Turkcell MaxiPlus 5 Maxiplus 5 Rom V3 Çıktı!...

Sponsorlu Bağlantılar

byrol7

byrol7

Üye
s.a mcEngin abicim. öncelikle sağolasın . yaptığın güzel bişey. fakat ben beceremedim galiba. rootcu yu indirdim flashfiy i indirdim. rootu yaptım oldu fakat flashfiye girdim devamı yok . sende cmw yedeği felan dedin videoda ondan sonrasında yardım edermisin tıkandım kaldım ya . normalde bir siteye üye olmam ama senin yardım edeceğini düşündüm oldum kardeşim. şimdiden sağol.??? yardım...

mcEnGin34

mcEnGin34

Üye
    Konu Sahibi
s.a mcEngin abicim. öncelikle sağolasın . yaptığın güzel bişey. fakat ben beceremedim galiba. rootcu yu indirdim flashfiy i indirdim. rootu yaptım oldu fakat flashfiye girdim devamı yok . sende cmw yedeği felan dedin videoda ondan sonrasında yardım edermisin tıkandım kaldım ya . normalde bir siteye üye olmam ama senin yardım edeceğini düşündüm oldum kardeşim. şimdiden sağol.??? yardım...
indirdiginiz rar dosyasi icinde flashify-backup var. cwm yedegi onun icinde onu hafiza kartina oldugu gibi kopyalayin. herhangibi bir klasore kopyalarsaniz goremezsiniz.

byrol7

byrol7

Üye
tamam :
yine görmediabicim dediğin gibi cwm yi direk sd ye koydum yine görmedi. ben 2013 güncellemeyi yapmıştım acaba onun etkisi olurmu. gerçi rootladık ama.nasıl olacak abicimhocam şu işe bi el atsanız

mcEnGin34

mcEnGin34

Üye
    Konu Sahibi
tamam :yine görmediabicim dediğin gibi cwm yi direk sd ye koydum yine görmedi. ben 2013 güncellemeyi yapmıştım acaba onun etkisi olurmu. gerçi rootladık ama.nasıl olacak abicimhocam şu işe bi el atsanız
hafiza kartinin yedegini alin. bicimlendirin. o sekilde deneyin. bir de root yaptiktan sonra teli kapatip acmayi unutmayin.

byrol7

byrol7

Üye
hafiza kartinin yedegini alin. bicimlendirin. o sekilde deneyin. bir de root yaptiktan sonra teli kapatip acmayi unutmayin.
hocam dediklerinizi harfiyyen yapıyorum ama olmuyor bu işte bi iş var. v2 de de aynı uyg. olmadı var mı .aşka yapabileceğin bi yardım. telefonusana mı yollasam : yapsan... anlamadım kidaha başka yöntem yok mu acaba . root u yaptık ama flashify de takıldık ya

mcEnGin34

mcEnGin34

Üye
    Konu Sahibi
hocam dediklerinizi harfiyyen yapıyorum ama olmuyor bu işte bi iş var. v2 de de aynı uyg. olmadı var mı .aşka yapabileceğin bi yardım. telefonusana mı yollasam : yapsan... anlamadım kidaha başka yöntem yok mu acaba . root u yaptık ama flashify de takıldık ya
Flashify de neden bu kadar takıldınız anlamadım. Hafıza kartına flashify-backup\recovery cwm yüklü ise görür. başka bir açıklaması yok.CWM güncellendi.

atsızyabgu

Üye
CWM menüye girin. wipe data factory reset - delete all user data seçip telefonu sıfırlayın Google play sorunu çözülür. Dikkat: Tüm verilerinizin yedeğini alınız. Telefon hafızası silinecektir.
CWM menüye giriyorum "wipe data factory reset" seçiyorum ama "delete all user data" bu yazıyı göremiyorum. Bir yardımcı olsanız birde telefonu ilk açarken başlangıç sesini nasıl kapatabiliriz. Şimdiden teşekkürler bu arada rom için çok teşekkürler :thumbup::thumbup:

Edit: İlk sorunumu hallettim ama hala açılış ve kapanıştaki sesleri kapatamadım o konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:
byrol7

byrol7

Üye
mcEnGin34 abi cwm yi kurdum eskisini ama rom aşamalarını aynen takip ettiğim halde yükleme tamamlanmadan reboot sayfasına atıyor. oradan yeniden backup restoreyi seçiyorum ama yine aynı şekilde bi öncesi cwm sayfasına atıyor. bir de bu güncel cwm yi indirdik nasıl güncelleyecez ? bu iki müşkilimi halledersen sevinirim kolay gelsin

77gagi77

Üye
İYİ GÜZEL ELİNE SAĞLIK ÇOK İYİ V4 Ü DE BEKLİYORUM HAA ONUDA SÖLİM :) NESE GOOGLE PLAYDE Bİ SRC Bİ 403 BAZEN BAŞKA HATALAR OLUYOR BAZEN OLMUYOR Bİ RESET ATTIM DEDİN GİBİ AMA BAKACAM DÜZELMİŞMİ DÜZELDİSE İLETİCEĞİM SAĞOL ;)

Son düzenleme:

atsızyabgu

Üye
İYİ GÜZEL ELİNE SAĞLIK ÇOK İYİ V4 Ü DE BEKLİYORUM HAA ONUDA SÖLİM :) NESE GOOGLE PLAYDE Bİ SRC Bİ 403 BAZEN BAŞKA HATALAR OLUYOR BAZEN OLMUYOR Bİ RESET ATTIM DEDİN GİBİ AMA BAKACAM DÜZELMİŞMİ DÜZELDİSE İLETİCEĞİM SAĞOL ;)

CWM menüye girin. wipe data factory reset - delete all user data seçip telefonu sıfırlayın Google play sorunu çözülür. Dikkat: Tüm verilerinizin yedeğini alınız. Telefon hafızası silinecektir.

Çözümü bu şekilde

iskenderiscan

Üye
Bende cmw diye dosya cıkmıyo bu yuzden cmw atamıyorum sorun nedir acaba

legolasd

Üye
ilk olarak teşekkür edederim eline sağlık bir sorum olacak senin vermiş olduğun romu yükedikten sonra orjinal romu tekrar yüklemek mümkün mü. garanti açısından.

mcEnGin34

mcEnGin34

Üye
    Konu Sahibi
Orjinal romu yüklemek mümkün. Öncelikle Orjinal recovery tekrar geri dönüp, hafıza kartına orjinal update.zip atıp. Ayarlardan Sistem güncellemelerine tıklayarak basit bir şekilde yükleme yapabilirsiniz. Garantiniz devam eder.

legolasd

Üye
cok tesekkur ederim.yukledim cok guzel olmus telefondaki kasmalar gitti.V4 u de bekliyorum.tek sorun acilis ve kapanis sesleri ama olsun harika.

egemen1253

Üye
ben bisiyona biry sorcam 1.si garantiden cikarmi 2.si eski roma nasil doncez 3.su telefonumda kapanma problemi var duzelirmi 4.telefona bisey urmu olursa nasil duzeltilir

legolasd

Üye
Orjinal romu yüklemek mümkün. Öncelikle Orjinal recovery tekrar geri dönüp, hafıza kartına orjinal update.zip atıp. Ayarlardan Sistem güncellemelerine tıklayarak basit bir şekilde yükleme yapabilirsiniz. Garantiniz devam eder.
peki orjinal recoverye nasil donecegim bu konuda yardimci olurmusunpeki orjinal recoverye nasil donecegim bu konuda yardimci olurmusun

mcEnGin34

mcEnGin34

Üye
    Konu Sahibi
Orijinal romu yüklemek için öncelikle orijinal recovery'e dönmeniz gerekir.
Orijinal recovery linki:
kurulumu cwm yüklediğiniz gibidir.
Daha sonrasın da orijinal romun kurulumunu yapabilirsiniz.
Orijinal rom linki:

legolasd

Üye
yardimin icin tesekkur ederim.orjinal romu tekrar yukledm denemek icin oldu

canerimtrak

Üye
flashify'de backup/restore kısmında alttakiler gözükmüyor. :(

Üst Alt