Meireles&Cristian pas ortaklığı A.Ş!


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye


[h=2]Raul Meireles, 70'te 63, Cristian Baroni 67'de 63'le haftanın en çok isabetli pas yapan orta saha oyuncuları olarak zirveye çıkarken, Fenerbahçe de haftanın en isabetli pas yapan takımı oldu.[/h]
Lig TV’nin hazırladığı 7. haftanın oyuncu ve takım istatistiklerinde gururlandıran tablo. Fenerbahçe, haftanın en isabetli pas yapan takımı; Meireles ile Baroni, en çok isabetli pas yapan orta saha oyuncuları; Gökhan Gönül de en çok top çalan futbolcusu oldu. 9 top çalan Gökhan Gönül, Gaziantepli Şenol Can ve Karabüklü Erdem ile zirveyi paylaşırken, haftanın en çok isabetli pas yapan orta saha oyuncularında zirveye Baroni ve Meireles birlikte kuruldu.


Topal 5 faul yaptı


Portekizli oyuncu 70 pasın 63’ünde, Brezilyalı yıldız ise 67 pasın 63’ünde isabet sağladı. Onları 67 pasta 60 isabetle Beşiktaşlı Fernandes takip etti. Raul Meireles ve Cristian Baroni, toplam 137 pasın 126’sında isabet sağlarken, takımlarını da zirveye taşıdı. Haftanın en isabetli pas yapan takımları klasmanında Fenerbahçe 482 pasın 437’sinde başarılı olurken, yüzde 91’lik bir oran tutturdu ve zirveye çıktı. İkinci sıradaki Galatasaray ise 487 pasın, 434’ünde isabet sağlayıp, yüzde 89’luk bir oran yakaladı. Bu arada Mehmet Topal ise haftanın en çok faul yapan (5) oyuncusu olarak listede 2. sırada yer aldı.
 
  • Beğen
Tepkiler: technoshark
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Fazla söze gerek yok . Çok iyi futbolculara sahibiz .
 
  • Beğen
Tepkiler: technoshark ve greenmile
LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
bu takım tam oturduğu zaman süper lig te karşısında direnicek bi takım düşünemiyorum.
 
technoshark

technoshark

Üye
Oynadıktan sonra oynuyoruz, fazla söze ne hacet! :)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt