Maxicep'ten bir SYMBIAN geçti :(

Sponsorlu Bağlantılar

Emrgncy

Emrgncy

Üye
    Konu Sahibi
yazdigim sozu uygulamak okadar kolay degil. zamana uymak icin hangi zamanda oldugunu ve bu zanin getirilerini ve bizden goturduklerini iyi hesap edip ona gore davranmaktir. devlerin bizim icin istediklerini degilde bizim isteklerimizi karsiliyormu. benim icin onemli olanda budur. sizi bilemem.
Görüşünüze katılıyorum, profilinizde gördüğüm kadarıyla N97 kullanıyorsunuz sanırım, yaşınızı bilmiyorum ama söylediğiniz mantığa göre şu an elinizde 3310 veya 5110 olması gerekmiyor mu?

asigsasi

asigsasi

Üye
tam yarışmalık video olmuş :)

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy
Emrgncy

Emrgncy

Üye
    Konu Sahibi
gayet güzel duygulu olmuş üstadim emeğine sağlık :) anna gelecek anna gelecek diye sabırla beklediğimiz günler can yakan anna iconlar temalar yüklediğimız cfwler arkadaşlarımızın günlerce emek harcayıp çıkardığı cfwler sonra belle gelecek diye o gün gelecek bu gün gelecek diye birbirimızi yediğimiz zamanlar :) heyecanla günlerce beklemeler arkadaşlarımızin uygulamalara türkçe verdiği destekler uğraşlar olay sadece bir symbian dan ibaret değil konuda büyük sevgi aşk heves var biz symbiana böyle bağlanmıştık :) ne deyim ne yapıyim nokia keşke daha üstün donanımlı cihazlarla symbiana devam etseydi geliştirse idi ama ne yazıkki kendi ipini kendi çekti bir devi devirdi :)
Ne günlerdi be..

asigsasi

asigsasi

Üye
harika bir video olmuş hidayet ellerine sağlık:oke: tam yarışmalık videoy muş:ehe

• Beğen
Emrgncy

Emrgncy

Üye
    Konu Sahibi
harika bir video olmuş hidayet ellerine sağlık:oke: tam yarışmalık videoy muş:ehe
Bu videoyu yarışma için hazırlamış olsaydım bu barındırdığı duyguyu bulamazdınız isa, eski günleri hatırlayınca hazırlamak istedim, yani o duyguyu yaşayarak hazırlayınca böyle güzel bir video çıktı ortaya...

dj-betaniye

Üye
beyler evet duygulanmamak elde degil fakat zaman iste kac kere dunya ya gelecegizki herseyi yasamak lazim bide soyle dusunun birgun android bitecek ve o zamanda herkes android icin duygulanacak :)

• Beğen
Emrgncy

Emrgncy

Üye
    Konu Sahibi
beyler evet duygulanmamak elde degil fakat zaman iste kac kere dunya ya gelecegizki herseyi yasamak lazim bide soyle dusunun birgun android bitecek ve o zamanda herkes android icin duygulanacak :)
Aynen..

eceaydin

Üye
okadar da degil. benim en eski telim bozulmasaydi 6630onu kullanirdim. onun icini disini bilir bozulunca dilinden anlar tamirini yapardim. gerci emekliligi hak etti. emekli etti. darisi n97 nin basina q klavyeyle yaziyom turkce olsaydi iyi olurdu. arada kelimeler eksik kaliyor. alisamadim.

• Beğen
batudinho39

batudinho39

Üye
Zaman hızlı geçiyor 2008 de n79 umun yatay ekranını bir o yana bir o yana çevire çevire oynadığımı hatırlıyorum ,ngage de oynadığım one space impact rekor yapma uğraşım bunlar paha biçilemez şeyler ne kadar kasıntılı bir os olasan da özleyecem seni symbian :good:

• Beğen
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Güzel Ve Hatıralardaki Günlerdendi Telefonumu Daha İlk Alıp Kutudan Çıkardığım Günü Dün Gibi Bilirim :ağlarım:

• Beğen
Emrgncy

Emrgncy

Üye
    Konu Sahibi
okadar da degil. benim en eski telim bozulmasaydi 6630onu kullanirdim. onun icini disini bilir bozulunca dilinden anlar tamirini yapardim. gerci emekliligi hak etti. emekli etti. darisi n97 nin basina q klavyeyle yaziyom turkce olsaydi iyi olurdu. arada kelimeler eksik kaliyor. alisamadim.
Hayırlısı..

MrExpert

MrExpert

Üye
:ağlarım:

• Beğen
Tuba

Tuba

Üye
Hidayet eline sağlık yaa çok güzel olmuş çok duygulandım yemin ederim...

• Beğen
manolyam63

manolyam63

Üye
emegıne saglık dostum..

• Beğen

eceaydin

Üye
fazla uzattim. sen haklisin. emegine saglik. guzel bir konu acmisin. sizin gibiler sayesinde zamaninda milyarlik yani simdiki binlik telleri 150 tlye alabiliyoruz. :ehe

Akıncı

Akıncı

Üye
abi videoyu başka yere eklesen muyap yüzünden izleyemiyorum:)

• Beğen