Maxicep'ten bir SYMBIAN geçti :(

Sponsorlu Bağlantılar

_RYUK_

_RYUK_

Üye
çok güzel olmuş ellerine sağlık insan duygulanıyor bir yakınını kayıp etmiş gibi :tşk:

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy

Emrgncy

Emrgncy

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR

EmReRoĞlU

Üye
Duyqulandım lan.

• Beğen
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Süper olmuş refikim, somuru:

• Beğen
DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
:tşk:

• Beğen
cardanadam

cardanadam

Üye
Süper olmuş ellerine sağlık eski Symbian nı özledim ah Elop ah Yaktın bizi

• Beğen
1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
Duygulanmamak elde değil senelerdir uğraştığın birşeyi kaybediyorsun yavaş yavaş.

• Beğen
Tepkiler: tguzel7 ve Emrgncy
ka_za

ka_za

Üye
Symbian Kullanmadım hiç ama üzüldüm gene zaman çabuk geçiyor onu farkettirdi

• Beğen
AHMED...

AHMED...

Üye
gayet güzel duygulu olmuş üstadim emeğine sağlık :) anna gelecek anna gelecek diye sabırla beklediğimiz günler can yakan anna iconlar temalar yüklediğimız cfwler arkadaşlarımızın günlerce emek harcayıp çıkardığı cfwler sonra belle gelecek diye o gün gelecek bu gün gelecek diye birbirimızi yediğimiz zamanlar :) heyecanla günlerce beklemeler arkadaşlarımızin uygulamalara türkçe verdiği destekler uğraşlar olay sadece bir symbian dan ibaret değil konuda büyük sevgi aşk heves var biz symbiana böyle bağlanmıştık :) ne deyim ne yapıyim nokia keşke daha üstün donanımlı cihazlarla symbiana devam etseydi geliştirse idi ama ne yazıkki kendi ipini kendi çekti bir devi devirdi :)

• Beğen
kezban yenge

kezban yenge

Üye
:'(

• Beğen

eceaydin

Üye
ne cabuk sattınız simbiyanı. Bu gun simbiyanı bırakan devler yarın androidi bırakır teller elinizde patlar.
Cok guzel bir laf vardır.
Zaman size uymazsa
siz zamana uyun diye
bu kadar kolaymı vazgecmek. Misal mikrosoft ne çekti windows xp den millet bir bağlandımı oyle devlerin istediği gibi şıp diye bırakamıyor. Devlerin kuklası olucağıma geri kafalı kalmaya razıyım. Yani gecmisle yasamayı isterim. Sanki cok bir zaman gecti. Topu topu 5 sene yok.

- - - Eklendi - - -

ne cabuk sattınız simbiyanı. Bu gun simbiyanı bırakan devler yarın androidi bırakır teller elinizde patlar.
Zaman size uymazsa
siz zamana uyun diye
bu kadar kolaymı vazgecmek. Misal mikrosoft ne çekti windows xp den millet bir bağlandımı oyle devlerin istediği gibi şıp diye bırakamıyor. Devlerin kuklası olucağıma geri kafalı kalmaya razıyım. Yani gecmisle yasamayı isterim. Sanki cok bir zaman gecti. Topu topu 5 sene yok.

• Beğen
marist

marist

Üye
:hmmm

• Beğen
grosmall

grosmall

Üye
DUYGULANMAMAK ELDE DEĞİL:tşk:

• Beğen
CABBAR

CABBAR

Üye
gayet güzel duygulu olmuş üstadim emeğine sağlık :) anna gelecek anna gelecek diye sabırla beklediğimiz günler can yakan anna iconlar temalar yüklediğimız cfwler arkadaşlarımızın günlerce emek harcayıp çıkardığı cfwler sonra belle gelecek diye o gün gelecek bu gün gelecek diye birbirimızi yediğimiz zamanlar :) heyecanla günlerce beklemeler arkadaşlarımızin uygulamalara türkçe verdiği destekler uğraşlar olay sadece bir symbian dan ibaret değil konuda büyük sevgi aşk heves var biz symbiana böyle bağlanmıştık :) ne deyim ne yapıyim nokia keşke daha üstün donanımlı cihazlarla symbiana devam etseydi geliştirse idi ama ne yazıkki kendi ipini kendi çekti bir devi devirdi :)

1 şubat 2012'de belle güncellemesi çıkacaktı diye hatırlıyorum. Bir ay öncesinden her yerde araştırıyordum

• Beğen
Emrgncy

Emrgncy

Üye
    Konu Sahibi
Zaman size uymazsa
siz zamana uyun diye

- - - Eklendi - - -

Zaman size uymazsa
siz zamana uyun diye

Kardeş video dan symbianı sattığımız sonucunu mu çıkardın.. Ben hala symbian kullanıyorum ayrıca.

Ve bu videoyu eski günleri hatırlama babında hazırladım, Buraların eski halini bilmeyenler anlamaz bunu...

• Beğen
Tepkiler: H.TOGAN ve 1STayTRue35

eceaydin

Üye
yazdigim sozu uygulamak okadar kolay degil. zamana uymak icin hangi zamanda oldugunu ve bu zanin getirilerini ve bizden goturduklerini iyi hesap edip ona gore davranmaktir. devlerin bizim icin istediklerini degilde bizim isteklerimizi karsiliyormu. benim icin onemli olanda budur. sizi bilemem.

• Beğen