[MaxiPDA] MaxiMOD v6.0(0) Symbian^3 Refresh - FP1 - FP2 Unsigned Türkçe - MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
arkadaşlar daha önce sorunsuz kullanıyordum bunu fakat telefona format attım hack işlemini falan yaptım unsigned uygulamalar sorunsuz bir şekilde kuruluyor ama yalnızca bu maximod v6 kurulamıyor, kurulumun yaklaşık 4te 3ü tamamlandığında yüklemem tamamlanamadı diyor

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
format attın peki e ye format attın mi

Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
evet e ye de attımhack işleminde sorun yok yamalar aktif unsignedler yükleniyo, ilgisi var mıdır bilmem ama yerleşik bilşen hatası yaması da aktif nokia bildirimleri yükleyebildim yani kısacası yamalarda sorun yok gibi gözüküyor gözden kaçan bişey mi var anlayamadım

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
yerleşik bileşen hatasını modunu devre dışı bırak tel aç kapat öyle yüklemeye çalış

• Beğen
Tepkiler: Abdullah Yemişen
Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
tamam hemen deniyorumhocam denedim yine aynı şekilde ya değişen bişey olmadı :S

Symbianizer

Symbianizer

Üye
Bende de ilk kez yüklemeye çalışınca olmamıştı :hmmm Sende python yüklüyken mi maximod yüklüyorsun?

Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
valla pyhton yuklemedım ama yukledıgım baska uygulamalarda gömülü olarak var mıdır bilmiyorum

Symbianizer

Symbianizer

Üye
Yüklü değilse belki başka bi programla çakışıyordur tel elimde olsa deneye deneye yapardım ama bundan sonrasını Levent abi çözer :good:

• Beğen
Tepkiler: Abdullah Yemişen
Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
Ya tekrar format atmak istemiyorum çünkü cihaz şaşırtıcı derecede hızlı çalışıyo herşeyimi yükledim bi maximod kaldı :D

tupac05

Üye
abi ben şimdi bunu yükledim xplore ile c sys bin içinde *dll adlı dosya yok maximod uygulaması da hata veriyor aknıcon.dll yi adlandırın diye ama sys klasörünün içinde hiç bir dosya yok

asigsasi

asigsasi

Üye
abi ben şimdi bunu yükledim xplore ile c sys bin içinde *dll adlı dosya yok maximod uygulaması da hata veriyor aknıcon.dll yi adlandırın diye ama sys klasörünün içinde hiç bir dosya yok
rompachter yamaları aktif mi ve xplore ayarlarına gir gizli klasörleri göster seçeneğini işaretle
rompachter yamaları aktif mi ve xplore ayarlarına gir gizli klasörleri göster seçeneğini işaretle

karamelekselo

Üye
bir mif setini zipleyip mif klasörüne attım uygulamadan girince mif seti bölümü açılmıyor

karamelekselo

Üye
Symbianizer

Symbianizer

Üye
Olmuyorsa ziplediğin dosyaları x-plore ile at :oke:

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
liste gelmiyorsa zip isimlerinde türkçe karakter var demektir şığüöç ĞÜŞİÖÇ gibi harflar olmasın

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
:tşk:

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:rica:

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici