Melon Advanced Blocker v2.15(248) S60v3/S60v5/S^3 SymbianOS9.x Unsigned

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Melon Advanced Blocker v2.15(248) S60v3/S60v5/S^3 SymbianOS9.x Unsigned
Advanced Blocker tümü bir arada istenmeyen sesli aramaları filtreleme, video arama, MMS, WAP Push mesajlarını filtreleyebilirsiniz. Artık telefonunuz istemediğiniz şeyler için kapatmanıza gerek kalmayacak. Gelişmiş engelleyici sayesinde zevkinize göre tüm önemsiz arama ve mesajları engelleyebilirsiniz.

Yenilikler:

• Symbian^3 cihazlar için tam destek
  • Ekran göstergesi düzeltilmesi

http://www.maxicep.com/attachment.php?attachmentid=58348&d=1286134665

• Beğen
Tepkiler: 09taner, hakanatmaca, osangu10 ve 16 diğerleri

ofpistan

ofpistan

Üye
gerçekten harika bir paylaşım, paylaşan ellerin dert görmesin :) tam aradığım gibi, telefon açılırken kendide otomatik olarak çalışmaya başlıyor.Ve diğer programlardan daha hızlı engelliyor. N95te denedim sorunsuz kuruldu ve çalıştı :oke:

• Beğen
Tepkiler: mustia
S@yha

S@yha

Üye
Kullandığım en başarılı engelleme programı. Handy Blacklist programında ki gibi bir kere çaldıktan sonra değil anında engelliyor ve karşı tarafa hiç çalmadan meşgul sinyali gidiyor. Handy Blacklist de olan engelledikten sonra istediğin numaraya yönlendirme özelliğide olsa süper olurdu neden derseniz ben o özellik sayesinde aramasını istemediğim kişiyi kullanılmayan bir numraya yönlendirerek "Aradığınız Numara Kullanılmamaktadır" mesajını dinletiyordum. Neyse şu anda ikiside kurulu hangi fonksiyona ihtiyaç duyarsam onu kullanırım artık.

Mesaj engelleme özelliğine değinecek olursak henüz deneyemedim onunda başarılı olacağını düşünüyorum.

Engelleme programı arayanlara tavsiye ederim...

Larock

Larock

Üye
Kullandığım en başarılı engelleme programı. Handy Blacklist programında ki gibi bir kere çaldıktan sonra değil anında engelliyor ve karşı tarafa hiç çalmadan meşgul sinyali gidiyor. Handy Blacklist de olan engelledikten sonra istediğin numaraya yönlendirme özelliğide olsa süper olurdu neden derseniz ben o özellik sayesinde aramasını istemediğim kişiyi kullanılmayan bir numraya yönlendirerek "Aradığınız Numara Kullanılmamaktadır" mesajını dinletiyordum. Neyse şu anda ikiside kurulu hangi fonksiyona ihtiyaç duyarsam onu kullanırım artık.

Mesaj engelleme özelliğine değinecek olursak henüz deneyemedim onunda başarılı olacağını düşünüyorum.

Engelleme programı arayanlara tavsiye ederim...

dostum bahsettiğin Handy Blacklist programında'ki başka numaraya yönlendirme ayarını bulamadım. söylediğin prg sürümü farklı ise burada paylaşabilir misin?

adoket

Üye
teşekkürler eline sağlık hocam

lonelyboy1907

Üye
dostum programı yükleyemiyorum sertifika istiyor

MADRABAZ

Üye
e63 tellim opdadan aldığım sertifika ile freesinger programından self sertifika yaptım kurdum sorunsuz calışıyor. Teşekürler :)

karadereli53ser

Üye
elinize sağlık

sky2007

Üye
Süper bir program Teşekkurler

artiztique

Üye
c6-01de kullanılırmı ? Symbian3

gezicier

Üye
eline emegine saglik teşk.

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
emeğine sağlık harika

aytekus

Üye
teşekkürler

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Türkçe olsa daha iyi olurdu.

umituu

Üye
kullanım kılavuzu verırsenız sevınırım

maviyol_5472

Üye
bende e72 var sertifika istiyor. ayrıca bu sertifika ne demek ben bilmiyom

_OgUz

Üye
eline saglk dostum

umitaskin84

umitaskin84

Üye
Aslan parçaları içinde yönlendirme seçeneği yoksa işin kolayı var. Meşgul tonunu zaten program verdiriyorsa telefonunuz meşgul demektir! Eee girin telefonun ayarlarına oradanda yönlendirmeye girin meşgulse yönlendir deyip numaraya da 1111 yazın onaylayın. Bakın bakalım ondan sonra sizi arayanlar ne ile karşılaşacak! Daha akıl edecek çok fazla seçenek var. :D

yesilyol22

yesilyol22

Üye
Teşekkürler güzel paylaşım ellerine sağlık :)

esmerprenss

Üye
sertifika istiyo

Üst Alt