MaXiCeP'Le NaSıL TaNıŞTıNıZ ?

Sponsorlu Bağlantılar

ali.aslan

ali.aslan

Üye
bende 6 sene olmuş tanışalı symbian uygulamalari oyunlari temalari icin uye olmustum ilk olarak championship manager 2008 oyunu indirmekle basladim google ye symbian programlari diye yazdim bircok site geldi hep uyelik istiyorlardi uye de olfum ama aradigim uygulamalari oyunlari temalari bulamamistim sonra maxicep cikti karsima aradigim butun yararli bilgiler dosyalar hersey vardi iyiki varsin maxicep.

SpyChef

SpyChef

Üye
Şey, o zamanlar bende 6300 diye nokia'nın bir telefonu vardı :D Buna java program falan yüklemek için bu siteyi bulmuştum sonrada sürekli burdayım :)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Maxicepte benim kafa yok ama inadına MaxiCep :) ;)

cihanata_1

cihanata_1

Üye
bu ikinci hesabım ilk üye olmam şöyle olmuştu nokia 6120c kullanıyordum telefon guncelleme sonrasi dili ing olmuştu çözüm aramak için üye olmuştum ki buldum da maxicep sağolsun:)

Marco Laren

Marco Laren

Üye
googleye forum symbian yazdim bu cikti:)

ÜÇÜNCÜ_SAHIŞ

ÜÇÜNCÜ_SAHIŞ

Üye
ben de c503e oyun indirmek istedim burdaki oyunlar müthişti ama misafir olduğumdan indiremedim sonra üye de olamadım 6 7 ay sonra pcm olunca üye oldum

ÜÇÜNCÜ_SAHIŞ

ÜÇÜNCÜ_SAHIŞ

Üye
hort :ehe

firostr

firostr

Üye
Chat 527 telfonuma oyun ararken

asroma7

asroma7

Üye
Konudakilerin %90 ı symbian için üye olmuş :D bende öyleydim.

ouzman

Üye
.

Son düzenleme:
Luck Star

Luck Star

Üye
Guduwap.com kapanınca buraya geçiş yaptım haliyle. Hem daha aktif ve güzel bir forum oldu.

03-ŞAHİN

03-ŞAHİN

Üye
Googleden ne ararsam arayayım hemen maxicep çıkardı bir gün symbian 3 telefonum vardı maxicep ten bir şey in nasıl indirileceğini bilmiyordum çalıştığım yerde abinin birisi üyeymiş siteye bana öğretti nasıl indirileceğini sonra hemen siteye üye oldum çok güzel bir site arkadaşlara tavsiye edip üye ediyorum

KaraKral1907

KaraKral1907

Üye
arkadaşım sürekli telefonuna oyun indiriyordu 6630 :) nerden indirion fln derken bu siteyi söyledi kaç kere üye oldum sonra üyeliğimi kaybettm bu sonuncusu olur inş :)

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
İlk olarak 2010 da lg p350 için cyanogen mod 7.1 indirmek için girmiştim o zamanlar ANDROIDci adında üye olmuştum 2012 de note 2 alınca geri giriyim dedim ama şifremi bulamadım ve hala da bulmuş değilim ben de note 2 nin ozaman ki android sürümü olan jellybean e ci eklemcim ve nickim de bu şekilde oluştu

Baskentliia

Baskentliia

Üye
zaten sıcak dedim ve maxicepe giriş yaptım:maxicep:

cagrii_72

cagrii_72

Üye
2 3 sene önce pıranha marka tabletim vardı.O zamanlar oyunlara çok ilgim vardı ( hala var) apk oyu için google'da site aradım en iyisi apkmanıa ve maxıcep forumdu.Bu şekilde kaydımı yapıp forumda takılmaya başladım.

Hermaphroditos

Hermaphroditos

Üye
Güzel,yardımcı,disiplinli,aradığımı bulduğum,eğlenceli bir forum arıyordum. Ve Maxicepi buldum :) Kısacası Maxicep anlatılmaz yaşanır. :) :maxicep:

Türe

Türe

Üye
5800 sayesinde :ehe

0MG90

0MG90

Üye
E250 sayesinde :D

yaytas

yaytas

Üye
Discovery2 telefonuma rom yüklemek için baktım sonrada zaten kaldım burada daha önceden Samsung gio vardı onun kendi forumu vardı orda takiliyodum

Üst Alt