Maxicep'ten bir SYMBIAN geçti :(

Sponsorlu Bağlantılar

.caner.

.caner.

Üye
  • Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer, AlexsandroZ ve Emrgncy
AlexsandroZ

AlexsandroZ

Üye
Harbi duygulandım knk ya :cry::cry::cry:

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy, TeknoÖmer ve .caner.
Emrgncy

Emrgncy

Üye
    Konu Sahibi
Öyle tabiki :( Forumun en canlı olduğu zamanlardı galiba o zamanlar keşke hâlâ öyle olsa.
terkedilmiş bir sistemin bölümünün eski günlerine dönmesi zor, ama arada diğer bölümlere açılan konulara bakıyorum, nedense bir samimiyetsizlik var..
symbiana bir konu açtığın zaman daha iki dakika geçmeden en az üç dört mesaj cevap gelirdi...

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer
.caner.

.caner.

Üye
terkedilmiş bir sistemin bölümünün eski günlerine dönmesi zor, ama arada diğer bölümlere açılan konulara bakıyorum, nedense bir samimiyetsizlik var..
symbiana bir konu açtığın zaman daha iki dakika geçmeden en az üç dört mesaj cevap gelirdi...
Hayır, symbian için değil genelden bahsettim. Mesela Forumun her tarafından okunması zevk veren konular fışkırsa ne güzel olurdu, Gereksizler dışında bir canlılığı kalmadı gibi forumun :(

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer ve Emrgncy
TeknoÖmer

TeknoÖmer

Üye
Hayır, symbian için değil genelden bahsettim. Mesela Forumun her tarafından okunması zevk veren konular fışkırsa ne güzel olurdu, Gereksizler dışında bir canlılığı kalmadı gibi forumun :(
Nokia'yaya bu videoyu yollayacağım, bakalım ne olacak.

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy ve .caner.
sehabe2

sehabe2

Üye
birgün bende geçeceğim androide bu su götürmez.ama insan alışınca bırakamıyor ki hemen.

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer, Emrgncy ve .caner.
Emrgncy

Emrgncy

Üye
    Konu Sahibi
durgunluğun bir çok sebebi var, mesela bir çok eski üye uğramaz oldu konuya, sebebi çok tabi ki.. kimisi küstürüldü, kimisi kendisi küstü, özellikle başka forumlardan gelen yeni üyelerin buradaki saygı sevgi düzlemindeki muhabbetin aksine diğer forumdaki veya mahalle ağzıyla diyaloğa girmesi bir çok üyeyi uzaklaştırdı forumdan..

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede, TeknoÖmer, sehabe2 ve 1 kişi daha
TeknoÖmer

TeknoÖmer

Üye
durgunluğun bir çok sebebi var, mesela bir çok eski üye uğramaz oldu konuya, sebebi çok tabi ki.. kimisi küstürüldü, kimisi kendisi küstü, özellikle başka forumlardan gelen yeni üyelerin buradaki saygı sevgi düzlemindeki muhabbetin aksine diğer forumdaki veya mahalle ağzıyla diyaloğa girmesi bir çok üyeyi uzaklaştırdı forumdan..
Dahası var aslında.

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede ve Emrgncy
yaren_dede

yaren_dede

Üye

Eski ve texrubeli uyeler foruma kendilerini fazla verdikleri icin dogal olarak bazı beklentileri oluyor ama maxicepte "mantik=bedava çalışma" oldugu icin dogal olarak uzaklasmalar ve kopmalar olabiliyor.

Birde yönetici kavrami var; normal uyeyken forumda her konuya yorum yapan, faydali konu acmak icin yarışan üyeler yönetici konumuna geçince farkli davranmaya başladığı icin durgunluk kaçınılmaz.

Alt yapida zayif olunca yerleri doldurulamiyor malesef :)

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer, .caner. ve Emrgncy
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Eski ve texrubeli uyeler foruma kendilerini fazla verdikleri icin dogal olarak bazı beklentileri oluyor ama maxicepte "mantik=bedava çalışma" oldugu icin dogal olarak uzaklasmalar ve kopmalar olabiliyor.

Birde yönetici kavrami var; normal uyeyken forumda her konuya yorum yapan, faydali konu acmak icin yarışan üyeler yönetici konumuna geçince farkli davranmaya başladığı icin durgunluk kaçınılmaz.

Ben bu düşüncene katılamayacağım malesef.En azından kendi adıma bunu söyleyebilirim.Konum rütbe bilgi paylaşımı için gerekli değil her konumda rütbede yardımlaşma olduğunu düşünüyorum.
Saygılarımla.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR, Emrgncy ve yaren_dede
yaren_dede

yaren_dede

Üye
Ben bu düşüncene katılamayacağım malesef.En azından kendi adıma bunu söyleyebilirim.Konum rütbe bilgi paylaşımı için gerekli değil her konumda rütbede yardımlaşma olduğunu düşünüyorum.
Saygılarımla.

Ben öyle dusunmedigim icin belirtmek istedim çünkü çoğu yoneticiyi üye oldugu zamandan taniyorum tabi bakış acisina gore değişir su anda ben üye olarak yaziyorum sende admin olarak sait abi.

Yani konumumuzda görüş acimiza etki edebilir diyebilirim :)

• Beğen
Tepkiler: .caner., OttomaN TigeR ve Emrgncy
Emrgncy

Emrgncy

Üye
    Konu Sahibi

zaten küstürüldü ifadesinden kastım oydu :D

mod olanların aktifliğinin düşmesi konusunda haklısın, tabi emek verenlere diyeceğim yok...

eskiden millette bir merak olurdu acaba ayın üyesi kim olacak diye, şimdi kimsenin taktığı yok..
yönetim içinde durum zorlaştı açıkçası :D önceden aktif üyeler arasından kimi seçsek diye zorlanıyorlardı, şimdi kriterlere uygun üye yok...

• Beğen
Tepkiler: .caner., yaren_dede ve OttomaN TigeR
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Ben öyle dusunmedigim icin belirtmek istedim çünkü çoğu yoneticiyi üye oldugu zamandan taniyorum tabi bakış acisina gore değişir su anda ben üye olarak yaziyorum sende admin olarak sait abi.

Yani konumumuzda görüş acimiza etki edebilir diyebilirim :)
Tabiki düşünceleriniz bizim için önemli.:) Ancak ben üye olduğum gün ne ise şimdide aynı kalmaya çalışıyorum mesafe mutlaka olmalı bazen ölçüyü kaçıran kişiler olabiliyor malesef.Bende İmzama "Dikkat admin 39 yaşında" yazmayacağıma göre :D.Dolayısıyla yardım zaman oldukça,bilgi oldukça paylaşılır emin ol :oke:

• Beğen
Tepkiler: .caner., yaren_dede, OttomaN TigeR ve 1 kişi daha
Emrgncy

Emrgncy

Üye
    Konu Sahibi
Tabiki düşünceleriniz bizim için önemli.:) Ancak ben üye olduğum gün ne ise şimdide aynı kalmaya çalışıyorum mesafe mutlaka olmalı bazen ölçüyü kaçıran kişiler olabiliyor malesef.Bende İmzama "Dikkat admin 39 yaşında" yazmayacağıma göre :D.Dolayısıyla yardım zaman oldukça,bilgi oldukça paylaşılır emin ol :oke:
Senin maaşallahın var Said abi :D

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer, .caner., Nextman ve 1 kişi daha