MCleaner v2.11 Türkçe S60v3/S60v5 Unsigned (Mükemmel program) MaxiCep-By YusufEMRE

Sponsorlu Bağlantılar

sahinsenksk

Üye
süresi geçmiş sertifika uyarısı veriyor ne yapmam gerek?

wolimtefatos

Üye
sertifika hatası diyor ne yapmam gerekıyor acıl cevap yazar mısınız?

fewzi44

Üye
sertifika hatası diyor n8-00 tel neden acaba

mami54.54

Üye
kardeş nokia e66 war sertıfıka hatası servis sağlaycnzla göruşun dyo ndn der ?

Slimboy_81

Üye
:tşk:

Tamern95

Tamern95

Üye
kardeşim benim n95 8gb hackli hertür program atılıyor. Bazıları olmayınca siseditörle sertifikalıyorum genelde oluyor. Ama senin bu pro ve birkaç tanesi daha bir türlü yüklenmiyor. Hatada şöyle ' Güvenilmeyen bir sağlayıcıdan alınan korumalı uygulama yüklenilemez.' ne yapmalıyım? Saygılar.

- - - Eklendi - - -

kusura bakma kardeşim boş yere yazdım, sorunu çözdüm. Rompatcheri kapatmıştım açmayı unuttum. :D açınca yüklendi. Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Tuba

ers111

Üye
arkadaşlar bu programı telefona nasıl kuruyorum

melekım

Üye
programı nasıl ındırebılırım

kiashuma

Üye
tesekkurler ındırelım bakalım allah razı olsun..

tayren

tayren

Üye
:tşk: güzel paylaşım kardeşim

Moruk

Moruk

Üye
arkadaşlar tüm yorumları okudum genellikle sertifika hatası veriyor diye şikayet edilmiş, sertifika hatası alan arkadaşlar telefonunuzu hackleyin yada programı sertifikalandırıp sonra kurun, onun haricinde bana göre arama engelleme programı olarak onlarcasını denedim çalışma stabilitesi ve özellikleri olarak tam anlamıyla dört dörtlük bir program bunun üstüne engelleme programı yok diyorum, çalışmadı vs diyen arkadaşlar bir yerde hata yapıyorlardır kontrol edin saygılar...

hoyrat_genc.44

Üye
arkadaslar program sertşfşka hatası veriyo bi yardımcı olun lütfen :(

rkoca57571

Üye
yunus ne olur şunu bana signed yapıver

maxicepciyimm

Üye
teşekürler

yasintaskiran

Üye
sertifika hatasını nasıl çözeriz üstad

djemre3636

Üye
emre vrediğin mcleaner yani kara liste benim telelfonda olmuyor kusur bakma 5800 olmuıyor

mesut1974

Üye
teşekkürler emeğinize sağlık.

mavicelik

Üye
emeginize saglık

Üst Alt