[MaxiPDA] Efektler v3.0 Symbian^3 Refresh-FP1-FP2 Unsigned Türkçe - MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rom pacherde openall yaması açık mı yeşil mi

Jan

Jan

Üye
aaa dogruya onu unuttum abi =) tmm şimdi olur eşşek değil ya olsun artık :D

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:)

Symbianizer

Symbianizer

Üye
Teşekkürler havalı oldu tel :D

akifd

akifd

Üye
slm ustam uygulamayı fp2 e kudum kullandım çok memnun kaldım teşekkür etmek için bir gireyim dedim bir de bu fp2 de kamera çok geç açıyor yok mu bir çaresi teşekkür ediyorum

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
kamera için yapılacak birşey yok format veya flash dışında kim bilir derdi nerde hangi dosyada kökten çözüm

akifd

akifd

Üye
acaba sadece benim telefon damı oluyor yoksa bütün fp2 tellerde çok geçmi açılıyor bilmiyorum ki etraftaki herkes android kullanıyor sadede ben kaldım symbianda

• Beğen
Tepkiler: noss_bar
Jan

Jan

Üye
levent abi bi msj yazmıştım cvp vermedin ya :)

• Beğen
Tepkiler: noss_bar
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
acaba sadece benim telefon damı oluyor yoksa bütün fp2 tellerde çok geçmi açılıyor bilmiyorum ki etraftaki herkes android kullanıyor sadede ben kaldım symbianda
Belde geçicem lg g2 fiyatının düşmesini bekliyorum 1500 civarı oldu mu geçtim gitti şimdilik nokia symbian ile takılıyorum

levent abi bi msj yazmıştım cvp vermedin ya :)
Hangi mesaj o tekrar gönder

• Beğen
Tepkiler: Jan
akifd

akifd

Üye
hayırlısı olsun bende ucuzundan 1.4ghz remi olan bir cihaz bulursam almayı düşünüyorum sen geçte bir androide içini dışını symbianda olduğu gibi karıştır sonrada maxiapk formu açarsın oradan takip ederiz

sailfish

sailfish

Üye
bendede o sorun var kardeşim bizde belleciyiz amayapacak bir şey yok

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Karistirma tamamlandi symbiandan daha fazlasi var merak etme git android turkce uygulamalara gor marifetleri

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:maxicep::maxicep::maxicep:

akifd

akifd

Üye
slm ustam format atmadan fp2 flash attırdım güvenlik kodu 12345 oldu knetic kaydırma gitti geriye kalan herşey avkon2 modlar hack programları herşey duruyor açılış ta nokıa hesabı sordu girdim güvenlik kodu unutmuştum ona baktım tamam ama müzik çalar düzelmemiş hala kütüphane yenile miyor disk dolu diyor kafam hiç bir şey yemedi siz ne dersiniz bu işe acaba

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
flash attırdın modlar avkonlar programlar duruyor diyorsun nasıl flash bu merak ettim kim attı flashı

akifd

akifd

Üye
valla telefon tamircisi hatta 5 tl aldı ben fp2 flash dosyası bulamadım uğraştım olmayınca tamirciye götürdüm 1 dk içinde attı verdi

Snakekral

Snakekral

Üye
arkadaşım maximod v5 yüklü efektler v3 ü yükledim maximodda efekt uygulayınca siyh ekran sorunu oluyor efektleri denedim v2 kullanıyordum hard format attım v3 kurdum efekt değişmiyor kaç kez kaldırdım kurdum dosyayı c sys bin içine attım olmadı yadım eder misin ? bi zahmet yada efektler v2 linkini koy direk

Son düzenleme:
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
v2 ile v3 arasındaki tek fark efekt sayısı kurulumu aynı kodlaması aynı değişen birşey olmadı sadece efektleri yükselttim 85 idi 115 yaptım

efektler uygulamasını kaldır c sys bin içinde aknskinsrv.dll varsa farklı isimde adlandır tel kapat aç v3 ü kur ve dll dosyasını c sys bin içine at uygulamayı aç efekt seç yüklensin temalardan tema efektlerini açık yap son kez tel kapat açt bitti

kiraz.muhammed1

kiraz.muhammed1

Üye
aynen abi artik bu konularda yeterince iyi oldugumu dusunuyorum ki cidden v3 fp2 de siyah ekran hatasi var bize v2 linkini ulastirabilir misin sorun yoktu onda ya da paketlerken falan yanlis dll yi koydun bilemiyorum ama ortada bi siyah ekran hatasi var

Üst Alt