[MaxiPDA] Efektler v3.0 Symbian^3 Refresh-FP1-FP2 Unsigned Türkçe - MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

AHMED...

AHMED...

Üye
refreshte son derece başarılı abi güzel çalışıyor bir sorunla karşılaşmadım

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ok sıkıntı yok o zaman vatana millete hayırlı olsun şimdi bu böyle anında çalıştırmalı oldu mu yeni efektler yapmaya ne var güzel bir karışım ve bir kaç yeni efetk fena olmaz zip içindeki effects klasörü içindeki fxml dosyalarını açın notepad++ tavsiyemdir sayılarla oynayın

örnek:

<?xml version="1.0" encoding="ASCII"?>
<layers xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance"
xsi:noNamespaceSchemaLocation="http://www.nokia.com/FXML">
<visual src="Item">
<param name="translation_x" type="anim" ref="screen.width"><style>outquad</style><duration>0.225</duration><keyframe
at="0.0">1.0</keyframe><keyframe
at="1.0">0.0</keyframe></param>
</visual>
</layers>

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
  • Beğen
Kayahan14

Kayahan14

Üye
coook saol emeğine sağlık nasıl basardın bunu :hmmm

MaxipmaN

Üye
:tşk: harika bir ara denerim

AHMED...

AHMED...

Üye
bence hiç vakit kaybetmeden deneyin :)

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bence de top 10 da yer alır :)

• Beğen

seyits

Üye
ok sıkıntı yok o zaman vatana millete hayırlı olsun şimdi bu böyle anında çalıştırmalı oldu mu yeni efektler yapmaya ne var güzel bir karışım ve bir kaç yeni efetk fena olmaz zip içindeki effects klasörü içindeki fxml dosyalarını açın notepad++ tavsiyemdir sayılarla oynayın örnek:
0.2251.00.0
Mrb levent dostum.Öncelikle bu başarılı çalışmanı ve yeni yılını kutlarım.efektlerin,tl kapatmadan çalıştırılması çok yararlı bir çalışma olmuş.Ancak yeni efektler yapılabilmesi için yapılabilmesi gereken yukardaki msj ındaki çok önemli olabilen'effects klasörü içindeki fxml dosyalarını açın notepad++ tavsiyemdir sayılarla oynayın' cümleni detaylıca daha açıklayıcı yazabilirsen inan çok sevinirim.

tolgatavli

Üye
Teşekkür ederim emeğine sağlık harika

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Mrb levent dostum.Öncelikle bu başarılı çalışmanı ve yeni yılını kutlarım.efektlerin,tl kapatmadan çalıştırılması çok yararlı bir çalışma olmuş.Ancak yeni efektler yapılabilmesi için yapılabilmesi gereken yukardaki msj ındaki çok önemli olabilen'effects klasörü içindeki fxml dosyalarını açın notepad++ tavsiyemdir sayılarla oynayın' cümleni detaylıca daha açıklayıcı yazabilirsen inan çok sevinirim.

Uygulama ile kurulan efektler var bunlar telefonunuzda e: efektler klasörü içindeki ziplerdir ve efekt paketleridir burdan bir tane zip seçip örnek allstar12345 neon.zip bilgisayarına kopyala ve winrar ile aç içinde effects klasörü göreceksin bu efects klasörü içinde fxml dosyaları göreceksin her fxml dosyası ekran da bir efektin kodlamasını içerir fxmllerin isimleri genelde oynatılacağın yerin ismini yazar ama ingilizce app_star.fxml gibi yani uygulama açılışlarında oynatılan efekttir bunun gibi 100 150 tane var :) uzun iş tabi o aldığın efektin uygulama açılışı yukarıdan aşağı doğru kayan bir slayt sa ve örnek veriyorum kodlması

at="0.0">1.0</keyframe><keyframe
at="1.0">0.0</keyframe></param>

bu şekilde ise

bu rakamları terse çeviridğinde yani alttaki gibi

at="1.0">0.0</keyframe><keyframe
at="0.0">1.0</keyframe></param>

Efekti aşağıdan yukarı doğru kayan slayt terse döndürmüş olacaksın tabı bu örnek tek giriş için ikili giriş var mesela herkezin özendiği android panaromik duvar kağıdı bizim symbianda efekt ile aynı görünüme sokulabilir bunun için 3 e bölünmüş buvar kağıdı ve iki girişli sağa ve sola doğru kayan efek birinci giriş kodu soldan sağa doğru çekimde çalışacak ikinici giriş sağdan sola doğru bu örnek tabi

Veye karma yapabilirisn

telefondaki efektlerin atıyorum jin hou v5 menü açılışı hoşuna gitti open_menu.fxlm dosyasına al
allstar12345 v3 teki efektin uygulama çıkış efekti hhoşuna gitti apps_exit.fxml dosyasını al
bunun gibi ordan bir burdan bir derken toplarsın kendi efektini 80 tane içinde aradığın yok mu veya varda tersi mi var dediğim gibi fmlx içindeki kodlar la düzenlerin bu kodlamayı bende pek bilmiyorum ama netten araştırdığım kadar nokia nın elinde fxml oluşturmak için program var ama paylaşmıyor onlar program la kolayca yapıyorlar biz işin tersinden en zorundan gidiyoruz

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Yoruma gerek yok her zaman dediğim gibi bu symbianın kralı sendin halen daha sensin ve yine sen olacaksın... Emeğine çalışmalarına sağlık allah yeni yılda devamını getirsin en güzel ve orjinal uygulamaları sen bizimle tanıştır inşallah

• Beğen
Tepkiler: noss_bar

seyits

Üye
şu an mobilden yazıyorum ancak tlf dan zor da olsa efektler uygulamanı yeni indirebildim.tlf 701 fp1 henüz demeyedim ama biliyorum ki senin imzanı taşıyabilen her uygulama güvenilir olmakta.,Tlf numda Senin imzanı taşıyabilen şaheser uygulaman Maximod favori uygulamam yüklü bulunmakta,ama en kısa zamanda bunu da deneyeceğim.Ellerine sağlık levent.Ayrıca efekt tasarımı kullanımı ile ilgili yapabilmis olduğun açıklamaların için yürekten tşk ederim.

• Beğen
Tepkiler: noss_bar
asigsasi

asigsasi

Üye
böyle yorumlara can kurban :alkis

• Beğen
Tepkiler: Jan
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
dimi sorun yok rica ederim mesajı yaza yaza klavye bozulacak fena kasıyorum :)

0343434

0343434

Üye
Çok teşekkürler gerçekten çok güzel olmul emeğine sağlık​

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:rica:

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
Abi o dosyayı x-plore ile kopyaladım tel yeniden başlattım wallahi ağlıycam telefon çöktü açılmıyor o değil içindekilerin yedeği yok offff ne yapablirim acil yardımlarını bekliyorum.

asigsasi

asigsasi

Üye
ben hard format attığım zaman telefon açılıyor c hafızası siliniyor depo hafızasının içindeki dosyalarım silinme di sende hard format atabilirsin

Üst Alt