[MaxiPDA] MaxiMOD v6.0(0) Symbian^3 Refresh - FP1 - FP2 Unsigned Türkçe - MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
hafıza kartın var mı

salih_ultraslan

Üye
widget yukledım yukleme tamamlandı telfnu yenıden baslat dedı yenıden baslattım acıldıktan sonra kapandı heralde basıyorum gerı acma tusuna acılmıyo neden boyle oldu acıl yardım edersenız ıyı olur bataryayı cıkarıp taksam bısey olurmu suan yuklememı yapıyor yoksa coktumu telyardım edecek kımse yokmutelefon acılmıyor tam acılacakken gıdıyor neden boyle oldu yardım edecek bırı varmı

Symbianizer

Symbianizer

Üye
widget yukledım yukleme tamamlandı telfnu yenıden baslat dedı yenıden baslattım acıldıktan sonra kapandı heralde basıyorum gerı acma tusuna acılmıyo neden boyle oldu acıl yardım edersenız ıyı olur bataryayı cıkarıp taksam bısey olurmu suan yuklememı yapıyor yoksa coktumu telyardım edecek kımse yokmutelefon acılmıyor tam acılacakken gıdıyor neden boyle oldu yardım edecek bırı varmı
Modları hafıza kartına yüklediysen hafıza kartını çıkarıp öyle açmaya çalış bakalım olacak mı

salih_ultraslan

Üye
bataryayı cıkartıp taktım 3.4 kere acılırken gerı kapandı sonra bıdaha denedım acıldı sonunda heralde desteklemedı wıdgetı bıdaha onu kurmam sımdılık bı sorun yok duzeldı sağolsnbıde ben herseyı hafıza kartına kurdum hafıza kartını cıkartınca bı sorun olurmu

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
mif modu hafıza kartında ise hafıza kartı takılı değilse avkon2 mif bulunamyaacağı için tel açılmaz

Symbianizer

Symbianizer

Üye
Evet kartı çıkarırsan hepsi gider ama sen yine de hafıza kartına kur mesela c ye kursaydın şimdi formatlamaktan başka çaren yoktu :)

salih_ultraslan

Üye
sağolsn en ıyısı hafıza kartına kurmak bu arada on numara olmus bu uygulama :)

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:rica:

mustafanokia

Üye
Nokia 603 CFW de MaxiMOD yüklenemedi hatası alıyorum neden acaba NOKİA 603 FP2

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
telefonunu hackle

mustafanokia

Üye
Dostum zaten cfw yüklü ve Rompatcher yamalar etkin yüklenemedi hatası var sadece sertifıka hatası vermiyor ( Yüklenemedi) diyo sadece

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
yükleme başlangıcında maxicep işaretini kaldır sanırım python zaten sende kurulu

mustafanokia

Üye
Yerlesık bilesen yaması ile yüklendi

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:oke::oke::oke:

mustafanokia

Üye
:Dsana bişey sorucmAcaba bu java oyunlarda editleme yaparak Çözünürlük yani kalitesini arttırmak gibi

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
jar olayı şuan araştırmalarım olan bir olay jar dosyası içindeki class dosyalarını tamamen ayıklayabiliyorum istediğin gibi düzenleme yapılabiliyor ama tekrar class biçime paketleme olayını bulamadım hex ile de yapılabilir çok kısıtlı öyle büyük değişiklkler yapılamaz

• Beğen
Tepkiler: mustafanokia

mustafanokia

Üye
Tamam ne gibı degisıkler yapabılirim ve kendim jar dosyası oluşturabilirmiyim

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ufak tefek türkçeleştirme öyle ayrıntılı bakmadım ama dediğin kadar görüntü kalitesi artırma olayı çok zor resimleri yükseltmek yetmez katmanları yükseltmek gerekir bütün bu kodlar arasındaki kombinasyonu sağlamak gerekir bunlarda hex ile olacak şeyler değil ancak aoyunun kaynak kodları elinde olursa orjinal java sdk ile yapılabilr tabi brda çok ama çok bilgili olmak gerekir java kodlamadan bahsediyoruz buda bir hayal tabi

mustafanokia

Üye
ufak tefek türkçeleştirme öyle ayrıntılı bakmadım ama dediğin kadar görüntü kalitesi artırma olayı çok zor resimleri yükseltmek yetmez katmanları yükseltmek gerekir bütün bu kodlar arasındaki kombinasyonu sağlamak gerekir bunlarda hex ile olacak şeyler değil ancak aoyunun kaynak kodları elinde olursa orjinal java sdk ile yapılabilr tabi brda çok ama çok bilgili olmak gerekir java kodlamadan bahsediyoruz buda bir hayal tabi
anladım sagol

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim

Üst Alt