[MaxiPDA] Efektler v3.0 Symbian^3 Refresh-FP1-FP2 Unsigned Türkçe - MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
ben hard format attığım zaman telefon açılıyor c hafızası siliniyor depo hafızasının içindeki dosyalarım silinme di sende hard format atabilirsin
Ama benim durum farklı telefon bu durumda şarj olmuyor zaten batarya az ayrıca nokıa yazısı geliyor orda takılıyor sonra tekrar kapanıyor

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
nasıl oldu yanlış dll mi kullandin fp1 e refresh veya refresh e fp1 mi yükledin tek çaren hard format veya dead flash :( üzüldüm inan istersen teamviewer den beraber atalım

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
aknskinsrv.dll dosyasını yeniden adlandırdım yeniden başlattım nokıa yazısına gelince tekrar kapanıyordu hard format attım rehber vs bir kısmı telefon hafızasındaydı silindi ama geri toparlarım abi onları sorun yok.Benim hatamdı yedeklemeyi uzun zamandır yapmıyordum artık otomatik yaptım haftada bir olck.

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ok de bizde dll yi yeniden adlandırıp başlatıyoruz sorun olmadı çünkü ikinci açılışta c de dll bulamıyor otomatikmen z deki devreye giriyor cfw falan mi kullanıyorsun baksana z sys bin içinde o aknskinsrv.dll var mi yoksa bu yüzden hata ya düşmüş olabilir tel merak ettim neden çöktü tel bu uygulama ile sıkıntı varsa hemen silerim konuyu fayda saglayalim derken zarar olmasın :(

asigsasi

asigsasi

Üye
yanlış dll yi de atsa çökmemesi lazım

kiraz.muhammed1

kiraz.muhammed1

Üye
abi fp2 yi bekliyoruzzz

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
Abi hafıza kartıda takılıydı cwf yüklüydü sistemde baktım z de o dediğin dosya da var galiba sıralama da yaptığım hatadan kaynaklandı sizden farklı olarak ilk önce sis dosyasını yükleyıp dll yi daha sonra adlandırdım belki bu yüzden olmuştur .Yok abi senin uygulamalarda sorun olmadı olduğunu da sanmıyorum.Yanlış sıralama yada kullandığım cwf de sorun

• Beğen
Tepkiler: noss_bar
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sıralamada sıkıntı olmaz çünkü uygulama içine dosyaları toplarken sistemden bağımsız isim verdim ben sıralamayı telefonu kapatıp açın ki temiz kurulum olsun diye yoksa c sys bin içindeki adlandır sonra c sys bin içine dll yi at uygulamayı kur ve birkez restart yap ki yeni dll devreye girsin derim buda sorunsuz kurulumdur. ve özelliklede orjinal ismini manifest.mf olan dosyayı maxipdas.mf yaptım ki çakışma olmasın ki bu maxipdas yol veren de c sys bin içine atılacak dll dir hadi sen öncekini yeniden adlandırsan ki ben bunu yüzlerce yaptım c deki dll nin ismi değiştiği için otomatikmen z sys bin içindeki dll devreye girer bunun sonucu orjinal efekt oynatılır ben uygulama ile verdiğim dll de uygulama içinde gelen maxipdas.fm ye yol veriyorum maxipdas.mf olmasa bile ki şuan bende yok ismini değitşirdm malum fp1 de efekt açma kapama olayı yok ismi değiştirdiğim için efektler kapalı modu gibi birşey yapmış oldum efekt oynatmıyorum hatta konudada belirttim fp1 için kapalı kullanmak isteyenler maxipdas.mf ye farklı isim verisin diye yani şuan mantıklı düşündüğüm zaman tek sorun senin z sys bin içindeki aknskinsrv.dll dosyası hatalı çökmenin sebebi dll dir mf değil neyse sağlık olsun sorun çözüldyse sıkıntı yok :)

• Beğen
Tepkiler: tinasoft

takozali

Üye
eline sağlık programı yükledim ancak yeni effect yükledim effect dosyasının içine söylediğin gibi yaptım ama yeni effect çalışmıyor.

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
c sys bin içine aknskinsrv.dll attın mı

takozali

Üye
evet, 10 efect çalışıyor.ama efektler klasörüne yeni efect attım zipli o çalışmıyor

- - - Eklendi - - -

jijin hao final efekti çalışmadı

- - - Eklendi - - -

aslında sorum şu efektler çalışıyo sorunsuz, yeni efekti nasıl yüklerim jin hao finali mesala

• Beğen
Tepkiler: noss_bar
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
evet, 10 efect çalışıyor.ama efektler klasörüne yeni efect attım zipli o çalışmıyor

- - - Eklendi - - -

jijin hao final efekti çalışmadı

- - - Eklendi - - -

aslında sorum şu efektler çalışıyo sorunsuz, yeni efekti nasıl yüklerim jin hao finali mesala

:vur ya baştan söyleseydin ya derdinin jin hou finalin çalışmadığını az kalsın linkleri geri çekiyordum uygulamada sorun var diye o efekti paylaşan arkadaşşta pm attı efekt paketlemesi yalnış dedim ve nasıl yapacağını anlattım gerekli düzenlemeyi konusunda yapacak burayada yazayım efekt leri ister maximod ile olsun ister bu efektler uygulaması ile olsun belli kurallar var öncelikle efektin bir zip içinde olması gerekiyor rar değil rar olursa uygulama görmez sonra zip içinde effects klasörü olması gerekiyor başka bir isim olmaz tek bir harfi değişse olmaz mutlaka effects olmalı ve effects klasörü içinde tüm fxml ve mbm dosyaları olmalı bu kadar

Kısaca: zip olmalı zip içinde effects klasörü effects klasörü içinde fxml ve mbm dosyaları ve bu zip i efektler uygulaması için e efektler içine maximod için ise e maximod efektler içine attığında uygulamalarda görünür ve seçersin uygulanır

buyur şimdilik bunu ben düzenledim indir ve bu efektler uygulaması için e efektler içine at efektleri başlat ve listeden seç

takozali

Üye
TeşekkürSüpersin,

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:rica:

arslanla

arslanla

Üye
:tşk:

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rica ederim :)

mirzasinan

mirzasinan

Üye
levent usta ben bir türlü beceremedim kurtulus ustanın cfw sini kullanıyorum sys klasörünün içinde bin yok xplore ile yapmaya calıstım yıne olmadı türkçe degil vs. Vs bna nsıl yardımcı olabilirsi :( kurtulus ustanın son cfw sinde kuran varm

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bin klasörünü göremiyorsan rompacther den openall yaman açık değil demektir

takozali

Üye
n8 belle reflesh te denendi kusursuz çalışıyor. tel restart yapmadan çalışıyor

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi