[MaxiPDA] MaxiMOD v6.0(0) Symbian^3 Refresh - FP1 - FP2 Unsigned Türkçe - MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
gördüm dostum inan bende ne yapacağımı şardım bakıyorum bakıyorum bulamıyorum bende de aynı sorun olsa çözerim ama sorun olmadığı için ne yapacağım bilemedim

• Beğen
Tepkiler: asigsasi

asigsasi

asigsasi

Üye
telefona soft format atacağım da biraz daha bekliyorum belki aklına Birşey gelir

yaren_dede

yaren_dede

Üye
ok ekliyorum konuya iki tane olsun içinde orjinal belle ile FP1 in efektleri çünkü FP1 açılışta efektsiz olmuyor ondan

teşekkürler dostum program sorunsuz çalışıyor yalnız widget değiştirmiyor

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
widget olayına bende baktım sadece saat değişimi yapıyor hallettim onu da mod Yapar uygulamaya güncelleme yaparım

yaren_dede

yaren_dede

Üye
widget olayına bende baktım sadece saat değişimi yapıyor hallettim onu da mod Yapar uygulamaya güncelleme yaparım

güzel olur dostum widget değişimi iyi oluyor listeden seç değişsin :)

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
pardon bütün wid değişimi yapıyo sadece saat değil

- - - Eklendi - - -

avkon mod işini bu uygulamaya entegre edebilirim sadece wid de değil

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
arslanla

arslanla

Üye
Benim şuan telde bir efekt var. Bunu yapmadan efects klasörünü boşaltmak gerekir mi?

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bütün modun u geri al sil yani sonra buna başla

akifd

akifd

Üye
çok teşekkür ederim tema efekti değişiyor müthiş oldu eline sağlık sadece widgetler değişmiyor bende joshlog mod yok belkide ondan

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
yok avkon ve widget olayını halederim o kolay iş şuan müsait değilim akşama hayır olur uygulama ile açılış ekranları pil saat şebeke modu renk olayları widget skinleri tasarım hakkında ne varsa bu uygulama ile değiştirebileceksiniz

akifd

akifd

Üye
yok avkon ve widget olayını halederim o kolay iş şuan müsait değilim akşama hayır olur uygulama ile açılış ekranları pil saat şebeke modu renk olayları widget skinleri tasarım hakkında ne varsa bu uygulama ile değiştirebileceksiniz

helal olsun sana be kardeş büyük ustası akşama bakalım o zaman haydi hayırlısı telefon senin sayende gözüme girmeye başladı çok sağ ok

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:rica:

leqo35

leqo35

Üye
çok teşekkürler harikasın gene levent abi :)

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Teşekkürler Levent eline/emeğine sağlık...

arslanla

arslanla

Üye
Kurdum efekt programını açtım ama sadece 2 efekt vardı sizde de böyle mi?

• Beğen
Tepkiler: noss_bar

Üst Alt