Maxicep olarak sertifika işleminizi yapıyoruz (+sertifika işlemi "cepte" sadece 2 saniyede)

Sponsorlu Bağlantılar

anılbaran

anılbaran

Üye
arkadaşlar 2 sene uğraşıyorum şu sertifikayı halledemedim yardımcı olmak isteyen varsa ime kodunu yolliyim halledin allahrızası için telefonum 5800

s60v5 yazılım destek bölumnde kı ust konuya bak

batuhanbogatur

batuhanbogatur

Üye
Teşekkürker artık pek gerek kalmadı aslında ama hack meck oluyo bitürlü :)

veysel475

veysel475

Üye
arkadaşlar ben hackledim belle anna dan size 2sene uğraştım bitürlü yapamadım ama bugün yaptım eğer olmasa adres verin yanınıza gelim beni tekme tokat dövün maxi cep üyelerinden başka kişiler dövmesin işte lin

----------Eklendi @ 15:40:13 ---------- Yazıldı @ 15:19:43 ----------

arkadaşlar ben hackledim belle anna dan size 2sene uğraştım bitürlü yapamadım ama bugün yaptım eğer olmasa adres verin yanınıza gelim beni tekme tokat dövün maxi cep üyelerinden başka kişiler dövmesin işte lin önce linke üye olacaksınız yoksa indirmez

bykemal

bykemal

Üye
güvenli olmayan sunucudan alınan icerik kurulamaz.. hatası veriyorr singsis ile sertifika yapmama rağmen? tel nokia e63

konuk1985

Üye
süper oldu valla bu her program yükleniyor artık çok sağol veysel kardeş

veysel475

veysel475

Üye
lafımı olur

----------Eklendi @ 17:18:29 ---------- Yazıldı @ 17:16:23 ----------

güvenli olmayan sunucudan alınan icerik kurulamaz.. hatası veriyorr singsis ile sertifika yapmama rağmen? tel nokia e63
arkadaşım o proğram bozuk olduğundan diyordur başka proğramları yükle uc player polarbit oyunları

erhanhhh

Üye
talep formu açılmıyor :(

jeuxhome

Üye
nokia 5530'a biri hackleyiversin neyse parası vericem :(

cudi_47

Üye
slm dün burdan orange orartsu ev ekran temasını indirdim ama yüklemeye hata veriyo uygulama yöneticisyle görüşün diyor ne yapmalıyım cihazım 5800xm

manyaklar61

manyaklar61

Üye
bende sertıfika almak istıyorum nasıl olcak

veysel475

veysel475

Üye
arkadaşlar uzmanı burda 5800 hackli telefonlar için dini özel proğram sitesi
5800 la ilgili herşey var buyrun... arkadaşlar 5800 proğram için üretilmiştir
5800 video sorunu; yaşayanlar için duyuru herhangi film veya video mp4 formatında olcak telefonunuzu pc suiteye bağlayın videoları pc suite proğramın üstüne atın otomatik olarak mobil mp4 de çevircek orjinal istediğiniz şeyi izleye bilirsiniz... ALLAHA EMANET ben kaçar

serkan56

serkan56

Üye
kardeş site ölmüş sen buraya koymussun ama süresi geçmiş sayfaq diyor ama sertifika almak istiyorum yardımcı olursanz sevinirim....

veysel475

veysel475

Üye
süresi geçmemiş

can_huso_sulo

can_huso_sulo

Üye
Aynen katılıyorum sana

Jitou

Jitou

Üye
:tşk:

can_huso_sulo

can_huso_sulo

Üye
Hala devam ediyomu bu iş

- - - Eklendi - - -

Hala devam ediyomu bu iş

NewSoldier

NewSoldier

Üye
zannetmiyorum :D

zombaka

zombaka

Üye
sömürgeci üye ne

haltie

haltie

Üye
Sürekli konulardan yararlanan ama mesaj atmayan aktif olmayan paylaşım yapmayan üye

crazzy45

Üye
sertifika talep formunu doldurcam ama linkler hata weriyor...

Üst Alt