MaXiCeP'Le NaSıL TaNıŞTıNıZ ?

Sponsorlu Bağlantılar

tuna

tuna

Üye
Yeni 6600 aldığımda program indircek bi site arıyodum bi arkadaşa sordum maxicep'le bi site daha dedi bende ilk buraya girdim.. sonra sadece program indirdim.. sonra baktım mesaj sayımı yükseltiğim rütme aliim dedim.. baktım arkadaşlık ortamı süper.. kaldık işttee.

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
wala program arıyodum bundan once sureklı progam ındırdıgım bı sıte vardı orası kapandı alternatıf ararken :maxicep: ,i buldum foruma 3 mj attım ıseme yarayacak programları sureklı ındırıodum sora yawastan forumlara takılmaya basladım...yurudu gitti ;;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
7610 almam garantileşti Kasım'da ve ben de özelliklerine bakma vs. için arma motorlarından 7610 Özellikler diye arattırdım ve MaxiCep Fprumları adı altında bir şey gördüm.

Gerisi mâlum. :)

iOS Developer

iOS Developer

Üye
ben cep telefonu alıcaktım ve internette google da dogu bank fiyatlarını ararştırdım..ve burası cıktı...

aTTra

Üye
Originally posted by ibonline@Aug 20 2005, 12:12 AM
sevgili arkadaşlar 22 aralık günüydü 6600 telefon almıştım googlede arama yaptım maxiceple öyle tanıştım işte böyle bizim hikayemizde böyle başladı vaybe eskidik artık sitenin en ihtiyarlarındanız :haha: ;;)
[post=138882]Quoted post[/post]​

MaxiCep'in en eskilerinden demek istedin herhalde? Yoksa daha eskilerde var..

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
valla ben arkdasla msn konusurken dedim telefon için nerden hangi siteden indirebilirim dedim bana bu siteyi dedi..öle ben ilk bsta sadece dosya indiriyodum :D sonra froma alıstım

ibonline

ibonline

Üye
Originally posted by aTTra+Aug 20 2005, 09:04 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(aTTra &#064; Aug 20 2005, 09:04 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-ibonline@Aug 20 2005, 12:12 AM
sevgili arkadaşlar 22 aralık günüydü 6600 telefon almıştım googlede arama yaptım maxiceple öyle tanıştım işte böyle bizim hikayemizde böyle başladı vaybe eskidik artık sitenin en ihtiyarlarındanız :haha:  ;;)
[post=138882]Quoted post[/post]​

MaxiCep&#39;in en eskilerinden demek istedin herhalde? Yoksa daha eskilerde var..
[post=139474]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

sevgili hasan
kac tane böyle ihtiyar varki?
artık parmakla sayılır oldu haksızmıyım ;;)

ekselans9"

Üye
valla ben üye olduğuma pişman oldummmmmm

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Fake nick kullandığın için bu nickinde kapatılacaktır.. :polis:

surfer

Üye
MaxiCep markasının yaratıcısı benim zaten :)
o yuzden tanışmam zor olmadı :)

ibonline

ibonline

Üye
Originally posted by surfer@Aug 22 2005, 04:31 AM
[post=140703]Quoted post[/post]​
sevgili surfer hiç görünmüyorsun
tanışmakta mümkün olmadı.

trampet

Üye
Ben n70 uyumlu program arıyordum aramadığım yer kalmadı. Yine de elle tutulur bişey bulamadım. Sonra buraya yolum düştü. Yine pek bişey bulamadım ama baktım ortam iyi ben de takıldım en iyi :maxicep: :DD :oke:

surfer

Üye
Originally posted by ibonline+Aug 22 2005, 10:00 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(ibonline &#064; Aug 22 2005, 10:00 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-surfer@Aug 22 2005, 04:31 AM
[post=140703]Quoted post[/post]​
sevgili surfer hiç görünmüyorsun
tanışmakta mümkün olmadı.
[post=140735]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

tanısırız ondan kolay ne var ;;)

valmont2

Üye
benimde google aracılıgıyla olmustu.. bende siteye bayadır uyeyim birazcık eski sayılırım.. ama uye olduktan sonra hemen forumlara girmedim..

eren1907

Üye
walla bu google aracı oldu maxceple bana

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
beni _aLTaN_ kardeşimiz getirdi buraya...ona minnetarım bu yüzden...

AntiTuk

Üye
seriFBurak
kardeşim bahsetti bende hemen üye oldum

C@N

C@N

Üye
wallla gecen yıl haziranda 6600 aldım aralık ayında bi arkadasımın 6600ında m3player gordum dedim bunu nerden indirdin soledi sora ben unuttum adını sora bi dah baktım arkadasın tele busefer o sınırsız video cekio oha dedim bu nasıl olur o da aynı site ismini soledi mobiletechtr.com bu sefer elime yazdım eve gelir gelmez daldım onceleri sadece dosya fln indirdim sora foruma dahil oldum ama pek aktif diilim halen bile simdi sorsak kimse tanımaz beni bu beni uzuyo walla...daha aktif olmam lazım

Exalans

Exalans

Üye
ben v-rally full sürüm arıyodum arama yaparen dananim haber forma girdim orda zaten bayağı bi sitednin adı geçiyo :maxicep:

puraq

Üye
bende telefonu daha verimli kullanmak için program araken burayı buldum o gün bu gündür burayı kullanıyorum :)

Üst Alt