Haber Max Payne 3 Yeni Konsollara Çıkıyor mu ?


DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye


PS4Daily.com adlı internet sitesi bu sene sonrası Max Payne 3‘ün new gen olarak tanımlananPlaystation 4 ve Xbox One konssollarına çıkacağını yazdı. Sitenin kaynağına göre oyunun PS4 ve Xbox One sürümlerine ait olan iki yeni Max Payne 3 SKU’su tespit edilmiş. Aynı zamanda oyunun bu konsollara Yaz mevsimi sonunda çıkış tarihini duyurulacağını da ekliyor.

E3 2014 fuarında duyurulduğu gibi Rockstar Games ve Take Two, GTA 5′i Xbox One ve PS4 konsollarına çıkarmaya hazırlanıyor ve oyunun çıkış tarihini de 2014′ün son çeyreği olarak açıkladılar.

Anlaşılan o ki Rockstar Games, RAGE oyun motorunu GTA V ile yeni platformlarda çalıştırmayı planlıyor. Her iki oyununda RAGE oyun motoru kullanması, Max Payne 3′ün aynı konsollarda daha rahat çalışacağını gösteriyor.

Bildiğiniz üzere Max Payne 3, 2012 yılında PC, PS3 ve Xbox 360 sürümleri çıkarıldı. Rockstar Games’in zaten oyunu PC’ye adapte edildiği ve yeni jenerasyon konsolların aynı PC x86 mimarisine sahip olması göz önünde bulundurulduğunda Max Payne 3′ün yeni jenerasyon konsollara çıkması çok zor gözükmüyor.

Aynı zamanda Max Payne 3′ün PS4 ve Xbox One platformlarında çeşitli grafik iyileştirmeleri ihtiyaç duyacağı ve şuan kullanılan platformlarda olduğu gibi ekstra içerik ve DLC konusunda serbest bırakılması gerektiği belirtiliyor.

Kaynak: RockstarTurk
 
omer durus

omer durus

Üye
hadi hayirlisi
 
  • Beğen
Tepkiler: DaNq3rB0y
Üst Alt