Maxicep'ten bir SYMBIAN geçti :(

Sponsorlu Bağlantılar

Tuba

Tuba

Üye
Bende bir video mu hazırlasam acaba aklıma fena muzurluklar geliyor :eller:

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy

Emrgncy

Emrgncy

Üye
    Konu Sahibi

sığmaz ki ama videoya :hmmm :( çok eskilere gideceğim yenilerde olması lazım kimse gönül koymamalı :)
Kimsenin gönül koyacağını sanmam abla, seni tanıyanlar tanır ve söylediğin gibi herkesi memnun etmekte imkansızdır...

• Beğen
Tepkiler: Tuba
Tuba

Tuba

Üye

Kimsenin gönül koyacağını sanmam abla, seni tanıyanlar tanır ve söylediğin gibi herkesi memnun etmekte imkansızdır...
Youtube!a en fazla kaç dk lık video yükleniyor 20dk ? uzun diyorlar ama 20 dk yükleyen de var :hmmm:

• Beğen
Emrgncy

Emrgncy

Üye
    Konu Sahibi

Youtube!a en fazla kaç dk lık video yükleniyor 20dk ? uzun diyorlar ama 20 dk yükleyen de var :hmmm:
en fazla 15 dk. abla..

Daha uzun video ekleme şartları burda belirtilmiş

Tuba

Tuba

Üye

en fazla 15 dk. abla..

Daha uzun video ekleme şartları burda belirtilmiş

Hmm tamam sağol bakalım olursa 15dk 'dan bi şeyler yaparım belkim bilmiyorum :D

• Beğen
SilentOne

SilentOne

Üye
way be 6260 ile başaldım symbian yolcugunda c++ merakımı sağlayan bir sistemdi güvenliyi sonra ardından 5800 c6-01 derken birden android e geçtik şimdi artık yok o sohbetler flen eskinden çok zevklidi buralar :(

• Beğen

eceaydin

Üye
nokia 5110 mu eski yoksa 3310 mu karıstırdım. Nokianın 2100 diye teli varmıydı. Bu telefonlar zamanında turkiyede bayağı pahalıydı. Alan havasını atıyordu. Avrupadaki hurdalar o zamanda bizde 500 tl 800 tl gibi fiyatlarla satılırdı.

- - - Eklendi - - -

cok mu gecmise gittim ne???

- - - Eklendi - - -

cok mu gecmise gittim ne???

Tuba

Tuba

Üye
  • Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Ne gunlerdi ya bazen cok ozluyorum eski ortami

• Beğen
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye

Durun durun söz vermiş gibi olmayım bu iş çok emek istiyor ve maxi ailem gibi, benim duyduğum özel ilgim öylesine bi şey yaptırmaz bana. Olursa zaten İlk defa slayt hazırlamış olacağım ve gerçekten böyle çok unutamadığım sohbetlerden ss'ler alıp anıları canlandırmak isterim :)
Olursa güzel olur bence :oke:

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy ve Tuba

eceaydin

Üye
oyle ballandıra ballandıra anlattın ki. bende nasil olacak diye merak ettim. Bende bu buyuk olayı herkez gibi bekliyorum. Hadi hayırlısı. Ablam daha iyisini yapar.

• Beğen
HsynYkt

HsynYkt

Üye
Süper Olmuş :D

Emrgncy

Emrgncy

Üye
    Konu Sahibi

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve Pikkaccu