Mcleaner v1.4.1 arama v sms engelleme programi

Sponsorlu Bağlantılar

imparator_006

Üye
güzel paylasım eline sağlık kardeş...

est83bu

Üye
kaedeşim sertifika hatası veriyor ne yapabilirim yardmcı olurmusun

cdem yldz

Üye
ya bn indirememiorum nerden indircemi aciL yazarmısınız

burrie55

Üye
bir şey de tam yapılsa bizim memlekette olmaz zaten . Sertifika hatası !! ürün açıklaması her yerde aynı kopyalayıp yapıştırmaktan başka ne işe yarıyo ? bide + rep istiyonuz.. .!

cdem yldz

Üye
ya nasıl indircem bn bunu bu siteden yardımcı olurmusunuz

sukrana

Üye
e haniiii,inmiyo bu.link sizlere ömür

elif_3153

Üye
ya program unsigned.herkes programa çamur atmış.
önce google da opda diye aratın.o siteye üye olun. telefonunuzun imei sini gönderin.birkaç güne size telefonunuza uygun sertifikayı hazırlıyorlar siz de indiriyorsunuz.sonra uygulama imzalama yazılımını indireceksiniz.o sertifikayı ve programın yerini göstereceksiniz.program sizin telinize özel imzalanmış olcak.

burada sertifika alımı hakkında bilgi var.o sertifikayı da saklayın ki ileride lazım olur.:ehe

masumdost

Üye
tşkler kardews

yigit2485

yigit2485

Üye
hack ten sonra bunları yüklemek cok güzel TEŞEKKÜRLER

habibe kör

Üye
ya bana link olarak gönderemz mısınız programı cook aciiil.bır turlu bulamadım

----------Eklendi @ 17:56:16 ---------- Yazıldı @ 17:51:55 ----------

selam bana link olarak gönderebılır mısınız programı???? çook acil

pztf

Üye
bunu nasıl çalıştırıyoruz :)

atmaca508

atmaca508

Üye
kardeş meşkulemi düşürüyor yoksa direk meşkulmü çalıyor eğer meşkule düşürüyorsa kendimde düşürebilirim yine depaylaşım için teşekürler

pintu

Üye
e71 icin desteklenmiyor diyo, ne yapmam gerek acaba

zeytinbar

Üye
güzel

kelty

Üye
neden bu programı yukleyemiyorum bu rar dosyasını tlfnda nasıl accam ben e55 kullanıyorum

freakezoid

Üye
tam istedigim gibi..tşkler

gazzeli49

Üye
Sertifika hatası dıyor..

BAYBARS.

Üye
Güzel bir program ama bir noktadan sonra işlevini yitiriyor..Yani çalışıyormuş gibi yapıyor..Telefonum N79...Bazı arkadaşlar rar dosyasını direk yüklemeye çalışıyor..Gerçi bazı telefonlarda rar programı var ama en sağlıklısı bilgisayarda rar dosyasının içindeki MCleaner v1.4.1 Unsigned ed-illusion.sis dosyasını alıp sertifikalandırmanız lazım..Unsigned demek sertifikandırılmamış demektir..İsminde Unsigned geçen programları direk olarak telefona(eğer telefona hack yapılmamışsa) yükleyemezsiniz...Yükleme yapabilmek için 3 adet malzemeye ihtiyaç var..1 adet yükleme programı(pc veya tel için tasarlanmış program),1 adet cer uzantılı dosya ve 1 adet k.e.y uzantılı dosya gerekir..

[

Telefonunuzun IMEI numarasına özel Cer ve k.e.y uzantılı dosyaları sertifika dağıtan yabancı sitelerden edinebilirsiniz..Sertifikanın geçerlilik süresi alındığı günden itibaren 3 yıldır..Bu dosyaları sadece ve sadece tek bir telefon için kullanabilirsiniz..Her telefon için ayrı serifika almak zorundasınız..Çünkü sertifikalar Imei numarasına göre veriliyor..Bahsettiğim üç malzeme tamamsa programlamları sertifilandırma süresi yalnızca 1 sn sürüyor..Sürükle bırak metoduyla..

melek9

Üye
program açılmıyor!!

gececi_21

Üye
teşekkürlerrrrrrr

Üst Alt