McAfee virus scan mobil çok kaliteli. appdisabler, skulls, comwarrior gibi virüslere SON!

Sponsorlu Bağlantılar

ØñLîÑ€

ØñLîÑ€

Üye
eline sağlık.

snowsaint

Üye
program gerçekten işe yarıyor. benim hattımda tcell 7 kontör gitti ama sağlık olsun :D
bu arada bulduğu virüsler arasında şimdilik farklı olan yok; SymbOS/anitgru, SymOS/appdisabler, SymOS/skulls...
teşekkürler..

aydoğdu43

aydoğdu43

Üye
    Konu Sahibi
Demiştim dostum işe yarıyor diye :)
taramadan sonra telefon da rahatlıyor

??rer??

Üye
teşekkürler

ince_memed

Üye
sagol gerçekten süper

by_suskun2323

by_suskun2323

Üye
emeğine sağlık

alanayli

Üye
teşekkur ederim bende n70 var denecem olursa yeniden teşekkür ederim

B4H4DIR

B4H4DIR

Üye
arkadaş n73 için istiosan s60 3rd ye baq

DestaNPreNS

DestaNPreNS

Üye
teşekkürler

mr.cicek

Üye
dostum imzan tek kelime ile süper bende aynın kullanıyorum

lgkg300

lgkg300

Üye
Teşekkürler dostum harbiden güzel bir program benim de telefon n70 bir çok antivirüs programı denedim ama bunun kadar iyisini gömedim telefonu çok kasmıyor.vira kaspresky vs programlar kullandım kasıyor netquin de güzel ama sürekli kendini güncelliyor.:oke: Bir teşekkürü hak ettin

aydoğdu43

aydoğdu43

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim dostum, işine yaradıysa ne güzel ;)
bu arada, sürekli kendini güncelliyor derken bu programdan mı bahsediyosun yoksa netquinden mi tam anlayamadım.

Eğer bundan bahsediyosan, ayarlarda güncelleme ve tarama aralığı var. Onları "day" yaparsan hergün günceller ve hergün tarar.Onları "never" yapmanı tavsiye ederim.Böylece sadece sen istediğinde güncellersin ve tararsın :)

dozer01

Üye
teşekkürler

Arikuluka

Üye
çok teşekkür ederim aradığım programı sunduğun için.

okkankaya

okkankaya

Üye
teşekkürler

helmettolga

Üye
emegıne saygı duyuyorumm telefonum kurtuldu bu prog sayesınde benım ısıme yaradı telım 6600 kendı kendıne bluetooth la mıllete bırseyler gondermeye calısıyordu msj geldıgınde gprs kendısı acılıp bır yere bırseyler gondermeye calısıyordu ama artık bunların hıcbırısını yapmıo TESSEKKURLER SANA KARDES

aydoğdu43

aydoğdu43

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim dostum :)
telefonunda o başbelası comwarrior virüsü varmış demekki. Söylediğin şeylere o virüs sebep oluyor ve bu program da tam onun ilacı ;)

r_kerim

Üye
Arkdsım çok saqoL 6 tane wirüs buldu.Senin listelediklerin virüsLrn arasnda 3 4 tanesi war.Bnm tlfnumda n70.İsmi qördü tkrardan tşekkrLr

kineti_55

Üye
tesekkurler

misafir484

misafir484

Üye
program mükemmel teşekkürler...

Üst Alt