MCleaner v2.11 Türkçe S60v3/S60v5 Unsigned (Mükemmel program) MaxiCep-By YusufEMRE

Sponsorlu Bağlantılar

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
MCleaner v2.11 Türkçe S60v3/S60v5 Unsigned (Mükemmel program) MaxiCep-By YusufEMRE

Gelişmiş Arama Yöneticisi Programı
programın sayamayacağım kadar çok özelliği var
Aramayla ilgili aklınıza ne gelirse var.
istemediğiniz çağrı ve mesajları engelleme, Meşgule düşürme, Karşı tarafı sesli veya yazılı karşılama mesajları ile karşılama, sms veya kaydettiğiniz kendi sesinizle cevaplama, Hertürlü arama ve sms bilgilerini kaydedip saklama ve bunları şifreleyebilme
Daha sayamadığım birçok özelliği var.
Kısaca söylemek gerekirse bu alandaki en kaliteli ve en kapsamlı program diyebiliriz.
Dünya sitelerinde bu sürümün (2.11) ingilizcesi bile yok henüz, Sadece çincesi var Farkımızla Türkçesini Güle Güle Kulanın Arkadaşlar:)

Test: S60v3-S60v5
Nokia E71- N73 - N95 - 5800

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ajanxx45, umutunlu, hotan1 ve 100 diğerleri

Ediz Yiğit

Ediz Yiğit

Üye
Güzel çalışma olmuş, eline sağlık.

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
Sağol kardeşim

sefilcoban

sefilcoban

Üye
Q klavyen dert görmesin Mehmet kardeşim :)

Lord_oF_Dark

Lord_oF_Dark

Üye
eline saaaaağlık :)

alp047

alp047

Üye
maşallah ne kadar hızlısın mehmet abi emeğine sağlık çok teşekkür ederim

henes_42

henes_42

Üye
çok güzel gerçekten tebrik etmemek elde değil, ancak bişey sorsam ayıp etmiş olurmuyum, benimde beğendiğim bir iki program var ama ingilizce, onları Türkçe yapmak istiyorum fakat sis dosyalarını hangi program aracılığı ile açabiliyor ve düzenleyebiliyorum, cevap verirseniz ayrıca teşekkür ederim.

rapman

rapman

Üye
işime yaramaz büyük bir ihtimalle ama emeğine sağlık genede teşekkürler :oke:

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Eline Sağlık Abi

OğuzcanAbi

Üye
çok saol kardeş

crazyrx

Üye
Nasıl kullanılıyor bı yardım :S

henes_42

henes_42

Üye
sayın yusuf emre arkadaş, önceki sayfada bişey sormuştum ama galiba arada kaldı. demiştimki benimde beğendiğim bir iki program var sis dosyası ama ingilizce, onları Türkçe yapmak istiyorum sis dosyalarını nasıl değiştirebiliyorum, bir program ismi verebilirmisiniz. çok teşekkürler

birisi2

Üye
eline emeğinize yüreğinize sağlık gerçekten türkçe olması daha büyük bi avantaj sağlıyor nokia 5800 gayet güzel çalışıyor

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
sayın yusuf emre arkadaş, önceki sayfada bişey sormuştum ama galiba arada kaldı. demiştimki benimde beğendiğim bir iki program var sis dosyası ama ingilizce, onları Türkçe yapmak istiyorum sis dosyalarını nasıl değiştirebiliyorum, bir program ismi verebilirmisiniz. çok teşekkürler
Siz uygulamaları verin, Türkçe oluyorsa biz yapalım.

ssteel

ssteel

Üye
Ellerine Sağlık Mehmetcim ;)

kanigen

kanigen

Üye
bu uygulamanın bağımlısıyım, türkçe çevirisi için çok teşekkürler =) eline emeğine sağlık.

Üst Alt