Matematik temelim yok>>

Sponsorlu Bağlantılar

mehmettech

mehmettech

Üye
    Konu Sahibi
Matematik temelim yok>>
S.a arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi temelim yok ve olmadığı için sorulara öyle mal mal bakiyorum yapamıyorum,tavsiye edebileceğiniz kaynak vb varmı ?

• Beğen
Tepkiler: executioner92

0MG90

0MG90

Üye
Antremanlar Matematik 1-2-3 alacaksın veya alabilirsen özel ders kardeş

• Beğen
Tepkiler: mehmettech ve B.A.R.O.N
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Konu konu git soru çözmeden önce o konu ile ilgili videolari izle mesela körfezvideo da var
Antremanlar Matematik 1-2-3 alacaksın veya alabilirsen özel ders kardeş
o kitabın geometrisini arkadaşlar çok öneriyor nasıl

0MG90

0MG90

Üye
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Özel hoca iyi olabilir maddi gelirin iyiyse.

Metin137

Metin137

Üye
Temel için bol bol soru çöz tek çare

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Kişiden kişiye değişir özel hoca. Ben mesela yanımda biri varken anlamam o sırada dersi düşünemem hocanın söylediği sözcüklere karşılık evet hayır hıhı ,hım gibi kelimeler söylerim.hareketlerime dikkat ederim ama tek iken :disko:

mehmettech

mehmettech

Üye
    Konu Sahibi
hm aslında kitap almayı düşünüyorum özel ders biraz sıkıntı yani biri olunca ona uymak için he hı derim genellikle.Soru çözemiyorum zaten mantık yurutme vb hariç.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
hm aslında kitap almayı düşünüyorum özel ders biraz sıkıntı yani biri olunca ona uymak için he hı derim genellikle.Soru çözemiyorum zaten mantık yurutme vb hariç.
He hı demek yerine sürekli soru sor. Soru sormak daha önemli.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
anlayamayacak pek birşey yok günde yarım saat çalışsan bile öğrenirsin ama okuldaki öğretmenlerine de sorular sormalısın çünkü matematik tek başına da öğrenilmez anlamadığın birşey oldu mu hemen sormalısın

• Beğen
Glania95

Glania95

Üye
Evet arkadaşlarında dediği gibi hergün 30 dakka ile 1 saat arasında bir bölüm ayırırsan konuları tekrar edip test çözerek pekiştirirsen bence gayet başarılı olursun.:good::good:

• Beğen
mehmettech

mehmettech

Üye
    Konu Sahibi
Mantıklı- Elimden geleni yapacağım

punisioner92

punisioner92

Üye
femin ilk adım matematiği var

• Beğen