[MaxiPDA] MaxiMOD v6.0(0) Symbian^3 Refresh - FP1 - FP2 Unsigned Türkçe - MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kurdum efekt programını açtım ama sadece 2 efekt vardı sizde de böyle mi?
47 efekli çok büyük 20 mb geçiyor bende orjina iki efekt olsun diye onu öyle koydum bir kaç arkadaş efektisz uygulamayı istedi sadece kendi efeklerimizi kendimiz koyarız deyin iki orjinal efekt ekledim arkadaşların dediği gib resimlerin üstünde mfire linki var o içinde fx te 47 efekt var iki gündür efekt topluyorum sanırım 70 i buldu efektler temizlerim benzer olanları yeni efektler fazla çıkmıyor galiba

- - - Eklendi - - -

yeni efekt paketlerini koyacağınz yer e-themefx-Effect_Packs dir o an kullandığınız efekt uygulama onu c resource themefx effects içine alır o an kullandığınız c dedir diğerleri e duruyor uygulamaya gidip değiştiridğiniz e de seçmiş olduğunuz efect c ye geçer mantık bu kes kopyala yapıştır yapıyo pro zor bir uygulama değil aynı mantığı avkona da yüklücem kodlaması c resource ise uğraştırmaz farklı yolsa yolunu değiştirip c resource yönlendiricem zaten mifleri c resource içine atmıyor musunuz

- - - Eklendi - - -

efekt paketleri bir bütün pakettir yani tüm ekranlarda efetk sağlar ortama bir efekt paketi 450 kb ile 900 kb arasında değişir. tek efek paketi ise ekranda sadece bir ekrana efekt sağlar mesela meteor bütün paketini uyguladım giriş ekranları ve menü yılzdızlı efekt oldu sonra tek efekt paketi uyguladım diyelim yüklediğim tek efekt sadece ev ekranları slayt şeklin başka hiç bir ekrana efekt sağlamıyor tek efekt ismi sütünde sonra bütün efekt paketi üzerine tek efekt seçerseniz ev ekranı slayt menü yıldızlı oluyor anladınımızmı ana efekt uygulayın beğenbmediğiniz bölümleri tek efeklerle değiştirin. bu anlaşılmamış. yayni uygulam ile efekleri birleştirebilirsiniz.. tek efek dosyası 5 kb ile 50 kb arası anlarsınız zaten tek efekt olduğunu bütün efektler 450 den başlar 1000 kb kadar gider. mif olayını toplayım akşama bu açıklamayıda eklerim hem efekleri karıştırablirsiniz hem efekt uygulayabilirsiniz hem mif avkon widget skinleri pil şebeke değişimi falan açılış ekranı falan hepsini bunla yapacaksınız.

• Beğen
Tepkiler: Knight43
kiraz.muhammed1

kiraz.muhammed1

Üye
47 efekli çok büyük 20 mb geçiyor bende orjina iki efekt olsun diye onu öyle koydum bir kaç arkadaş efektisz uygulamayı istedi sadece kendi efeklerimizi kendimiz koyarız deyin iki orjinal efekt ekledim arkadaşların dediği gib resimlerin üstünde mfire linki var o içinde fx te 47 efekt var iki gündür efekt topluyorum sanırım 70 i buldu efektler temizlerim benzer olanları yeni efektler fazla çıkmıyor galiba

- - - Eklendi - - -

yeni efekt paketlerini koyacağınz yer e-themefx-Effect_Packs dir o an kullandığınız efekt uygulama onu c resource themefx effects içine alır o an kullandığınız c dedir diğerleri e duruyor uygulamaya gidip değiştiridğiniz e de seçmiş olduğunuz efect c ye geçer mantık bu kes kopyala yapıştır yapıyo pro zor bir uygulama değil aynı mantığı avkona da yüklücem kodlaması c resource ise uğraştırmaz farklı yolsa yolunu değiştirip c resource yönlendiricem zaten mifleri c resource içine atmıyor musunuz

- - - Eklendi - - -

efekt paketleri bir bütün pakettir yani tüm ekranlarda efetk sağlar ortama bir efekt paketi 450 kb ile 900 kb arasında değişir. tek efek paketi ise ekranda sadece bir ekrana efekt sağlar mesela meteor bütün paketini uyguladım giriş ekranları ve menü yılzdızlı efekt oldu sonra tek efekt paketi uyguladım diyelim yüklediğim tek efekt sadece ev ekranları slayt şeklin başka hiç bir ekrana efekt sağlamıyor tek efekt ismi sütünde sonra bütün efekt paketi üzerine tek efekt seçerseniz ev ekranı slayt menü yıldızlı oluyor anladınımızmı ana efekt uygulayın beğenbmediğiniz bölümleri tek efeklerle değiştirin. bu anlaşılmamış. yayni uygulam ile efekleri birleştirebilirsiniz.. tek efek dosyası 5 kb ile 50 kb arası anlarsınız zaten tek efekt olduğunu bütün efektler 450 den başlar 1000 kb kadar gider. mif olayını toplayım akşama bu açıklamayıda eklerim hem efekleri karıştırablirsiniz hem efekt uygulayabilirsiniz hem mif avkon widget skinleri pil şebeke değişimi falan açılış ekranı falan hepsini bunla yapacaksınız.

helal olsun abı kac gıbı gelır?

asigsasi

asigsasi

Üye
bi bende mi sorun var :(

yaren_dede

yaren_dede

Üye

dostum refresh te mifleri e resource apps atıyotuz ama fp1 de modu 2 hafızayada uygulayabiliyoruz

akifd

akifd

Üye
arkadaşlar ben menüde yıldızlar olduğu bölümü tam anlamadım kısa ve öz bir bilgi lütfen telefon 701 tema effects leri takır takır çalışıyor meteor yaptım süper acayipte hızlı ama yıldız getiremedim menüye filan

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
örnek verdim yıldızlı diye sen yıldıza takılma tek efekt ile tema efekti farkını anlattım ben :) yıldız yok unut yıldızı

• Beğen
Tepkiler: n000k
caglar b

caglar b

Üye
ya bende efectler sadece menüde çalışıyor ev ekranında çalışmıyor :(

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ortak noktayı siz bulun hangi mod hangi shell kullandınız

asigsasi

asigsasi

Üye
daha önce qt shell yüklediydim fakat sileli çok oldu 3D home screen yükledim onuda çoktan sildim

akifd

akifd

Üye
ustam sağ ol yıldıza gerek yok zaten bu hali bile bakanları mest ediyor sorana adresi gösteriyorum noss bar

Buhara15

Üye
eline sağlık... Bu son güncelleme olan belle refresh yüklemeyenler hangi işlemi uygulayacak acaba ?

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
normal belle için yapmadım sanırım bu pronun orjinal eski belle lerde çalışıyordu bu pronun orjinalini bul ekran yazı ve dil araçlarında orjinal olan ok bu refreshte ve fp1 de çalışmadığı için ben modifiye ettim çalışır duruma getirdim orjinal normal bellede zaten çalışıyor

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
Allah senden tekrar razı olsun :) ilk yapısımda hiç sorun yapamadım ve kullanıyorum çok sağol :)

• Beğen
Tepkiler: noss_bar
akifd

akifd

Üye
usta bugün avkon modu yetiştiremedin herhal iyi geceler ben kapattım yarın bakarım artık teşekkürler eline emeğine sağlık

- - - Eklendi - - -

usta bugün avkon modu yetiştiremedin herhal iyi geceler ben kapattım yarın bakarım artık teşekkürler eline emeğine sağlık

Üst Alt