Menü Transition (Menü Animasyonu) N95, N92, N82, N73'te denendi ve çalıştı

Sponsorlu Bağlantılar

furkanbolat

Üye
privatenin içine nasıl atacağım

furkanbolat

Üye
x-plore ile atıılmıyor privatenni içine

fejdi

fejdi

Üye
Teşekkürler...

djibram

djibram

Üye
Yapamayanlar Arkadaşlar Okusun İçindeki default.py dosyasını c:/private/e7a352c9/ dosyasına atın atılmıyor diyen arkadaşlar seçmanı yükleyerek sistem dosyalarına erişimi açabilirler böle yaptıktan sonra default.py dosyasını c:/private/e7a352c9 klasörünün içine x-plore ile atın.Not programın çalışması için sistem dosyalarına erişimin açık olması gerek bunun içinde seçman programı lazım arkadaşlar bu programdan sistem dosyalarına erişimi açık hale getirebilirsiniz.Uygulamayı açmak için ikona tıklayın programı arkaya alın yada python dan default.py scriptini seçin pythonu arkaya alın

TECHNOLOG

TECHNOLOG

Üye
Yapamayanlar Arkadaşlar Okusun İçindeki default.py dosyasını c:/private/e7a352c9/ dosyasına atın atılmıyor diyen arkadaşlar seçmanı yükleyerek sistem dosyalarına erişimi açabilirler böle yaptıktan sonra default.py dosyasını c:/private/e7a352c9 klasörünün içine x-plore ile atın.Not programın çalışması için sistem dosyalarına erişimin açık olması gerek bunun içinde seçman programı lazım arkadaşlar bu programdan sistem dosyalarına erişimi açık hale getirebilirsiniz.Uygulamayı açmak için ikona tıklayın programı arkaya alın yada python dan default.py scriptini seçin pythonu arkaya alın

çok meşakkatli bişey
ayrıca dediklerinin hepsini yapmama rağmen (telefonum hackli x-plore hackli yani sürüm) yinede olmadı

emeğine sağlık

Godfather

Godfather

Üye
teşekkürler :)

fenerlix73

fenerlix73

Üye
teşekkürler deniyorum inşlah çalışır 5320 de

martınay

Üye
sis dosyası kurulurken dosya eksik diyor ve kurulumdan sonra prog. acılmıyor yardım

--------------- Ekleme ---------------

n73

asder_fs

asder_fs

Üye
teşekkürler

palulu23

Üye
kardeş dediklerini yaptım programın simgesine tıklıyorum açılmadan geri kapanıyor sistem klaörlerine erişim açık :s bide menü anismasyonu dediğin bu N95 imdeki gibi mi simge anismasyonu eğer oysa sdece gülerim paylaşımına :s

kadirler09

Üye
çok güzel olmuş

vedat533

vedat533

Üye
saol

YasirN

YasirN

Üye
calımıyor

okankoc

okankoc

Üye
kardes bu n73 calısıyomu kesin:( yapamadım bi yardım tesekkürler

av.AK

av.AK

Üye
5320de çalışlşıyor mu

snndrsn

snndrsn

Üye
teşekkürler çalışıyor ama bu pronun altta açık kalması gerekiyor kapatınca çalişmıyor.

candayanli

Üye
benim telefon N73 NASIL YÜKLEYECEĞİM

tahsin42

Üye
tsk edrm

erhan0090

erhan0090

Üye
benim tel hacli sistem klasörleri acık n73 ve calismadı. Python script shell 1.4.5 de yüklü

semihtan

semihtan

Üye
eline sağlık dostum pro süper

Üst Alt