Maxicep olarak sertifika işleminizi yapıyoruz (+sertifika işlemi "cepte" sadece 2 saniyede)

Sponsorlu Bağlantılar

xanax84

xanax84

Üye
teşekkürler

aligel27

Üye
opta ya 15 gun önce bas vurdum sertifika için hala tık yok. bu sertifika sorununa yok mu dur diyecek biri

MarS22

Üye
sertifica yokmu ? bize gelen domatatesler çürük çıkar akan nehir sel olur yağan kar tipi ule bi sertifikasyon yapalım dedik bak görüyonmu sen neolcek şimdi gari başvuru yaptık gari

muratsim67

Üye
sertifika halen vermiyomusunuz... Opdada vermiyo ne iş

firdiler

Üye
ben gönderdim beki bu dosyaları nasıl yüklecez

kamil_21

Üye
üffff 1.5 senedir telefonu hackliyemedim

egebuca

Üye
Sertifika alabileceğimiz bir yer yok mu.Sitedeki hemen hemen tüm programlar unsigned.Böyle olunca paylaşım sınırlı kalıyor.Yok mu bi çözümü olana.

dartheagle

Üye
opda da sertifikam var ama indirilmiyor :( paralı üyeler indirebiliyormuş

cemkaya

cemkaya

Üye
bende almak istiyorum ama bütün linkler kırık hiç bi işlem yapamadım.

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
ben almak icin basvurdum ok basar basmaz geldi sertifikam ama sok oldum cunku bundan onceleri 48 saat bekliyordum hayret ettim inanin.

fesfes

Üye
link kırık

Sembolbu

Sembolbu

Üye
güzel paylaşım tebrikler

zeyna012

Üye
:agla2::agla2:1 aydır ugraşıyorum çogu programı açamıyorum .... "sertifika telefonda veya sim'de deil " yazıyo yardım ediin nokia 6600i slide sertifikası yokmuu :( :vur

unani_azmi

Üye
:agla2::agla2:1 aydır ugraşıyorum çogu programı açamıyorum .... "sertifika telefonda veya sim'de deil " yazıyo yardım ediin nokia 6600i slide sertifikası yokmuu :( :vur

telefonun yetki sertifikaları silinmiş hard format atın gelmezse yazılım güncellemesi yapmanız gerekecek....

BelaMonte

BelaMonte

Üye
link ölü buradaki sersifika talep formu tıklanan yer açılmıyo yanlış yer imi diyor :(

pesimistick

pesimistick

Üye
çok teşekkürler bir kez daha maxicep üyesi olduğum için mutlu oldum :oke:

veysel475

veysel475

Üye
arkadaşlar 2 sene uğraşıyorum şu sertifikayı halledemedim yardımcı olmak isteyen varsa ime kodunu yolliyim halledin allahrızası için telefonum 5800

• Beğen
Tepkiler: anılbaran

Üst Alt