Maxicep Galaxy S3 Mini Hediyeli Yarışma Kazananlar

Sponsorlu Bağlantılar

EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Maxicep Galaxy S3 Mini Hediyeli Yarışma Kazananlar
Merhaba arkadaşlar. Herkesin sonucunu merakla beklediği yarışmamızda artık sona geldik. Yarışma için emek harcayan ve Maxicep sevgisini gözler önüne seren herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Biliniz ki sizler var oldukça Maxicep'de varolmaya devam edecektir. Sizlerin sevgisi ve emekleriyle büyüyen bu ortam dilerim ki uzun yıllar boyunca bu güzelliğini korusun.

Eğlenceli ve farklı bir yarışmayı geride bıraktığımızı düşünüyorum. Yarışmaya katılan isimlerin uzun yıllar boyunca hafızalarda kalacağına eminim. Hepiniz ödülü hak ettiniz bunu bilmenizi isterim. Herkese tekrardan teşekkürlerimi sunar, keyifli forumlar dilerim.

Kazananlar:

Birinci : Maxicep 1 Numara isimli şarkısıyla balcolu

İkinci : FORUMUN İYİSİ şiiriyle Metin

Telefonu al eline, burası ilk durak
Diğer işe yaramaz siteleri bırak
Maxicep stres ve sıkıntıdan uzak
Korkma her şey ücretsiz, yok hiçbir tuzak.

Maxicep en iyi mobil teknoloji hattı
Telefon konusunda onundur kral tahtı
Sadece sözde değil, görülüyor icraatı
Burada takıl istiyorsan içinin rahatlığını.

Üye ol ve istediğini indir
Binlerce oyun, uygulama senindir
Telefonunun yüzü gülsün, onu sevindir
İstediğin gibi takıl, burası senin evindir.

Emeğe saygısızlıktır indirip kaçıp gitmesi
Paylaşım yaptıkça artar üye rütbesi
Arttıkça gelir paylaşım yapma hevesi
Hizmet, bu forumun ana felsefesi.

Hiçbir yerde yok böyle teknoloji ateşi
Sanal alemde yok mobil konusunda onun eşi
O yüzden en iyi yapandır Maxicep işi
Boşuna üye olmadı 2 milyon kişi.

Canı sıkılan adres çubuğuna Maxicep yazsın
Sabah akşam burada takıl, yine de sıkılmazsın
Hem de boşuna diğer sitelerde zaman harcamazsın
Burası seni öyle bir çeker ki, bırakıp kaçamazsın.

Üyeler iyi geçinir, güzeldir sohbet ortamı
Maxicep sadece forum değil, teknoloji portalı
Ben bu kadar anlattım, forumdadır gerisi
İşte burası Maxicep, forumun iyisi!

Üçüncü : Maxicep'e özel hazırlamış olduğu oyun moduyla x-scarface

Böylelikle, yarışmamızın büyük ödülü olan Samsung Galaxy S3 Mini'yi balcolu, ikincilik ödülü olan Piranha Business 2 Tab 9.0 tablet bilgisayarı Metin, üçüncülük ödülü olan iPod Shuffle MP3 çaları x-scarface kazanmış oldu. Başarınızdan dolayı sizleri tebrik ederim arkadaşlar.

• Beğen
Tepkiler: İnternettin HOCA, mürteza16, GökhanERMCLR ve 6 diğerleri

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
kazananları tebrik ederim :alkis

najanaja

najanaja

Üye
arkadaşları tebrik ederim kesinlikle doğru seçim :oke: :alkis:alkis:alkis

• Beğen
Tepkiler: EroL
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Tebrikler :bud: :alkis

cancan59

cancan59

Üye
neredeyse 1 ay harcadığım emek ilk 3 e bile giremedi şaşırtıcı... finale kaldığına şaşıran arkadaşlar bile ilk 3 de gerçekten ilginç... kazananları tebrik ederim.

RecepBerkA

RecepBerkA

Üye
Tebrikler :alkis

EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
neredeyse 1 ay harcadığım emek ilk 3 e bile giremedi şaşırtıcı... finale kaldığına şaşıran arkadaşlar bile ilk 3 de gerçekten ilginç... kazananları tebrik ederim.
60 kişi arasından ilk 5'e girdin

• Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
Tebrikler arkadaşlar.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Tebrikler arkadaşlar hediyeleriniz kullandıkça bizi hatırlayın :)

Metin MF

Metin MF

Üye
:oley :oley :oley

cancan59

cancan59

Üye
60 kişi arasından ilk 5'e girdin

iddialı bir video olduğunu düşünüyodum sorduğum tarafsız kişiler ilk 3 e kesin girer en kötü 2 diyorlardı zaten de bu sonucu beklemiyordum hiç

ANIL

ANIL

Admin
Tebrikler arkadaşlar.

ysssf

Üye
Benim korktugum basima geldi emege gore verdiler ben o sanati ogrenmek icin 2 sene harcadim

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

Joker

Joker

Emekli Yönetici
Hepinizi tebrik ederim :)

ysssf

Üye
Bari yarismacilarin verdigi oylari paylasin

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
iddialı bir video olduğunu düşünüyodum sorduğum tarafsız kişiler ilk 3 e kesin girer en kötü 2 diyorlardı zaten de bu sonucu beklemiyordum hiç

Üzüntünü gerçekten paylaşıyorum, güzel bir içeriğin vardı lakin diğerlerinin de içeriği güzel. Şuan senin yaşadığın üzüntüyü illaki birisi yaşamak zorundaydı. Bir sonraki yarışmada umarım sana da güzel bir hediye verebiliriz.

• Beğen
Tepkiler: cancan59
Akıncı

Akıncı

Üye
tebrikler arkadaşlar :)

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye

Olabilir yarisma sonucta kazanmak da var kaybetmek de.... Ayrica bu yarisma maxicepi ne kadar sevdiginizi anlatacaginiz yarismaydi. Anlasilan siz sadece bu odulleri kazanmak istiyormussunuz. Maxicep sevginiz burada bitmis gorunuyor.

• Beğen
Tepkiler: Dede
EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bari yarismacilarin verdigi oylari paylasin

Peki, paylaşayım. Nasıl paylaşayım? sadece sonuçları mı göstereyim yoksa oylamaya katılan herkesten tek tek ss alıp buraya mı yükleyeyim?

cancan59

cancan59

Üye

Üzüntünü gerçekten paylaşıyorum, güzel bir içeriğin vardı lakin diğerlerinin de içeriği güzel. Şuan senin yaşadığın üzüntüyü illaki birisi yaşamak zorundaydı. Bir sonraki yarışmada umarım sana da güzel bir hediye verebiliriz.

Biraz hayal kırıklığı oldu tahmin edebilirsiniz :) Her şeyin hayırlısı ya. O kadar heveslenmiştim dua falan etmiştim de olmadı, demekki hayırlısı değilmiş. 1 haftalık viyana seyahatinin 2 günü boşa gitti :) videoma katılan turistlere buradan teşekkürlerimi sunuyorum :) kazananlar güle güle kullansın :) umarım herkes için hayırlısı olmuştur :)

- - - Eklendi - - -

Olabilir yarisma sonucta kazanmak da var kaybetmek de.... Ayrica bu yarisma maxicepi ne kadar sevdiginizi anlatacaginiz yarismaydi. Anlasilan siz sadece bu odulleri kazanmak istiyormussunuz. Maxicep sevginiz burada bitmis gorunuyor.

maxicep'e sevgim 2008 den bu yana devam ediyor :) gezmek yerine heves edip uğraştığım için biraz hayal kırıklığı diyelim...

• Beğen
Tepkiler: EroL

Üst Alt