :)
Bende memun oldum.
İstabulu merak ediyorum. 1 kere gezinti için gittim, topkapı sarayına giremedim akşam olduğu için. İçimde kaldı.
Fatih Sultan Mehmet vs. Türbeleri ziyaret edemedim. Yuşâ tepesi Hz.Yuşâ peygamberi türbeyi ziyaret edemedim.
Bunlar içimde kaldı. Bi gün yolum düşerse gezcem :)

H/\S/\N

H/\S/\N

Üye
    Konu Sahibi
Bende memun oldum.
İstabulu merak ediyorum. 1 kere gezinti için gittim, topkapı sarayına giremedim akşam olduğu için. İçimde kaldı.
Fatih Sultan Mehmet vs. Türbeleri ziyaret edemedim. Yuşâ tepesi Hz.Yuşâ peygamberi türbeyi ziyaret edemedim.
Bunlar içimde kaldı. Bi gün yolum düşerse gezcem :)
ahaha İstanbul anlatılmaz yaşanır :) Trafiği göze alıyorsan rahat 8 günlük gezi programın hazır. Tabi gezilecek yerlerin hepsini yazmaya gerek yok ama süre konusunda bayağı sıkıtı çekersin. Hele birde karşıya gidip geleceksen Allah yardımcın olsun

• Beğen
Tepkiler: Coolwhisper ve Muhammed CR7
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
ahaha İstanbul anlatılmaz yaşanır :) Trafiği göze alıyorsan rahat 8 günlük gezi programın hazır. Tabi gezilecek yerlerin hepsini yazmaya gerek yok ama süre konusunda bayağı sıkıtı çekersin. Hele birde karşıya gidip geleceksen Allah yardımcın olsun
:)

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
hoşgeldiniz

Üst Alt